Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

@UP:

Oczywiście że tak, ale niestety nie każdy doceni "bo już ma", "bo nie lubię RPG", "kce crysisa 2" itp. Nie raz trafiają się, które mi się nie podobają, ale nic nie mówię, bo być może ktoś inny będzie zadowolony.

Hahahaha, w sensie, dopiero teraz odpisuje :P

Nie każdy doceni bo to słaba gra jest. Obiektywnie. Może nie tyle słaba ale takie 5-6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki są eleganckie. Szczególnie te, które mi się podobają tongue_prosty.gif

Jak się dowiedziałem, że Wolfenstein (2009) będzie pełniakiem to szukałem jakiegoś marketu na obrzeżach Poznania (akurat wypoczynek na działce), by dostać ten numer jak najszybciej.

Edytowano przez SWENOR27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się ostatnim numerem, choć nie dlatego, że mi się nie podoba.

Żadko kupuję CDA, tym razem się skusiłem ze względu na Singularity i M&MX:L. Liczyłem na klucze na Steam i właśnie tu się zawiodłem. Singularity w ogóle nie ma klucza, więc nawet w nią nie pogram. Mój napęd stał nie ruszany od ok. trzech lat, więc jak wrzuciłem do niega płytę z grą, zaczął jęczeć, skrzypieć i przez 10 minut pasek instalacji nawet nie drgnął. Nie będę kupował nowego napędu za +100 zł by pograć w grę za 1/10 tego.

No i jest też M&MX:L. Kod na UPlay... nawet nie mam konta założonego na tym ropniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem kupiłem sobie cd-action 07/2015 i zainstalowałem dwa pełniaki na początku Might & Magic a później Singularity. Niestety w Singularity nie mam żadnego dzwięku. W opcjach jest na full z głośnikami wszystko jest ok ale jakoś dzwięk mi nie działa. Reinstalowałem ale nic nie pomogło. Pomożecie ? Pomyślałem też że może to być przez Direct'a 9.0c którego zainstalowałem do Might & Magic ale sam niewiem. Proszę pomóżcie, liczę na was !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że Cd action trzyma ludzi którzy muszą pobierać gry(piraty)w ryzach ponieważ gry które dodają są czesto tytułami które troszkę kosztuje a że nie każdego stać na kupno,to za 15zł ma i grę i lektórę.Pytanie tylko czy dystrybutorzy i wydawcy coś mają z tego że CD action tak dobrze się sprzedaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące skromnej ale fajnej gry dołączonej do jednego z ostatnich numerów pt: "Kingdoms Heyday". Po zakończeniu gry otwiera się automatycznie strona http://www.myrealgam...com Zawartość wygląda zachęcająco i dlatego chciałem zapytać czy Waszym zdaniem jest to bezpieczna strona, z której bez obaw można pobrać gry?

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak sięgnę pamięcią, to z 10 razy przeszedłem tę grę, ale nigdy jako ten zły.

Fable było drugą grą w której grałem "złym", i chyba pierwszą w której byłem naprawdę zły. Pierwszą był Baldurs Gate 2 w którym miałem Edwina, Viconię i Korgana ale i tak nie wszystko robiłem po ciemnej stronie mocy. A Fable każde nawet małe zadanie robiłem na przekór dobru. Nigdy wcześniej i nigdy później nie grałem w ten sposób.

Według mnie jednak Fallout 2 jest najlepszą grą jaka ukazała się w CDA. Nie tylko chodzi o jakość ale o czas w którym się ukazała. To tak jakbyście dzisiaj dodali Dragon Age Inkwizycję, Battlefielda 4, GTA 5 albo za 2 lata Wiedźmina 3. Nie wiem jak wy to wtedy utargowaliście ale żadne pismo was dotychczas nie pobiło. Owszem były Baldury, Icewindy, Tormenty, Painkillery i wiele innych w innych czasopismach ale one ukazywały się już dłuuugo po premierach i kolejnych wydaniach tanich edycji kolekcjonerskich.

Z ostatnich świetny jest Gunslinger. Jedynkę pochłaniałem i z nim jest tak samo. Tyle że nie mogę skończyć bo czasu nie mam na granie confused_prosty.gif

//EDIT

Przypomniało mi się. O ile pamięć mnie nie myli jedno pismo kiedyś dosyć szybko wydało Sacrifice. I to też był nie lada hicior na tamte czasy.

Edytowano przez Doman18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję całej redakcji cda, za Maxa Payne'a 2! Dawno nie bawiłem się tak dobrze z żadną grą, bo, wstyd się przyznać, ale w ten tytuł nigdy wcześniej nie zagrałem. Coś czuję, że będę musiał nadrobić zaległości i zagrać również w część pierwszą. Jeszcze raz, dzieny :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 nie był zły, ale czegoś mi w nim brakowało. Takiego smaczku którego nie mogę określić, jednak oceniam go tak na 7/10.

Za to, innym ciekawym pełniakiem (przynajmniej dla mnie) był X-Men Origins: Wolverine niby taka siekanka, ale grało się przyjemnie.

Jedynym błędem byli zbyt łatwi przeciwnicy, czasami nie czuło się potęgi przeciwnika w stosunku do mocy Logana.

Gdy odblokowało się moce, nie było przeciwników nie do pokonania. Jak dla mnie 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanko: Czy ogarnia ktos gdzie znajde spolszczenie do gry Grand Ages Rome-gold edition? Była w oststnim wydaniu CdAction. Do Assasyna znalazłem ,ale do tego nie bardzo,prosze o pomoc jak ktos cos wie na ten temat.

Hej, do Assasina tego, który jest w najnowszym numerze można bez problemu gdzieś znaleźć i ściągnąć spolszczenie? Bo nie wiem, czy kupować jeśli nie, wiem, że z Assasinem 1, który był w CD-Action też po angielsku był problem, i nie dało się spolszczyć tej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że King's Bounty Wojownicy Północy, to jeden z lepszych pełnjaków. Słów mych nie cofam lecz dodać muszę że Sniper Ghost Warrior 2 przebija Kings Bounty. Nie myślałem że ta gra jest tak dobra, byłem przekonany że ta gra jest podobna do jedynki, która była bardzo, że tak to ujmę płytka. Strzelnica dostępna z menu gry, to bardzo fajne rozwiązanie, bo można pograć nie rozpoczynając misi. Dobre rozwiązanie, jak ktoś ma mało czasu na konkretną rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że topik traktuje o grach ale fajnie by było gdyby w którymś numerze ukazałyby się pełne wersje Xpaddera albo Pinnace gamę profilera - programów do bindowanie klawiszy i makr dla takich urządzeń jak gamepady, joysticki , wolanty i wszelkie inne urządzenia do gier które są widoczne w sekcji "urządzenia gier". To dzięki tym programikom można zagrać na np. gamepadzie w gry które ich nie obsługują. Ja Xpaddera używam od 2007 roku z Saitekiem PZ31A (lepszy odpowiednik Nostromo czy Razer tartarus) a także z padem Xboxowym i ostatnio kupiłem pełną wersję (darmowa nie pozwala na przypisanie różnych klawiszy różnym poziomom wychylenia joysticka). Teraz np. gram w Gothica 2 na padzie od xboxa i gra się 100 razy wygodniej niż klawiaturą i myszką.

Edytowano przez Doman18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...