Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

Pamiętam jak gaferzy rozmawiali na temat CDA przy okazji recenzji Killzone 3. Nie mogli uwierzyć, że DMC3 jest dołączony do pisma :D.

I ponawiam pytanie odnośnie kompatybilności Stranger Wrath z radeonami bo uciekło na poprzedniej stronce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie wczoraj byłem w Empiku (przegapiłem przecieki i w ogóle na forum nie zajrzałem) i widziałem Złotą edycję Heroes V za te 60 zł. I naszła mnie myśl - dlaczego mimo takiego uwielbienia dla serii, od 11 lat nie było już żadnego Herosa w CDA. A tu proszę - mówisz masz. Ale szkoda mi Kuźni Przeznaczenia. Wiem, że wiele nowości tam nie było. Ale fabuła jest świetna - Inkwizycja się panoszy w Imperium, fanatyczny Alaryk pali wszystkich za jedno złe słowo o Izabeli (którą odgrywa sukkub). No i w KP grałem tylko raz a w Dzikie Hordy już ze 3. Weźcie proszę CDA spróbujcie w ciągu roku wrzucić na cover też podstawkę z tym dodatkiem. A Oddworld to rzeczywiście klasyka. Grałem w to gdzieś ok 2000 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślcie,że robię koncert życzeń, ale tak sobie rozmawiałem z kumplami, że w tym numerze jako główny pełniak będzie Assassin's Creed (oczywiście jedynka). Mogę nawet przyjmować zakłady ;) A co do pełniaków już potwierdzonych, to w Hirołsów nie zagram, bo mam już ,,piątkę" ze wszystkimi dodatkami, a Oddworld, chociażmniekusi, będzie musiał trochę (długo) poczekać, bo teraz i tak zagrywam się w Mass Effect 3. Ale zestaw jak na razie bardzo zacny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas, w końcu coś niepowtarzalnego, i to w ilości większej niż '1'. Coraz lepiej, będzie sporo rozrywki (aczkolwiek przypuszczenia o ilości DVD większej niż 2 legły w gruzach).

Ostatni przeciek to czysta formalność, ale wiadomo... od 'wisienki' najwięcej się oczekuje, to normalne : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
co to wogule jest !! , jakie 2 denne pełniaki mam nadzieje że 3 to coś lepsze bo te 2 gry to można w piecu palić .

"AAAaaaa co to za gry! Ja khcem cal off duty!"

Tak się kończy obieranie targetu na 13 latków obecnych a zapominanie o starych (!) koniach takich jak ja :P

Do 13-15 latków: w takie gry sie grało w 97' ! Mudokoni !

Przypominam że zestaw wypas a brakuje jeszcze numero uno + teksty + (?) gadżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkiego (patrz FAQ) poza hh.

Oj, to nieładnie Panie Smuggler, rapu też powinieneś słuchać. Skoro słuchasz prawie wszystkiego, to czemu akurat hiphopu nie słuchasz?

A co do pełniaków - grałem w podstawkę, ale jakoś strategie mnie nie ruszają. Czekam na kolejne przecieki.

)

Masz coś do nie słuchania takiej muzyki ja na przykład słucham tylko rocka(wszystkie odmiany) i Metalu(też wszystkie odmiany) a nie lubię takich rzeczy jak Hip-Hop czy rap

a co do tematu jak nie będzie jakiegoś porządnego shootera to nie kupuje(wczoraj prawie nie zrezygnowałem kiedy zobaczyłem że będzie Elsword). :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boś młody jest :P Zresztą ja też, ale jako że gry (także te starsze) są moją największą pasją, to o tej serii oczywiście słyszałem. I wreszcie będę mógł się przekonać, jak to rzeczywiście z nią jest ;)

Młody to raczej nie, po prostu późno PeCet zawitał w moim domu, tak myślę. Dodatkowo czytam, że to głównie na konsolach było, a ja nie lubię grania na konsoli.

PS. CDA ostatnio szaleje z pełniakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohohoho ! Heroes V już mam, bo kupowałem pakiet pełnej edycji z dodatkami, ale Oddworld cieszy mnie bardzo. Ostatnio na allegro kupowałem Vampire Masquerade: Redemption, a tu dzięki CDA wpadnie kolejna seria należąca do tzw. klasycznej klasyki gier komputerowych :) A mimo swoich lat na karku i wiedzy o tych grach, jeszcze się do nich nie przymierzałem. Ciekawe jaki będzie "trzeci" pełniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
Dodatkowo czytam, że to głównie na konsolach było, a ja nie lubię grania na konsoli.

Pierwsza cześć była na PC z "mega" wymaganiami dla mojego PC ... a dziś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Oj, to nieładnie Panie Smuggler, rapu też powinieneś słuchać. Skoro słuchasz prawie wszystkiego, to czemu akurat hiphopu nie słuchasz?

Skoro jestesmy wszystkozerni, dlaczego nie jesz g...?

I nie chodzi tu ze mowie hh = g... - nie. Po prostu pokazuje ci absurd takiej logiki.

HH zwyczajnie mi nie lezy. 95% tego co slyszalem mnie nie krecilo.

A zmuszac sie nie ma sily, skoro jest tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle innej muzyki, ktora mi pasuje.

W ogole to zdumiewajacy post :icon_eek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do nie słuchania takiej muzyki ja na przykład słucham tylko rocka(wszystkie odmiany) i Metalu(też wszystkie odmiany) a nie lubię takich rzeczy jak Hip-Hop czy rap

Ale ja nie mówię, że hh rządzi a metal i rock to chłam, nic z tych rzeczy. To, że ja słucham rapu, to nie znaczy, że inną muzyką gardzę.

Skoro jestesmy wszystkozerni, dlaczego nie jesz g...?

I nie chodzi tu ze mowie hh = g... - nie. Po prostu pokazuje ci absurd takiej logiki.

HH zwyczajnie mi nie lezy. 95% tego co slyszalem mnie nie krecilo.

A zmuszac sie nie ma sily, skoro jest tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle innej muzyki, ktora mi pasuje.

W ogole to zdumiewajacy post

Po prostu zdziwiło mnie trochę, że słucha Pan prawie wszystkiego, ale akurat tego hh, który ja uwielbiam, omija. Moim zdaniem jest wiele gorszych rodzajów muzyki. I nie chodzi mi o taki szajs jak "JP" czy "Jaraj maryśkę", niektóre kawałki mają albo świetny podkład i wpadają w ucho, niektóre mają świetny tekst, w niektórych gościnnie występują artyści metalowi/rockowi, niektórym kawałkom bliżej do rocka niż hh. Tyle. I proszę nie myśleć, że myślę, że skoro ja słucham hh to reszta świata też musi, bo co niektórzy mogą odnieść takie wrażenie.

PS: Jak się zrobić taki cytat, żeby u góry był nick, odnośnik do postu, data i te inne... kiedyś już się o to pytałem i dostałem odpowiedź, ale nie używałem tej opcji i z głowy wyleciało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Oj, to nieładnie Panie Smuggler, rapu też powinieneś słuchać. Skoro słuchasz prawie wszystkiego, to czemu akurat hiphopu nie słuchasz?

Skoro jestesmy wszystkozerni, dlaczego nie jesz g...?

I nie chodzi tu ze mowie hh = g... - nie. Po prostu pokazuje ci absurd takiej logiki.

HH zwyczajnie mi nie lezy. 95% tego co slyszalem mnie nie krecilo.

A zmuszac sie nie ma sily, skoro jest tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle innej muzyki, ktora mi pasuje.

W ogole to zdumiewajacy post :icon_eek:

A czy ktoś tak powiedział mnie po prostu do hip hopu nie ciągnie jakoś on mi nie pasuje w ogóle wszystkie piosenki no może ze 3 mi pasowały. Co do shooterów jak wcześniej pisałem prosiłbym o tego battlefielda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzaii toż to zwykły troll. nie podniecaj się tak.

Ależ ja się nie podniecam. Z takimi typami trzeba zawsze coś ustalić bo się nie dogadasz.

Co do Oddworld, młody jestem (13) i wgl. nie znam tego tytułu, tak patrzę na wasze wypowiedzi o tym i chyba zagram. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...