Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

To dla mnie tak jak by nie znać Half-Life lub System Shock 2... A już tym bardziej Tetrisa czy Mario. Trzeba być chyba graczem od wczoraj żeby nie znać klasyków gatunku.

Co do wymagań to prędzej Abe będzie miało problem z odpaleniem na nowych windowsach niż problem braku mocy maszynki :D Ale od czego są ludzie "odnawiający" daną grę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dla mnie średnio, i to nie ze wględu na wiek Abe, bo grafika mi nie przeszkadza, ale platformówki mnie niezbyt rajcują. Chociaż, czytając tu tak wiele pochlebnych opinii doszedłem do wniosku, że jeśli kuipię ten numer CDA, to na pewno zainstaluję i sprawdzę co to za wytwór (tak - nie grałem w tą grę, znam ją tylko z widzenia - możecie już mnie linczować :laugh: )

A tak na serio, to na prawdę nie ogarniam tych małolatów? którzy narzekają, że CDA dało starszą i gorszą gierkę, bo jak dali taki hit jak Mass Effect, to zawsze muszą takie dawać. Ja z przyjemnocią całkiem niedawno sprawdzałem Fallouta i Tormenta, i nie jestem jakimś starym wyjadaczem, bo mam 18 lat, a z chęcią sprawdzam stare gierki, żeby zobczyć czym, się te dinozaury kiedyś podniecały :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań to prędzej Abe będzie miało problem z odpaleniem na nowych windowsach niż problem braku mocy maszynki :D Ale od czego są ludzie "odnawiający" daną grę :D

Jeśli to wersja z GOG'a czy Steam'a, to nie będzie mowy o żadnym braku kompatybilności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów. Słuchawki z uszu. Klapki z skarpetek. Szczęka z podłogi. Oddboxxx z CDA za 15zł. Mistrzowie z Polski.

Nie wiem jak opisać swoje emocje. Niech Wam się powodzi jak najlepiej. Abyście dawali nam jak najwięcej takich wrażeń. Szat ap end tejk maj monej normalnie.

I jakoś nie wierze, że kolejny pełniak będzie jeszcze lepszy... (no bo imo ten główny to ten "najlepszy")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zolwik03

To odpal Warhammer Dark Omen 14lat ma :D darmowa już jest najlepsza i pierwsza gra z prawdziwym 3D tego typu ( niestety często nie doceniana)

jak by obraz migotał pokombinuj z ustawieniai grafy nie pamętam już co tam cza wyłączyć :P

a i jest to chyba jedyna stara gra gdzie do tej pory ludzie graja przez neta w nią znalazłem 2 stronki ( fora ) które ciagle są uaktualniane i powstają nowe mody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zolwik03

To odpal Warhammer Dark Omen 14lat ma :D darmowa już jest najlepsza i pierwsza gra z prawdziwym 3D tego typu ( niestety często nie doceniana)

jak by obraz migotał pokombinuj z ustawieniai grafy nie pamętam już co tam cza wyłączyć :P

a i jest to chyba jedyna stara gra gdzie do tej pory ludzie graja przez neta w nią znalazłem 2 stronki ( fora ) które ciagle są uaktualniane i powstają nowe mody.

Dark Omen przecież nie jest darmowe z tego co mi wiadomo. EA nie udostępniło tej gry za darmo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest darmo bo to gara abandonware już :P w karzdym serwisie tego typu jest

Abandonware nie jest legalne :P Po prostu mało kto się tym interesuje i chce to ścigać. Ale legalnie za samą grę dalej musisz płacić a dostępna jest praktycznie tylko na serwisach aukcyjnych.

Wolfenstein 3D też jest abandonware, ale zobacz ile legalnie kosztuje na Steamie :P

EDIT Cała nadzieja w tanim i legalnym zakupie jest w GOG, które to niby rozpoczęło pracę z EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jest to platformówka z kosmitą. Fajnie ale nie wiem czy pójdzie na nowych komputerach. :happy: Smuggler mówiłeś że będą TYLKO dwie pełne wersje gier. Już teraz mamy więcej niż trzy pełne wersje gier: Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy PL , Oddworld: Oddboxx (Abe`s Odysee, Abe`s Exoddus, Stranger`s Wrath i Munch`s Odysee), Elsword PL :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...