Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Polecane posty

Tak, czytałem post Smugglera. Dał do zrozumienia, że będzie jeszcze jedna Pełna Wersja. Jeśli to prawda to szykuję się coś dużego. Ale co ja tam wiem. Administratorzy tego magazynu mogą sobie pisać co chcą. Jestem ciekaw czy pisał prawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Dodatkowo na płytach:

Archiwum CD-Action z 1999 roku (pliki w formacie PDF)

9 gier freeware

9 dem

5 gameplayów

9 trailerów

pakiet modów do Skyrima

Pełne wersje:

Bonusowo - klient gry MMO Elsword PL

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East PL

Fajnie by było jakby była jakaś część COD'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam nadzieję, że Elsword nie jest traktowany jako ta dodatkowa pełna wersja.

Nie, nie jest.

No i mamy urodzinowy numer :rage:

Masz problem? :trollface:

Nie znasz 3/4 pelniakow, gadzetu, zawartosci pisma, ceny, ale juz waty i pretensje?

Oj, bo sie nie polubimy...

:puknijsie:

hmmm smuggler o której kolejny przeciek?

Znowu o 14?

Pytaj Ghosta, to jego dzialka.

A i co do muzyki jest the best ;)

Ale czy możesz podać jeszcze jakieś przykładowe ?

Zespol nazuwa sie Two Steps from Hell i tworzy glownie takie tematy, do wykorzystywania w trailerach itd.

Jestem bardzo ciekawy czego jeszcze słuchasz ;)

Prawie wszystkiego (patrz FAQ) poza hh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zrozumiałeś mnie chyba, Komodoify na pisał "Fajnie by było jakby była jakaś część COD'a", napisałeś "Oraz ME3" a Lukasz246 "nie wolno zapominać jeszcze o Skyrim, żeby jakaś rozbieżność gatunkowa była". Napisałem że, przez wasze gadanie złożyliście numer z Pełnych Wersji gier i tyle. Głupi żart co nie ehhh dobra kończe :krecka_dostal:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zrozumiałeś mnie chyba, Komodoify na pisał "Fajnie by było jakby była jakaś część COD'a", napisałeś "Oraz ME3" a Lukasz246 "nie wolno zapominać jeszcze o Skyrim, żeby jakaś rozbieżność gatunkowa była". Napisałem że, przez wasze gadanie złożyliście numer z Pełnych Wersji gier i tyle. Głupi żart co nie ehhh dobra kończe :krecka_dostal:

Nie zauważyłeś ironicznego "trollfejsa" na końcu? Jeśli tak, to przepraszam bardzo jeśli Cię to uraża, ale ja na twoim miejscu pognałbym czym prędzej do dobrego optyka, tudzież okulisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem? :trollface:

Nie znasz 3/4 pelniakow, gadzetu, zawartosci pisma, ceny, ale juz waty i pretensje?

Oj, bo sie nie polubimy...

Wdarł Ci się chyba jakiś błąd, bo z tego wynika, że czekają nas AŻ 4 pełne wersje ;)

Owszem, jest blad - bo jest ich wiecej. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkiego (patrz FAQ) poza hh.

Oj, to nieładnie Panie Smuggler, rapu też powinieneś słuchać. Skoro słuchasz prawie wszystkiego, to czemu akurat hiphopu nie słuchasz?

A co do pełniaków - grałem w podstawkę, ale jakoś strategie mnie nie ruszają. Czekam na kolejne przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem podstawkę, jednak nie chciałem dwa razy kupować i tak czekam na moment aż kupię pełne, wypaśne wydanie z dodatkami...

A tu dodatek xDD

No to jeszcze trochę poczekam, może tak ze dwa lata i będę miał całe HommV xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...