Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

Tez mam Asusa podobnego do Twojego z Win 7 64 bity i dla mnie pomoglo jak ustawilem zgodnosc z xp service pack 3 oraz powylaczalem te podspodem kompozycje w menu gdzie sie wybiera zgodnosc oraz uruchomienie jako administrator. U mnie po tym zabiegu zadziala i nic sie nie wiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie mi te plyty nie dzialaja jak wkladam to naped wydaje jakies dziwne odglosy i wogole nie odpala plyty

pomocy bo chce se w dzikie hordy pograc

Witam.

mam ten sam problem wkładam płytę do laptopa i także wydaje dziwne dźwięki oraz nie odpala:

nośnik:

-TSSTcorp DVD+-RW TS-T633C ATA Device.

-(mam cos takiego jeszcze..)SAMSUNG HM500JI ATA DEVICE

Nie wiem dlaczego, ale jedynie płyty z tego nr CD-ACTION mi nie działają inne płyty normalnie chodzą.

Zaś jak odpalam te płyty na komputerze wczytuje je.. lecz tak spowalnia mi to komputer, że nie będę udzielał się na ten temat..

Więc moje pytanie .. co tutaj wskórac?

Mam nadzieję że zostanie mi szybko udzielona pomoc i z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Dominik A.K.A Kailkzh M'ianrje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopy to dziadostwo byle jaki napęd ci wrzucą i potem masz problemy. Ja mam stacjonarny komp i napęd LG z wypalaniem Lightscribe od wielu lat, jakoś ani razu nie miałem problemów z płytami. Poza tym jak już się czepić laptopów to powiem tak kupiłem w Kanadzie laptopa z intelem i5 (8 GB ram) zainstalowałem na nim bardzo starą grę = Saint Row 2. Gra ma problemy nawet na najniższych detalach, są lagi skacze grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem ponieważ żadna gra z serii ODDWORLD nie chce zacząć się instalować, jak klikam to zawiesza mi komputer. Tego problemu nie mam z nail'd. Czy wie ktoś jak to rozwiązać lub pytanie do REDAKCJI co wy zamierzacie z tym zrobić, bo nie jestem jedyny z takim problemem.

Wiec ja mam tak samo. Zazwyczaj plyt z CD-Action w ogole nie ruszam. Teraz gdy chcialem zainstalowac ta gre mam ten sam problem. Na moim komuterze jak narazie wszystkie plyty dzialaja. Ta przy wcisnieciu "instaluj" zawiesza sie. Skopiowac z plyty nie moge bo zawias/blad CRC. Probowalem wiele razy i zawsze to samo. Zawieszenie komputera. Wiele osob ma to samo wiec redakcja cos powinna z tym zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja mam tak samo. Zazwyczaj plyt z CD-Action w ogole nie ruszam. Teraz gdy chcialem zainstalowac ta gre mam ten sam problem. Na moim komuterze jak narazie wszystkie plyty dzialaja. Ta przy wcisnieciu "instaluj" zawiesza sie.

A, tak. Mnie również płyty z CDA bardzo często powodują zwis komputera przy próbie instalacji. Od dawna.

Abe's Oddysee dało się zainstalować, chociaż minęło kilka minut od kliknięcia "instaluj", nim komputer obudził się z drzemki i wreszcie uruchomił instalator. Abe's Exoddus nie zainstalował się już w ogóle - klikałem kilka razy, za każdym razem czekając naprawdę długo (nie siedziałem akurat przy kompie, tylko przy telewizorze - co jakiś czas zaglądając, co on tam wyprawia). Instalator ani razu się nie uruchomił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abe's Oddysee dało się zainstalować, chociaż minęło kilka minut od kliknięcia "instaluj", nim komputer obudził się z drzemki i wreszcie uruchomił instalator. Abe's Exoddus nie zainstalował się już w ogóle -... Instalator ani razu się nie uruchomił.

Za krótko czekałeś :tongue:

A tak zupełnie serio, miałam ten sam problem tylko że z OMO i OSW. Pomogło coś co przyszło mi do glowy zupełnie przypadkiem i wydawało mi sie wtedy najgłupszą rzeczą pod słońcem - zwiększenie pamięci wirtualnej wykorzystywanej przez system. Miałam rozmiar automatycznie ustawiany przez system, wymusilam na nim rozmiar maksymalny 15GB i poszło. Też czekałam, ale od kliknięcia w instalator do zakończenia instalacji minęło może 30 minut, może mniej.

Dopiero później jak uruchomiłam OSW okazało się, że i tak średnio bedę mogła w to pograć - chyba że zawiążę sobie opaskę na oczy - filmy i intro super, ale to śnieżenie i jakieś dziwne kwadraty w grze..masakra :blink:

Może Kochana Redakcja ma jakiś pomysł co do patcha dostępnego na Steam-ie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wersja z CD-Action z najnowszego numeru (cały pakiet w pełnej wersji na DVD - Oddworld: The Oddbox) nie jest zintegrowana ze Steam, bo tylko tam (oraz w innych systemach cyfrowej dystrybucji) wychodziły oficjalnie aktualizacje (update'y, patche) do tych gier, więc trzeba skorzystać z jakiś innych miejsc - http://www.rlslog.net/oddworld-the-oddboxx-update-4-skidrow/. Jak kiedyś ten zestaw był w czeskim czasopiśmie Level Magazine, to też był taki problem - http://www.oddworld.com/2011/01/oddworld-s...ddysee-updates/ (link do oficjalnej strony produkcji, chodzi mi o ostatnie dwa posty na dole). Jak wyjdzie "czwórka" (Oddworld: Stranger's Wrath) już niebawem (wg zapowiedzi mniej więcej pod koniec tego miesiąca - marca) i jakiś czas później "trójka" (Oddworld: Munch's Oddysee) w wersji HD na PC (na PS3 trochę wcześniej) w formie darmowej aktualizacji, to mam nadzieję, że na tym rlslog.net też się to pojawi. Abe też ma być w HD, ale będzie płatny, gdyż będzie na zupełnie nowym silniku graficznym. Więcej informacji o remake'ach można znaleźć tutaj - http://www.oddworld.com/ (głównie w dziale FAQ).

PS Poza tym to na stronie http://oddworld.pun.pl/ są dostępne linki do scenek przerywnikowych (cut-scenek) z dwóch pierwszych części (Oddworld: Abe's Oddysee i Oddworld: Abe's Exoddus) z polskimi napisami (w dziale Kącik Fana - http://www.oddworld.pun.pl/viewtopic.php?id=505) oraz spolszczenie do "trójki", czyli Oddworld: Munch's Oddysee w dziale Download (na ostatniej stronie wątku dotyczącego tego tematu jest najnowsza wersja do ściągnięcia) dostępnym po darmowej rejestracji. Do Oddworld: Stranger's Wrath raczej nie ma żadnych tłumaczeń.

PSS Jest tylko problem, że te linki do update nie działają (przynajmniej jak część sprawdzałem). Poprosiłem ich w komentarzach po "angielskiemu", żeby to udostępnili jeszcze raz, może na jakimś innym serwerze hostingowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pełniaki tego nunmeru były ( i są nadal :P) świetne :)

Nigdy nie przepadałem za grami wyścigowymi(ścigałkami?) ale naild wymiata :)

Tej grze towarzyszy adrenalina i hardcore naprawde można się przy niej świetnie bawić :)

Niedawno sprawiłem sobie również heroes 5 podstawkę (wiem wiem już jest 6 a ja nie jestem na czasie :P ale odrabiam zaległości :) ) a tu dodatek zamieszczony w CDA :) super :) .

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się w archeologa i odkopie temat.

Posiadam ten numer CDA (dla niedowiarków mogę pomachać płytką i numerem CDA który być może gdzieś znajdę na skype) mimo że rzadko tu zaglądam, a z komentarzy w tym temacie dowiedziałem się że klucze internetowe do gry przez ubi.com były wysyłane na maila.

Problem polega na tym że mimo iż nie usuwam wiadomości z poczty klucza nie dostałem, a chciałbym pograć w tę część Herosów z kumplem który siedzi w UK.

Czy mimo że temat z zeszłego roku, jest szansa bym otrzymał swój klucz?

Pretty, pretty please?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...