Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczoraj trafiłem w internetach na info,  że dziś w okolicach 17 CDP ma powiedzieć  coś więcej o CP. Wiecie coś o tym ?

Na stronie Cyberpunka i na ich fan page są informacje o trzech transmisjach: o 21 GameSpot, o 23 IGN i o 2.30 E3 Coliseum. Prawdopodobnie będzie ogrywane demo, czy takie samo na trzech transmisjach to nie wiem :) 

Ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja z głównym bohaterem. Wiadomo, że będzie kreator postaci co z jednej strony cieszy (każdy chyba lubi się pobawić przy tworzeniu postaci) ale z drugiej pojawia się obawa czy nie spowoduje to, że protagonista nie będzie zbyt nijaki jako charakter? Geralt w Wieśku jednak ustawił poprzeczkę wysoko i teraz bez kogoś na jego poziomie może się zrobić trochę ubogo.

@Arlekin W wywiadzie mówił, że V będzie miał(a) osobowość tak jak Geralt, taką którą my po prostu będziemy kształtować. Do tego historia ma być budowana wokół postaci, więc aż tak tym bym się nie martwił.

Mega ciekawie zapowiada się Cyberpunk. Mimo wielu kontrowersji (cukierkowatość świata) jestem przekonany, że Redzi wiedzą co robią. Myślę, że swoimi produkcjami zasłużyli na zaufanie. Szkoda tylko że nie pokazano publicznie żadnego gameplayu i musimy czekać na więcej aż do Gamescomu...

To naprawdę smutne, że jeszcze nie dostaliśmy filmu z gry, widziałem film z wrażeniami i czułem, że potrzebujemy go więcej. Mam nadzieję, że nas wysłuchają i wydadzą wideo z gry.

Wideo z gameplayem ma już się pojawić na targach gamescom. Grywalne demo chcieli najpierw przetestować na dziennikarzach, jakie są ich opinie i spostrzeżenia.

Gdzieś to potwierdzono? Pytam, bo ostatnio słyszałem już różne plotki o tym demie - że na Gamescom, że w październiku, a raz nawet przeczytałem że dopiero w grudniu :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.