Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

^ jak masz 13 lat to zrozumiem że oddworld Ci nie podpasi ale wieszanie psów na Dzikie Hordy bo to tylko dodatek jest głupotą bo tak naprawdę jest rozwinięty w stosunku do podstawki, np. dodatkową frakcją.

No i poza tym zluzujcie poślady z tymi swoimi wymaganiami bo nikt wam cda kupować nie każe, a zadowolonych mord i tak będzie masa...

zawsze liczyłem na to że w końcu zaczniecie dawać gry w które ciupali starsi czytelnicy no i się udało :)

E: Chodziło mi o użytkownika h00b1 ale zanim napisałem co miałem napisać nowa strona już wskoczyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG Oddworld to nie ten z 15 lat no moze te 2 pierwsze części typowo platformowe 2 następne to przygodowo strategiczne szczelanki 2008, 2010 pakiet na stem ok 15ojro

HOMM V niby tylko samodzielny dodatek ale są mody co dodają mapy i kampanie z podstawki i 1 dodatku tylko niewiem czy to w 100% leg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddboxx?! Jeśli gry są w nim zaktualizowane do najnowszych wersji, to bardzo, ale to bardzo dobrze, bo w początkowej wersji ostatnie dwie odsłony były niegrywalne, z tego, co czytałem. Zaś że same gry są generalnie bardzo dobre - to na razie zestaw pełniaków w CD-Action imponuje. Boję się, że główny pełniak nie dorówna oczekiwaniom napędzonym przez pozostałe gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja widzę płacz? Ci ludzie tak na poważnie? Najgorszy numer w tym roku? Żeby ich zaspokoić musicie dać Mass Effecta 3 chyba :)

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Jakis ty bieeeeedny.

Jak cie te @#$% CDA w @#$% robi.

Poza tym zawsze mozesz kupic poprzedni numer ponownie, zamiast tego badziewia.

Poza tym wspolczuje ludziom, ktorym tytuly typu Abe's Oddysee NIC nie mowia. PRAWDZIWI gracze. :trollface:

Chciałeś być zabawny? btw. nie każdy kilknanaście lat temu miał kompa,może gdybym wtedy miał to bym to znał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie git, jeszcze tylko Assassin Creed jako main full i rozbijam obóz pod kioskiem do wtorku. Na GTA IV zamiast AC też się nie obrażę (a jak komuś wpadnie do głowy odpisać - "a może GTA V, co se będziesz żałował" , z góry odpowiadam - też może być ) :)

prffffffffff [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POEZJA! Czapki z głów. Takiego repertuaru to dawno nie było. Świetne dwie części wyrąbanej w kosmos logicznej platformówki, do tego samodzielny dodatek niezwykle miodnej serii. No normalnie dzień dziecka :) W sumie mi to wystarczy. Ten zestaw spokojnie się broni bez głównego pełniaka.

Szacun Panowie, po trzykroć szacun :brawa: :brawa: :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... To istnieją ludzie którzy nie znają serii Abe? Czy to możliwe?

Akurat wiadomość że będzie Oddbox jest najlepszą wiadomością bo z chęcią w nie pogram. Co do reszty pełniaków to mnie nie obchodzą, bo za pewno tek jak większość gier w historii CDA - pewnie już ją dawno mam. Samo pismo jednak z chęcią poczytam, bo nie dla gier je kupuję. Kupuję je dla Smugglera :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba kolejnej pełnej wersji. Oddboxx wystarczy ;] Tylko takie pytanko mam. @ pierwsze części będą w HD? Bo pamiętam jak grałem na PSX wyglądała bosko gra, ale na PC już textury były rozmazane. Eh powrót do dzieciństwa nam zaserwowaliście ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ktoś tam chyba mówił (Ty Smugg?), że jedna z gier będzie pod steama, będzie wymagać internetu itp.

Więc moje przypuszczenia to PayDay: the heist, ale poczekajmy na przeciek

Mowilem, ze jedna wymaga internetu. O steami nic nie wiem [smg]

A to bardzo przepraszam, coś przekręciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pełniaki się szykują. Teraz nawet przy słabym głównym jestem pewien, że ten numer kupię :) Dawno nie było tak dobrego. Jeśli jeszcze do zestawu dojdzie jakiś RPG to będzie to dla mnie najlepszy numer ostatnich lat, obok tych z king's bounty.

Hmm... ktoś tam chyba mówił (Ty Smugg?), że jedna z gier będzie pod steama

Oby to był w takim razie Oddbox - bardzo lubię zbierać achivementy w takich gierkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dać temu noob'owi 1 bana. W końcu by się wziął do nauki lub grania w PORZĄDNE gry.

Co do oddbox to cud miód. Nigdy się nie spodziałem oddworld w waszej gazecie a tu taka miła niespodzianka.

A jak sprawa wygląda ze zgodnościami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoMM V Dzikie Hordy - bardzo fajnie - w końcu sobie pogram w dodatek do tak miodnej turówki :)

OddWorld - Cóż - gry za bardzo nie znam jednak według mnie warto będzie się zaznajomić z serią - a może mi się spodoba :)

A jako główny dodatek typuję Tom Clancy's H.A.W.X (jest w PKK, ostatnio też była gra od Toma - G.R.A.W 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ma wymagania ta gra?

Z dzisiejszego punktu widzenia - zadne albo cwierc smartfona. :)

Chciałeś być zabawny? btw. nie każdy kilknanaście lat temu miał kompa,może gdybym wtedy miał to bym to znał

Widzisz, ja chcialem byc zabawny i jestem.

Nie wiem czy ty chciales byc zalosny ale tez ci sie udalo.

Argumentacja "nie zylem w czasie bitwy pod Grunwaldem, wiec nie musze wiedziec co to jest i kiedy byla" do mnie nie dociera. Abe to KLASYKA przez BARDZO duze K. Nie wypada nie znac chocby ze slyszenia.

Albo chociaz sie nie burzyc, gdy sie wypomina brak znajomosci klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...