Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

A co mass effect od ubisoftu jest wiadomo że od ea, to może dadzą jakąś gre od ea

ME był w Polsce wydawany przez CD Projekt i dlatego był dodany do CD-A, ME2 był już wydany przez EA Polska, więc nie ma szans na to aby ta gra trafiła do pisma, tak samo jak inne gry EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes Of Might And Magic V: Tribes Of The East, to świetny, samodzielny dodatek. Pokierujemy w nim chyba najlepszą (według mnie) frakcją, czyli barbarzyńcami. Choć i tak uważam, że ich rasowa zdolność, czyli Szał Krwi jest "trochę" overpowered :trollface: . Po prostu na wyższych poziomach WYMIATAMY z cyklopami na czele.

Dodatek ukończyłem w 100%, czyli kampania + wszystkie misje pojedyncze i polecam go wszystkim. Świetna rozrywka. Nie zawiedziecie się.

Widać, że redakcja CD-Action się stara :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herosy to zacna produkcja, ale mam złotą edycję. Ten mmo całkowicie mnie odpycha po obejrzeniu pierwszego screena. Nie wiem jaki sens zamieszczać mody do Skyrima, kiedy każdy posiadacz oryginalnej wersji może je pobierać z Steam Workshop. Do tego mieć ich automatyczne aktualizacje i synchronizacje.

Jak dla mnie na razie nic ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie bardzo słabo

Rok temu nawet ostatni pełniak był bardzo dobry. Czekamy do jutra

Po pierwsze: Nie jest bardzo słabo, tylko jest bardzo dobrze.

Po drugie: Nie pisz "czekamy do jutra", bo ja wcale nie czekam...

Po trzecie: Smuggler powinien cię osobiście przeprosić za to, że trzecim "pełniakiem" nie jest Battlefield 3.

Fakt. Osobiscie przepraszam. [smg]

Dziękuję za uwagę.

Do widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens zamieszczać mody do Skyrima, kiedy każdy posiadacz oryginalnej wersji może je pobierać z Steam Workshop. Do tego mieć ich automatyczne aktualizacje i synchronizacje.

O ile zgadzam się, że zamieszczanie modów do Skyrim (nie licząc największych kobył - ale takich chyba jeszcze nie ma) ma średni sens (gra wymaga neta do aktywacji i dociągnięcia ponad 1,5GB danych, więc i ze ściąganiem modów nie powinno być problemu), o tyle Workshop to pułapka. A raczej pułapką jest właśnie subskrypcja - w przypadku rozmaitych domków ryzykujemy utratą sprzętu, a niektóre mody mogą nawet uniemożliwić nam wczytanie sejwów jeśli zaktualizujemy je ot tak sobie (jak to robi SW).

A on topic:

- MMO nie trawię

- TotE mam w 2 kopiach

Ale jakość pełniaka dobrze wróży na przyszłość - byle tylko gatunki podpasowały i nie były to kolejne tytuły, które już mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście dwa czy trzy lata temu dodali którekolwiek "Hirołsy", to byłbym w siódmym niebie, ale ostatnimi czasy jakoś nie przepadam za tego typu grami. Pozostaje mi czekać na ujawnienie pozostałych pełniaków... a nie, wróć, przecież w sumie i tak mam wiele zaległości z coverów CDA do nadrobienia, więc w sumie niech sobie byle jakie gry będą. Zresztą moją kasę i tak macie już w kieszeni, bo całkiem niedawno dołączyłem do (zacnego?) grona prenumeratorów magazynu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie mogę określić się wielkim fanem HOMM (grałem jedynie w trójkę a i to dawno temu), ale nie zaszkodzi spróbować liznąć na nowo serii z samodzielnym dodatkiem :D Według mnie jest dobrze i pozytywnie nastraja mnie na kolejne pełne wersje choć bankowo znów odezwą się głosy niezadowolenia, niemniej czekam z niecierpliwością na jutrzejszy przeciek ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z HoM&M zakończyłem na rozczarowującej podstawce części piątej. Jeśli ten dodatek przedstawia się w ogólnym rozrachunku lepiej to może nawet kupię ten numer. Tymczasem poczekam na pozostałe dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...