Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

Stawiam na jakąś trylogię, antologię lub coś takiego (podobnie jak w przypadku

Hitmana i Thief). Ale jestem, podjarany... żeby tylko to były gry w moim guście :cheesy:

to będzie 5 pełniaków ??? :wub:

Trylogia jak nic poleci :]

Mam parcie na trylogię POP z piaskami (SoT. WW, T2T). Oby trójka w razie gdyby była, można było odpalić pod Win7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Z PKK było już Hitman Trylogia a pozostało jeszcze np: UFO Trylogia czy GTA [1-3]. Zakładam że będzie jakaś trylogia która zajmuje mało miejsca na DVD czyli coś w stylu HoMaM V +???+ Trylogia i w ten sposób mamy 5 pełnych wersji na 2 DVD:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z PKK było już Hitman Trylogia a pozostało jeszcze np: UFO Trylogia czy GTA [1-3]. Zakłada że będzie jakaś trylogia która zajmuje mało miejsca na DVD czyli coś w stylu HoMaM V +???+ Trylogia i w ten sposób mamy 5 pełnych wersji na 2 DVD:]

+ MMO + Mody do Skyrima + 9 [!] Dem + Freeware i bonusy ---> nie zmieści się na 2DVD. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest blad - bo jest ich wiecej. :trollface:

Haha, tak to nie można z Nami postępować. :tongue:

Chociaż z drugiej strony gry freeware także można zaliczyć do gier pełnych :happy:

Mowie o uczciwych pelnych pelniakach.

O ile wiem freeware to też są uczciwe pełniaki, bo potrafią być fajne graficznie, np. Ferrari Virtual Race.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem freeware to też są uczciwe pełniaki, bo potrafią być fajne graficznie, np. Ferrari Virtual Race.

Czy to, co mowie jest dla ciebie niezrozumiale? Mowiac "pelniaki" rozumiem normalna "komercyjna" gre, za ktora trzeba wylozyc kase, ktora byla wykladana na polki etc. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem freeware to też są uczciwe pełniaki, bo potrafią być fajne graficznie, np. Ferrari Virtual Race.

Czy to, co mowie jest dla ciebie niezrozumiale? Mowiac "pelniaki" rozumiem normalna "komercyjna" gre, za ktora trzeba wylozyc kase, ktora byla wykladana na polki etc. :dry:

Trzeba było tak od razu, że chodzi ci o gry komercyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększona ilość płyt + lepsze pełniaki + gadżet = Trochę większa cena?

Tak czy siak, ile by urodzinowy numer nie kosztował, to kupię rzecz jasna, ale grzecznie będzie czekał, aż opadną moje emocje po premierze ME3, potem dopiero CDA. Życie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększona ilość płyt + lepsze pełniaki + gadżet = Trochę większa cena?

Tak czy siak, ile by urodzinowy numer nie kosztował, to kupię rzecz jasna, ale grzecznie będzie czekał, aż opadną moje emocje po premierze ME3, potem dopiero CDA. Życie :)

Widzę kolejnego fana ME pozdrówka! U mnie odwrotnie poczekam na obniżkę ceny gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacred 2 to ponad 13 gb danych więc raczej ciężko by było :)

Czego byście nie dodali to i tak będzie udany numer, w końcu pełniaki nie są najważniejsze ale ścigałke jakąś bym przytulił. :D Blur albo Dirt były by spoko.

OO TAK blur albo brat w tej dziedzinie czyli split second. Bo dirt to takie spokojnie ścigałki , ale co do blura bądź s/s to bym się skusił jak nie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrooo:)Mozna powiedzieć tak So beautiful...Cd-Action oby tak dalej.Mozna to zaliczyc do Moje Supersłodkie urodziny

Sacred 2 to ponad 13 gb danych więc raczej ciężko by było :)

Czego byście nie dodali to i tak będzie udany numer, w końcu pełniaki nie są najważniejsze ale ścigałke jakąś bym przytulił. :D Blur albo Dirt były by spoko.

No troche cieżko by było ale skoro dali mass efecta 1 (15gb!!) to mogliby sobie z tym poradzic,ale raczej tej gry nie bedzie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...