Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Just Cause 2 był i jest bardzo wciągający. Nadal w niego pogrywam.

@up CDA nie jest gazetą!

Masz racje nie jest tylko gazeta...jest [beeep]i**ym czasopismem o grach......nie wiem czy cie zadowolilem tą poprawką.Porównanie:--

Just Cause 2 steam- 20 euro.Sklep-80zl.Cd action 15 zl nie ma dyskusji.Cd oplaca sie na kazdy sposob.[ps do gazety dodaja 2 gry] smile_prosty.gif

PS Kisiel nie masz swojego zycia tylko obnizasz mi respa?

Edytowano przez celson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażę tu krótko opinie o Sniper: Ghost Warrior.

A więc patrze w CDA, ocena 7+ , więc myślę że całkiem solidna gra musi być, poźniej patrze - średnia ocen w necie 55%, jestem bardziej przychylny do tej drugiej.

Nie jest to gra zła. Strzelanie daje mase frajdy, twórcy chyba wycisnęli wszystko z Engine'a od Techlandu. Jednak jest masa błędów.

Tych graficznych i fizycznych jest dużo, ale to jest pestka przy tym jaką rolę pełnią tu skrypty. Są ohydne, nawet gorsze niż były w BFie3 (mowa o single oczywiście). No i druga sprawa AI, mooocno kuleje. Nasi przeciwnicy to idioci (grałem na średnim, nie wiem jak jest dalej.)

Pomysł był dobry, mam nadzieje żę Sniper: Ghost Warrior 2 to wszystko poprawi, bo jedynka jeszcze trochę zalatuje wcześniejszymi produkcjami CI (vide Code of Honor 3 itd.).

Moja ocena:

Frajda z gry: 6

Grafika: 8

Dźwięk: 7

Ogólnie: 6+

PS: Aż się trochę zdziwiłem, że sprzedano 1 mln egzeplarzy tej gry. : o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Codename Panzers: Cold War - dla tej giereczki kupiłem ten nr CDA. Odpalam, patrzę - gra tnie się strasznie - czasami ledwo 10 fpsów wyciaga - nie ważne czy na max ustawieniach czy na minimalnych. Śmigam na athlonie x4 3300, geforce gtx 460 i 6gb ramu na win7 - więc gra powinna chyba zapierdzielać jak szalona? Ktoś ma podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że ten temat to nie "koncert życzeń" - nie macie wpływu na to, co będzie, a jak czujecie silną potrzebę popisania sobie o tym dla samego pisania, to Smuggler założył wam piękny temat dla takich potrzeb.

@DOWN:

Ciesze się, dlatego jeszcze jedna uwaga - moderatorowi nie musisz odpisywać, szczególnie pisząc z tego powodu post, bo to stats jest. Wystarczy, że zrozumiesz. My wierzymy w userów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...