Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

No no, klasyk :) Z tego co słyszałem seria Oddworld jest megauber, więc czekam z niecierpliwością aż się z nią zaznajomię. A szczerze nie spodziewałem się, że jeszcze o nim kiedys usłyszę, baaardzo miła niespodzianka i oby takich więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łołołołołoło grubaśny zestaw, Oddbox miodzio zawsze chciałem zagrać, a mam sentyment to takich starutkich gier z młodości.

E: @szakalik1, homm jest bardziej rozbudowany niż Kings Bounty które de facto było bardziej erpegiem a tutaj masz turówkę, ale grafika i sposób rozgrywki przypomina Heroesów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam z pełniaków narazie jestem zadowolny, Dzikie Hordy to wprawdzie tylko dodatek (samodzielny) i to kotlet (ale nie kupiłem jak był bodajżę w KŚGRY) ale zwiastuje że redakcja może planuje kiedyś dać HOMAM V, bo jak narazie nie pamiętam żeby redakcja na cover dawała dodatek jeżeli nie było wcześniej podstawki (więc może tak prawem analogii za niedługo podstawiki się doczekamy z Kuźnią Przeznaczenia:)) A ODDBOXX to fajne pełniaki jako "umilacz czasu", ot gry napewno nie wciągną na długie chwile, ale że jest ich aż 4 to stopniowo każdą przejdę, zwłaszcza że w Exodus kiedyś pogrywałem i dawał radę:) Póki co jest GITARA, tylko że nie widzę żęby Ghost poinformował w przeciekowym wątku kiedy następne odgadywanie...Mam nadzieję że nie oznacza to że koniec zgadywania na ten miesiąc.

EDIT: już poinformował:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja widzę płacz? Ci ludzie tak na poważnie? Najgorszy numer w tym roku? Żeby ich zaspokoić musicie dać Mass Effecta 3 chyba :)

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Samodzielny dodatek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie mam pojecia co to OddBoxx, jednak i tak sie ciesze :P

Tak sie fajnie sklada, ze ja 13 marca mam 16 urodziny ;]. Fajny prezent od was dla mnie na urodzinki :D Juz nie moge doczekac sie kolejnego przecieku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja widzę płacz? Ci ludzie tak na poważnie? Najgorszy numer w tym roku? Żeby ich zaspokoić musicie dać Mass Effecta 3 chyba :)

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Jakis ty bieeeeedny.

Jak cie te @#$% CDA w @#$% robi.

Poza tym zawsze mozesz kupic poprzedni numer ponownie, zamiast tego badziewia.

Poza tym wspolczuje ludziom, ktorym tytuly typu Abe's Oddysee NIC nie mowia. PRAWDZIWI gracze. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki970 - nie wiesz to się nie odzywaj.

Nie, nie wymaga.

OMG, przepraszam... Przeglądając google na temat tego pakietu widziałem o Steamie i myślałem, że wymaga, a jak się wczytałem to chodziło o możliwość zakupu. Sorry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...