Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Co do pełniaków które będą to super Sanctum na pewno przetestuje,Mcpixel na zły humor,Damnation jak nie będe mieć w co grać rozpaczliwe po tą produkcję sięgne(albo z ciekawości)wink_prosty2.gif zaś Stalker główne daniesmile_prosty2.gif .Zapomniałbym najważniejsze gazeta rzecz jasna!tongue_prosty.gif W końcu moje oczy już od pewnego czasu nie skosztowały nowiuteńkich recenzji i publicystki szturm na kiosk podejrzewam że w moim wydaniu się odbędzie albo we wtorek lub po ukończeniu Mafii 2 .

120px-Face-devil-grin.svg.png

Edytowano przez PolskiZiomal5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu teraz jest taki wysyp kaszanek w pełniakach? Turning Point Fall of Liberty to zwykły gniot. Oprawa gorsza niż w pierwszym Call of Duty, a to przecież rok po premierze od Crysisa. Masa bugów. Pełno długich loadingów jak nie wiem co to by było i jeszcze te checkpointy tak zrobione, aby trzeba było znowu wejść w obszar ładowania poziomu. Jakaś paranoja. Po co było ten syf umieszczać na płycie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z pełnych wersji gier dodawanych do czasopisma. Oczywiście we wszystkie nie gram, ale dzięki temu powiększam swoją kolekcje gier. Wiele tytułów nie kupiłbym, tak sam od siebie. A tak dostaje jako dodatek do pisma. W sumie to wstyd narzekać, bo kupuję pismo a dostaje jeszcze gry :] Ostatnim pełniakiem w jakiego grałem, był Dark Messiah of Might and Magic. Świetna gra, bawiłem się grając w nią wyśmienicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok zaczyna się znakomicie jeśli chodzi o pełniaki :D . No, myślę że będzie więcej takich perełek. Zrobię tutaj mały ranking najlepszych zestawów któe otrzymaliśmy w CDA w 2013 roku. :)

5.) 10/2013 - Operation Flashpoint: Dragon Rising, Rochard, IL-2 Sturmovik, Nightmares From The Deep (wyspa czaszki), Neverwrinter (klient + klucz na towarzysza).

4.) 09/2013 - Dead Island, Farming Simulator 2008, Age of Wulin (klient + klucz na coś tam)

3.) 13/2013 - Anno 1404, I am alive, The teven (epizod 1), Turning Point: Fall of Liberty, Ozzi

2.) 03.2013 - Sniper: Ghost Warrior (pełniak roku!), Blades of Time, Codename Panzers: Cold Wars

1.) 04/2013 - Far Cry 2, Magicka, 40 indyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo ucieszyłem na wieść o Deus Ex. Już dawno chciałem sobie tę gierkę kupić a tu bomba w cda. wink_prosty.gif

Bardzo ucieszyłem się z SC:Conviction chociaż i tak rok temu już to miałem kupione ;d (może szansa na Blacklist?)

Dawniej już też wam dziękuję za Orcs must die!, From Dust i Supreme Commander 2 . Te gry naprawdę mnie zachwyciły.

Dzięki CDaction!

@down

Wcale o nic nie proszę, nie wiem o co chodzi.

Edytowano przez oskaoska
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za grami zręcznościowymi, ale postanowiłam dać szansę H.A.W.X.-owi. I nie żałuję! Może i nie jest to jakaś nadzwyczajna gra, po której przejściu trzeba szukać opadłej z wrażenia szczęki, ale już dawno żadna produkcja nie przyniosła mi tyle radochy co H.A.W.X. :) Chyba zaraz się wezmę za resztę zręcznościowych symulatorów, które CDA wrzucało na swoje płyty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem tu nowy, ale od czasu do czasu kupuję Wasze pismo głównie dla "pełniaków". Kupiłem ostatni numer i mam kłopot z Tom Clancy"s H.A.W.X., bo w trakcie instalacji występuje jakiś błąd i nijak się nie daje zainstalować a ja nie jestem biegły w komputerach... confused_prosty.gif

Tak to wygląda :

Składnik: Tom Clancy's H.A.W.X.

Grupa pliku: Game

Plik: D:\pelne\Hawx\data2.cab

Błąd: Błąd danych (CRC)

Co z tym fantem zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...