Skocz do zawartości

Polecane posty

Ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja z głównym bohaterem. Wiadomo, że będzie kreator postaci co z jednej strony cieszy (każdy chyba lubi się pobawić przy tworzeniu postaci) ale z drugiej pojawia się obawa czy nie spowoduje to, że protagonista nie będzie zbyt nijaki jako charakter? Geralt w Wieśku jednak ustawił poprzeczkę wysoko i teraz bez kogoś na jego poziomie może się zrobić trochę ubogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega ciekawie zapowiada się Cyberpunk. Mimo wielu kontrowersji (cukierkowatość świata) jestem przekonany, że Redzi wiedzą co robią. Myślę, że swoimi produkcjami zasłużyli na zaufanie. Szkoda tylko że nie pokazano publicznie żadnego gameplayu i musimy czekać na więcej aż do Gamescomu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goliat

To jest pewne, że Cyberpunka biorą na Gamescom, być może coś niecoś nowego też będzie ale raczej wg redów nie ma co się na za dużo nastawiać. Tylko, że pojawienie się dema nie oznacza że je zobaczymy. Przecież na E3 demo już się pojawiło ;) A co na razie mamy? Jedynie audio dema, które wyciekło (część I i część II). Choć oczywiście obstawiam, że raczej pokażą niż dalej będą szli w tę aurę tajemniczości.

 

A tymczasem z przymrużeniem oka - ach ten Amazon ;) i daty premiery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przewidzieć na jakim etapie są prace, przypominam, że dla większości  z tutaj piszących niemal niemożliwym było wypuszczenie trailera na E3, bo przecież to za wcześnie :D Ale optymizmu Amazona absolutnie bym nie podzielał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że demko było specjalnie przygotowane, reszta gdy jest jeszcze w proszku, więc nie sądzę żeby jakoś mocno cokolwiek zmieniali. Mam nadzieję, że nauczeni Wiedźminem 3, a właściwie downgradem grafiki, nie będą szaleć i dadzą raczej coś bliżej tego co dostaniemy w wersji finalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Złe wieści dla tych, którzy by chcieli ograć Cyberpunk w tym roku, 2019, a może nawet w 2020.

W wywiadzie bankier.pl Kiciński stwierdził, że pokazany build gry nie pochodzi nawet z ALFY gry, lecz z buildu pre-alfa. Dlatego gra została pokazana za zamkniętymi drzwiami, bo wiele się w niej może zmienić, bo nie jest to produkt finalny w końcowej fazie rozwoju.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyberpunk-2077-na-E3-wczesniejszy-niz-alfa-7599343.html

Krótko mówiąc. Jeśli zobaczymy jakiś gameplay z Cyberpunk, to raczej na E3 w 2019 lub 2020 roku.

Tutaj już mój dopisek. Zakładając, że konsole kolejnej generacji mają wyjść na przełomie 2020/2021 roku, to może się okazać, że premiera Cyberpunk 2077 zostanie lekko opóźniona, aby gra mogła wykorzystać bardziej wydajne układy PS5 i Xbox Delta (tak sobie nazwałem kolejny Xbox) i żeby wyszedł jako jeden z pierwszych tytułów na te konsole.

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak sobie poradzą z wykreowaniem świata od podstaw. Z Wiedźminem mieli łatwiej (choć z drugiej strony trudniej bo ciężko było pociągnąć dalszą historię po tak dobrym zakończeniu jak w książce żeby fani ich nie zbojkotowali) gdyż świat i bohaterowie byli już dobrze nakreśleni więc odpadła im bardzo ważna i trudna praca. Pytanie czy będą w stanie dać nam równie ciekawe uniwersum. Mam nadzieję, że dostaniemy coś więcej niż Wiedźmina w cyberpunkowej otoczce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin

CDPR nie kreuje nowego świata, lecz umieszcza jego akcję w świecie wykreowanym w Cyberpunk 2020. W podręcznikach ten świat jest dokładnie opisany. Wyzwaniem dla CDPR będzie stworzenie nowych postaci, które pasują do tego uniwersum, ale patrząc na to, jak poradzili sobie w Wiedźminie 3, to można być spokojnym. Będziemy uczestniczyć w swoistej sesji RPG, gdzie to CDPR jest Game Masterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...