Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja osobiście uważam gry z CD-ACTION sa extra, zawsze sie dobrze przy nich bawie... , nie rozumiem ludzi którzy wybrzydzali jak w przeciakach ujawniono Syberie... przeciez nie zawsze musza to byc nowe fps czy tpp... czas troche pomyslec i pograc w przygodówke i to klasyczna... fakt teraz kazdy grac w gry typu Mass Effect , Arma 2 czy Kings Baunty , trzeba pograc w klasyczne i zobaczyc jak sie grało kiedys !! :) mnie osobicie az sie lezka zakręcila kiedy konczylem 1 czesc Syberi :)

Ludzie grajcie tez w gry klasyczne typu : Ksiąze i Tchórz, Commandos , Quake , Doom , Warcraft 1,2,3 ;)

:wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę po odpaleniu ME informację o tym, że Bio Ware to część EA. Jednak licencję udostępnili. Jestem ciekaw jak to będzie z następnymi częściami, bo gierka mi się spodobała, więc pewnie będę chciał zobaczyć pozostałe części. Tak się zastanawiam, czy istnieje teoretyczna możliwość udostępnienia ich przez CDA w przyszłości, czy może już EA nie pozwoli. Mi nie śpieszno, ale wolałbym wiedzieć, czy czekać, a może jednak zdobyć je inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na pełne wersje dodawane do naszego ukochanego czasopisma. Prawie z każdej pełnej wersji jestem zadowolony. Nawet jak w danym miesiącu mi się nie podoba gra to wiem ,że za miesiąc będzie ta co mi się podoba. Przynajmniej będzie czas na ukończenie poprzednich gier :wink:. A jest ich wiele np. oba King's Bounty, Mass Effect, Ghost Recon, Rainbow 6, trylogia Hitmana i wiele, wiele innych. Od kiedy kupuje CDA to nabywam mniej gier ze sklepów, bo wiem ,że redaktorzy z Wrocławia mnie czymś zaskoczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz zganicie, ale im lepsze są pełniaki, tym oczekiwania są większe - nawet ponad miarę rzekłbym. CDA staje na głowie, żeby coś mega wypaśnego wrzucić na krążki, a znajdzie się stado malkontentów, że on nie lubi rpg czy przygodówki, albo kiedyś grał, albo właśnie kupił, albo że spodziewał się Diablo IV i tak bez końca.

Tak jak w starym porzekadle: dać palec, to rękę odgryzą ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na pełniaki. Zawsze jest tak, że nawet jak w danym numerze nic mi nie podpasuje, to w następnym jest coś interesującego.

Ale za Mass Effecta należą się redakcji brawa, pizza i piwo:)

A i momentami boję się kupowac gry w sklepach, bo nie wiem czy to za miesiąc nie pojawi się w CDA:)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo najszerszych chęci Peter Jackson's King Kong nie zachęcił mnie do dłuższego zapoznania się jak do drugiego albo trzeciego poziomu. Już nawet nie będę się czepiał grafiki, ba!, sam patent z niewielką liczbą amunicji oraz dosyć wątłym życiem bohatera mi się podobał, ale gra po prostu mnie odrzuciła... ot, trochę potworów, niezbyt pasujących do sytuacji tekstów, wkurzająca postać z twarzą Jacka Blacka... najwidoczniej minęła mi faza - o ile w ogóle ją miałem - na przechodzenie takich gier z nutą survivalu. Niemniej ostatnio CDA dawało całkiem zacne pełniaki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mają dobrą passę a to Gothic 3 a to Mass Effect dla mnie jako fana rpg po prostu cud, miód itd.

Ogólnie grabę bym Ci podał, bo uważam zupełnie podobnie, choć akurat G3 zalicza się do jednego z tych bardzo niewielu RPG, które pomimo świetnej opinii uważam za nieprawdopodobnie irytujące. Na każdym kroku coś może Cię zabić zza pleców, walki przechodzi się po kilkanaście razy, grafika kuleje, a fabuły prawie nie ma... Jak już miałem z CDA to pograłem chwilę, ale po kilku dniach (i setkach przekleństw) odinstalowałem to "cudo".

Myślę, że w przypadku tak drogiego pisma (nie oszukujmy się, kosztuje 2 razy więcej co standardowy magazyn) pełniaki mało komu są obojętne. Każdy ma swoje preferencje, sam przykładowo nie grałbym w nic poza cRPG i strategiami. Gdy jednak CDA dodaje naprawdę dobre, inne tytuły - czemu nie spróbować? Przykładowo teraz szykuję się do Syberii, a i Braid był swoistą perełką.

Wszystkich, którzy wciąż tłuką (bądź utłukli) Mass Effecta zapraszam do mojej krótkiej recenzji: http://gwkg.blogspot.com/ Czekam na Wasze opinie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że w CDA dali Mass Effect'a, bo długo przymierzałem się do kupna tego tytułu. Ostatnio coś płodzą dobre gierki: Arma, ME, Splinter, Resident i oby tak dalej. Brakuje mi tylko dobrych wyścigów. Mam nadzieję, że wkrótce ujrzę coś z tego gatunku na krążku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gierki jak najbardziej się podobają. Zazwyczaj jest tak, że jeśli jeden pełniak mi nie leży, pozostałe są jak najbardziej w porządku.

A sam po cichu mam nadzieję na Silent Storma. O ile nie było go już w CDA. Troszkę samolubnie, bo mi się płyta gdzieś zawieruszyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich pełniakach jak Gothic 3 czy Mass Effect nie ma co narzekać. Trzeba pamiętać, że każdy ma inny gust i jednego może zdenerwować, że nie miał FPS'a, a inny może skakać z radości, że jest RPG. Dlatego nie ma o czym mówić i redakcja wie co wrzucić na płytkę, a może jakaś gra niedoceniona okaże się całkiem w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio zainstalowanych mogę powiedzieć, że Vegas 2 był całkiem w porządku grą aczkolwiek bez jakiejś specjalnej różnorodności w gameplayu co sprowadzało się do tego, że posyłałem przodem dwójkę swoich ludzi, którzy mogli przyjąć zdecydowanie więcej ołowiu ode mnie a także mieli lepszą, zazwyczaj celność ;] Na spokojnie wchodziłem za nimi dobijając resztki, które gdzieś tam się chowały i właściwie fragment jaki zatrzymał mnie na dłużej to moment z bombą na kolejce... po prostu za szybko wybiegałem na górę bez żadnych granatów dymnych co w końcu okazało się remedium. Poza tym fabuła jakoś nie porywa i zwłaszcza początek wydawał się trochę dziwny, bez wprowadzenia... dopiero zajrzenie na Wiki podpowiedziało mi w jakim czasie dzieje się akcja misji ^_^ W sumie ogólnie określiłbym grę jako porządny średniak choć zapewne komuś może podobać się bardziej, ale mnie jakoś nie wciągnęła. Co nie zmienia faktu, ze to kolejna dobra cegiełka do pozycji CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem zadowolony.

Rainbow Six Vegas 2 może okazać się przyjemną grą, a obok dostałem jeszcze Supreme Commander 1. :) Do tego w najnowszym CDA jest Brothers In Arms Hell's Highway, aż kusi mnie by kupić. Może ewentualnie jeszcze S.T.A.L.K.E.R ale nad tym to pomyślę czy zainstalować, nie mam nic do tej gry ale takie klimaty zbytnio mnie nie kręcą. ;)

Chociaż, jak narazie najlepszym pełniakiem dla mnie w CDA był Tribes Zemsta, Gothic 1, każda część Conflicta no poza jedynką ale już chyba była.

Mam nadzieje, że styczniowy numer mnie czymś zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...