Skocz do zawartości

Polecane posty

Teaser był skierowany do osób znających papierowy system Cyberpunk 2020, dlatego zwykle to właśnie te osoby jarają się tym filmikem. Zaś ja, jako osoba zupełnie nie znająca tego uniwersum, mogła wyczuć ciężki klimat tej produkcji, co jest dużym plusem.

@Marcin:

Obstawiałbym, że na 99% gra wyjdzie na konsolach. W końcu silnik jest multiplatformowy, więc grzechem byłoby go w pełni nie wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O klimat w nowej produkcji CDPR nie muszę się martwić, bo już w obu Wiedźmakach pokazali, że klimat to oni potrafią stworzyć. Trailer mimo swojej ślamazarności jest IMO fantastyczny, choć mam nadzieję że przy niektórych filmikach Redzi będą współpracować z Bagińskim.

A gra z pewnością wyjdzie na nowe konsole od Sony i Microsoftu. Redzi po premierze TW2 na X'ie zapowiadali, że wraz z trzecią częścią Wieśka chcą wejść także na konsole Sony. A że Cyberpunk wyjdzie najprawdopodobniej po TW3, to ten tym bardziej powinien wyjść na wszystkie najważniejsze konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Powiem szczerze, że jeśli twórca jest tak, że to ujmę "napalony" to musi być póki co dobrze ;) Mam też nadzieję, że usłyszymy tego pana w kilku DD, a może nawet w grze, w jakiejś roli epizodycznej, bo głos ma fenomenalny! Z przyjemnością mi się słuchało i szkoda, że to taki krótki wywiad.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietuzinkowa gratka dla fanów Cyberpunk 2077 gdyż mamy możliwość wglądu w produkcję zwiastuna gry zza kulis, przejrzenia prac koncepcyjnych i sesji tworzenia modeli. Dodatkowo możemy zobaczyć jak wyglądała modelka grająca główną bohaterkę zwiastuna CP2077.

Miłego przeglądania - http://www.behance.net/gallery/Cyberpunk-2077/6573211

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelka, ekhm, tego...(sprawdza nad ramieniem czy żona nie patrzy). A wracając do sedna, też pokładam bardzo duże nadzieje w cyberpunku 2077, mojej absolutnie ulubionej konwencji dla filmów, gier, książek - co rok, dwa wracam do książek Gibsona, oglądam sobie blade runnera, papierowy kolekcjonerski ghost in th shell stoi mi na półce - popełniłem kiedyś nawet scenariusz na grę cRPG w realiach cyberpunku, wysłałem go do CDred kiedy ogłosili nabór scenarzystów, ale niestety się nie odezwali - ale kibicuję im bardzo, nie są ograniczeni fabułą źródłową jak w przypadku drugiego wiedźmina (który zaczął niestety im się gruntownie rozłazić, kiedy starali się równolegle ciągnąć wątki z pierwszej części pozostając w zgodzie z serią książkową), mają wolną rękę i liczę, że zrobią coś naprawdę dobrego - bardzo podobały mi się próbki prozy prezentowane w któymś newsie dotyczącym gry, sam motyw przeżywania cudzych wspomnień sciągnięty choćby z "strange days" (staaary film z ralphem fiennesem) ale dobre zapożyczenie, wróć , inspiracja nie jest złe. Teaser mi się podobał, jedyne co bym w nim zmienił to muzykę, ale to już kwestia indywidualnego gustu. Piątka na drogę i powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym nieziemsko zadowolony, gdyby CDP dodało do gry "Dazed and Confused" Zeppelinów. Moim zdaniem, ta piosenka idealnie nadaje się do intra(oczywiście w reżyserii Bagińskiego), w którym "zanurzamy" się w brudne, mroczne miasto, schodząc do coraz ciemniejszych dzielnic. A w tle te ciężkie brzmienia gitary i perkusji oraz fenomenalny wokal Planta. Może gdyby dobrze zarobili na W3, to mogliby spróbować kupić licencję(wiem, że to byłyby spore pieniądze, ale...). Możeby wysłać taką sugestię do CDPR?

PS. Ale "nagdybałem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to chyba nie ta stylistyka jednak, przy całym szacunku i sympatii dla Zeppelinów. Z cyberpunkiem w ogóle jest ten problem że zaczął się pełną gębą w latach osiemdziesiątych, podręczniki do systemu powstawały dziesięć lat później, i patrząc na cały design świata, nie sposób się nie uśmiechnąć - kurtki z watowatymi ramionami (ala Mili Vanili), farbowane metrowe trwałe, kilogramy chromu na każdym centymetrze kwadratowym. Z tego co widziałem, Cd Red odkurzył tamten trend, bardziej wzorując się na japońskim podejściu do cyberpunku - i dobrze. Ale co do muzyki - to ja bym tutaj widział jakies brudny, ciężki industrial, może jakiś drum'n'bass, może jakieś jungle, może jakieś electro, może kawałek jakiegoś nu metalu - na pewno coś progresywnego, depresyjnego, alternatywnego, z pazurem - rock lat 70-tych jak na mój gust by nie podszedł. I na Tetuesa, nie to co było w trailerze - pasowało do serialu o chirurgach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jak hype na tą grę urósł do niewyobrażalnych rozmiarów, postanowiłem napisać krótki, trzypunktowy poradnik o tym jak nie zawieść się CP2077. Ekskluzywny dla Forum Actionum.

1.Do momentu ukazania się jakichkolwiek konkretów(tj.gameplaya dłuższego niż dziesięć minut) dziel wszystkie wypowiedzi twórców przez trzy.

To nie pierwszyzna dla REDów, czy lubimy to studio czy nie, trzeba im przyznać że mają chłopaki skłonność do pierdzielenia głupot i częstego zmieniania zdania. Na przykład ostatni news o Blade Runnerze/inspiracji twórczością Tarantino. Wcześniej mówili że Blade Runner będzie dla nich wielką inspiracją. Tak samo Deus Ex i Skyrim.

Nie jest to bynajmniej ich wina, bo jak wiadomo, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji i koncept zmienia im się jak szalony. Inna sprawa że mogli by trzymać język za zębami dopóki nie będą pewni jak to wszystko ma wyglądać. Ale nikt nie jest idealny.

2.Nie napalaj się na arcydzieło.

Dopóki nie zobaczysz pojazdów za których sterami możesz usiąść, super-duper tłumacza czy mapy 50 razy większej niż ta z GTA/Skyrima są to jedynie ambicje twórców. Na razie myśl że będzie to po prostu dobry cRPG z dobrą historią i gameplayem. A nie żadne arcydzieło. Weź pod uwagę fakt że jest tworzona przez małe studio z ograniczonymi funduszami a nie przez giganta pokroju Acti czy EA.

3.Nie składaj pre-ordera.

Jak wiadomo: pre-ordery to zło, równie wielkie co DLC. Po co ci te dodatki które po tygodniu i tak będą za darmo? O ile nie polujesz na kolekcjonerkę, olej pre-order i najlepiej poczekaj tydzień. Hype ochłonie, pojawią się pierwsze recenzje i opinie które dadzą lepszy obraz niż wszystkie zapowiedzi razem wzięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domysł: data wydania CP2077 zostanie ogłoszona najpóźniej na E3 2016, sama gra zostanie wydana w 2017. Przesłanki: 1. CDPR z całą pewnością nie będzie chciała dać o sobie zapomnieć i z całą pewnością na E3 zamierza pojechać. Zwłaszcza że AD 2015 została królem RPG i w gruncie rzeczy nikt sobie nie wyobraża, by ich zabrakło na najważniejszej imprezie w światku deweloperskim. Sęk w tym, że jeśli do maja/czerwca wydadzą dodatek W3: Krew i wino - nie będą mieli z czym jechać, o ile np. nie pokażą nowego trailera CP2077, a co za tym idzie - także przybliżonej daty. Tym bardziej, że lepszej tuby na ogłoszenie takiej informacji niż E3 raczej nie ma, a i ciśnienie na to będzie duże. 2. Nawet jeśli "Krew i wino" nie będzie wydane do E3 - być może dlatego właśnie przesuwają jego premierę "z początku 2016" na "pierwsze półrocze 2016" - bo chcą mieć co pokazać na E3, to i tak bedzie to dla wszystkich "za mało" - dla CDPR także. 3. Nad grą pracują długo, nawet jeśli to były trzy osoby na krzyż zamknięte za karę w komórce na miotły pod schodami, to nadal te trzy osoby w ciągu trzech lat są wstanie zrobić bardzo wiele, jeśli chodzi o zasadniczy szkielet. Mając własny silnik, znając go na wylot, dysponując podstawami jakoś tam opracowywanymi przez Ekipę z Komórki pod Schodami i rzuciwszy od 5 miesięcy na front całe swoje siły na przygotowanie CP2077 - gra będzie w ciągu roku od dziś plus szlify plus samo wydanie plus zwyczajowe obsuwy, wychodzi jesień/zima 2017 jak złoto . Czego Państwu i sobie życzę.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo jest to niedziela,a gry raczej wychodzą w wtorki albo piątek, no i sylwester. Temu sklepowi chyba chodziło ze gra morze wyjść z tym roku.ale kiedy to nie wiadomo. Kurcze trochę lat już minęło od zapowiedzi, a o grze mało co wiadomo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rumbur napisał:

W brytyjskim sklepie internetowym znalazłem datę wydania Cyberpunka 2077 na 31.12.2017. I tutaj mojej pytanie: myślicie, że to realistyczne ?

Nie. Do premiery zostalyby w takim przypadku niewiele ponad cztery miesiace, a to znaczyloby, ze kampania marketingowa gry powinna byc juz w toku. Tymczasem o Cyberpunk 2077 wiadomo bardzo niewiele, nie bylo nawet zadnego zwiastuna tej gry chocby w formie CGI ani na E3, ani na Gamescomie, czyli dwoch najbardziej medialnych imprezach, na ktorych studia prezentuja swoje gry. Data 31 grudnia tez jest raczej nierealna z biznesowego punktu widzenia. Tworcy majac tytul gotowy przed Gwiazdka raczej staraja sie zorganizowac premiere w okresie przed Swietami, tak aby mozna go bylo kupic jako prezent, bo to podkreca sprzedaz. 

No i nie zapominajmy, ze stosunkowo niedawno byly doniesienia o problemach z powstawaniem gry i roszadach personalnych w zespole odpowiedzialnym za tworzenie gry, wiec to kolejna wskazowka, ze Cyberpunka 2077 w tym roku (a mozliwe, ze i w nastepnym tez) nie zobaczymy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta sami tworcy wyraznie podkreslali, ze rok 2017 to rok Gwinta i na Cyberpunk przyjdzie kolej. Btw gdzies czytalem, ze oni dopiero opracowuja narzedzia jakimi beda robc ta gre wiec radze uzbroic sie w cierpliwosc. Radze takze followac ich na Twitterze, gdzie wrzucja oferty pracy - oni ciagle szukaja pracownikow do tego.

Tez bym chcial w to bardzo zagrac ale obstawiam, że najwcześniej nastąpi to w 2019 roku. 

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś powiedziano..."Nadzieja to pierwszy krok na drodze do rozczarowania" więc zostawił bym ją sobie na potem. Konkretnie miał bym nadzieję, że data premiery (kiedy zostanie już ogłoszona) nie obsunie się zbyt mocno na późniejszy termin. Takia już gracza dola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno nie pojawi się w tym roku. Stale trwa nabór na kluczowe stanowiska w zespole.
Zresztą, na prawdę ktoś uważa, że premiera takiego tytułu nie byłaby przez marketingowców już obwieszczona? Gdyby to była prawda szum byłby ogromny. Nikomu nie opłaca się trzymanie daty premiery w tajemnicy jeżeli gra jest niemal gotowa.

Osobiście obstawiam na 2020 albo 2021
Z tego co wyczytałem z zapowiedzi, to chcą stworzyć ogromne miasto, czyli szykuje się coś na styl GTA w settingu cuberpunkowym z elementami RPG? Jeżeli tak, to jest to ogromne wyzwanie, za równo ze względu na problemy czysto techniczne jak i stylistykę. Bądź co bądź o wiele trudniej jest stworzyć przekonywujące przyszłościowe miasto niż współczesne, czy średniowieczne/fantasy. 

A w międzyczasie polecam >Observera_ ;) 

Edytowano przez Rennard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sagan51 napisał:

Jak już wiemy w grze będzie dostępny kreator postaci z dostępem do kilku klas i w związku z tym mam pytanie. Jakie klasy były dostępne w papierowej wersji gry i na czym głównie polegały. Pytanie do graczy o nieco większym stażu gry ;p

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2020

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...