Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East PL - świetny pełniak i to jako "trójka" na płycie, w IV część sporo pograłem, King's Bounty również mi się podobało i mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie.

ODDWORLD: ODDBOXX - jak to fajnie, że dajecie takie klasyki :smile: oby więcej takich w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze CDA w historii , jakieś bajeczki dają . kolega mówił że w takie gry grało sie w 1997 , i to była racja w 97 a nie 2012 r ,

jednak nie kupie tego "URODZINOWEGO" numeru , taki kicz .

w tamtym roku to był coś ! '

Call of Juarez: Więzy Krwi

Bionic Commando

Shaun White Snowboarding

a teraz latanie jaszczurkami ;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RazorBlade - a powiedz mi czym gry wyróżniały się w 97 roku, że w nie grano, a teraz nie? Grafiką? Jeśli nie grasz w jakąś grę z powodu słabej grafiki, to proszę bardzo, idź dalej grać w swoje Calle 10, Battlefieldy 20 i inne produkcje z WYŚMIENITĄ grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze CDA w historii , jakieś bajeczki dają . kolega mówił że w takie gry grało sie w 1997 , i to była racja w 97 a nie 2012 r ,

jednak nie kupie tego "URODZINOWEGO" numeru , taki kicz .

Wiesz co ? Nawet nie musiałeś tego pisać. Po co się aż tak męczyć, żeby sobie ponarzekać. Jakby co to będzie jeszcze 3 pełniak "Szanowny Panie trollu".

Zapowiada się ciekawy numer. Chętnie poczytałbym coś o antywirach w waszym magazynie (nie wiem czemu, ale lubię czytać o takich rzeczach ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze CDA w historii , jakieś bajeczki dają . kolega mówił że w takie gry grało sie w 1997 , i to była racja w 97 a nie 2012 r ,

jednak nie kupie tego "URODZINOWEGO" numeru , taki kicz .

HAHAHAHA "kolega mówił". Chłopcze (bo wnioskuję że jesteś młodzikiem), nie oceniaj gry po roku produkcji. Polecam także samemu się przekonać czy gra jest dobra, czy słaba, a nie polegać na zdaniu kolegi.

Ponadto, sorry, ale nikogo nie interesuje czy kupisz ten numer. Ani jakikolwiek inny.

Mnie jakimś cudem Oddworld ominął (nie licząc chwili grania u kolegi, całe wieki temu - aż człowieka przeraża ten upływ czasu; ale to się nie liczy) i chętnie zaległość nadrobię. Piękny ukłon w stronę starszych graczy i być może okazja dla młodszych by zobaczyli jak się kiedyś grało. O. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak zacytować post, żeby u góry był nick, data, odnośnik do postu itd? Kiedyś już się pytałem i dostałem odpowiedź, ale nie używałem cytowania i zapomniałem. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Sermaciej - proszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RazorBlade - a powiedz mi czym gry wyróżniały się w 97 roku, że w nie grano, a teraz nie? Grafiką? Jeśli nie grasz w jakąś grę z powodu słabej grafiki, to proszę bardzo, idź dalej grać w swoje Calle 10, Battlefieldy 20 i inne produkcje z WYŚMIENITĄ grafiką.

Odpowiem za niego mimo iż ja jestem osobą(lat 13) która lubi grać w stare gry i przez to grafika mnie nie obchodzi(do rozpikselizowanych gier zdążyłem się przyzwyczaić) a to jest wzmacniane przez mój laptop(najtańszy model "dobry" do gier ale z 5 lat temu i do 2008 na minimum detalu jakoś idą) i proszę nie mówić mi że laptop nie jest do gier ponieważ wiem to a co do cytatu kiedyś liczyła się grywalność takie Metal Gear Solid to na tamte czasy szczyt grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak zacytować post, żeby u góry był nick, data, odnośnik do postu itd? Kiedyś już się pytałem i dostałem odpowiedź, ale nie używałem cytowania i zapomniałem. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Musisz nacisnąć przycisk "odpowiedz" po prawej stronie posta.

@pełniaki - cóż, nie wiele słyszałem o tym całym Oddworld, ale raczej mnie tego typu gry nie interesują, dlatego nie zagram. Czekam na głównego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do cytatu kiedyś liczyła się grywalność takie Metal Gear Solid to na tamte czasy szczyt grafiki.
No właśnie - GRYWALNOŚĆ. Kiedyś grafika była do niczego, ale nadrabiano to super-grywalnością. Teraz grafika jest prawie fotorealistyczna i dla niektórych tylko to się liczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tytułu tej gry chyba z 10 lat. Tej gry niezapomnianej z fenomenalnym, niespotykanym klimatem. Tej znakomitej gry w którą zagrywałem się na psx-ie jak jeszcze nie miałem kompa. Dzięki ci CDA! Najlepsza wersja w CDA od kilku lat. Klasyk jakich mało.

Dajcie trylogie MB a będzie szczyt eufori! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

Pamiętam jak eksploatowałem demka Oddysse i Exodus młodym będąc. Nigdy nie miałem okazji zagrać w pełniaki (chciałem nawet ostatnio kupić na Steamie), a tu taka niespodzianka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...