Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi życie dezorganizujecie, kiedyś szło się do sklepu bez strachu że np. Wiedźmina czy innego Crysisa w CDA parę dni później zobaczę. A dziś? Far Cry 2, Ors Must Die, Dawn of War II. Przymierzam się do Borderlands ale po prostu nie mogę :\

PS aktualnie nie mam na kompie uplaya, czy RUSE można bez instalacji zarejestrować tylko w steamie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jeszce by było jak by te pełniaki działały...ostatni nr kupilem z Shankiem i cd nie działała ;/ tera kupiłem specjalnie pod gre Ftom Dust i co po farcie sie zainstalowała ale jak chce włączyć to wyskakuje Ubisoft Game Launcher error.Reinstaling the game may fix problem. Robie reinstalke i nie pomaga.... dzięki za takie pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moniek130:

Przeznaczenie tematu masz w pierwszym poście:

Tu na gorąco komentujemy gry dodawane do CDA

Komentujemy gry (czy są dobre/kiepskie), a nie narzekamy "czemu nie daliście tego czy tamtego?", nie prosimy "dajcie to i owo" czy "pomocy, gra mi nie chce działać/się zainstalować".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze tytuły?Hmmmm...Saints Row 2,Heroes V,freshy numer z DI.Kaszanki?Hmmm...Do dziś to chyba ten symulator farmy...

Off:Najnowszy numer nabyłem w Warszawie (akurat przedostatni),bo u mnie na 3 sklepy w żadnym nie było CDA ,dlatego chciałbym aby raz na rok taki tytuł wychodził bo potem dzieciaki wykupują CDA z tego powodu,a do stolicy rzadko jeżdżę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył schemat pełniaków: 1 (już tani) klasyk, 1 nowa niszowa gra i 1 gra wymagająca połączenia z internetem, jakiś indyczek czy coś. A tak swoją drogą, dlaczego nie dacie klienta warthundera? to by się wydawało ok, względem wowpa (że już o tipsomaniaku nie wspomnę...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...