Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

Niedawno skończyłem pierwszą część. To najlepsza gra, w jaką przyszło mi kiedykolwiek grać! Teraz męczę się z zakładaniem konta na Games for Windows, bo chciałbym zagrać w multi. Zastanawiam się, czy dla drugiej części warto kupić Xboxa 360...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie interesuje mnie fakt powstawania filmu :tongue: Nie mam nawet życzenia aby coś takiego powstało. \

Bardziej mnie interesuje w jakim czasie otrzymamy wstępne informacje o trzeciej części gry, bo chyba każdy kto zapoznał się z poprzednimi a w szczególności z zakończeniem dwójki doskonale zdaje sobie sprawę, że to jeszcze nie koniec :=] Parę tajemnic zostało do odkrycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? :=) Ostatnio wyszło tyle innych świetnych tytułów i tyle zwalonych konwersji na PC, że obawiam się iż podobny los przydarzy się drugiej części przygodom Fenixa oraz spółki. Do zobaczenia tego tytułu nie ciągnie mnie absolutnie nic - grałem już w całą masę innych, lepszych, bardziej miodnych tytułów a po co wracać do czego co IMHO jest "przestarzałe"? Niby głupio brzmi, ale po zobaczeniu Uncharted 2 w akcji nic mnie nie zachwyca w takim stopniu :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piper - Oczywiście, że się da.

LeboLebo - Przy jedynce też oficjalnie oświadczyli że nie będzie wersji PC a jednak wyszła. Tak jak powiedział Black Shadow - Wszystko jest możliwe, też to że konwersja będzie zwalona, ale żeby nie snuć takich smutnych rozważań kupiłem konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak R*, firma do której miałem naprawdę ogromny szacunek, zwyczajnie olała sprawę z konwersją na PC, bo nachapała się tyle kasy z wersji konsolowych to nigdy nie będę miał do końca wiary w szczere intencje producentów. To nie jest tylko kwestia wiary, ale i zaufania, bo ostatnimi czasy w ślad za R* idą inne firmy.

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, chyba tematy ci się pomyliły.

Jeśli chodzi ci o konwersje, to ja się nawet twórcom nie dziwię. Gears of War zarobiło kupę kasy, kiedy tylko było na konsolach i wielu graczy kupiło go właśnie dla tej gry. A o ile pamiętam, to wersja PC była najczęściej piraconą grą roku 2007, zatem nawet twórca może nie chcieć wydawać gry na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gears of War to ja śledziłem wieści o jedynce jeszcze długo przed premierą. W każdym razie w większośći serwisów growych było napisane, że jedynka na PC wyjdzie, tylko później w stosunku do wersji konsolowych.

A co do ewentualnej konwersji dwójki to na pewno raczej nie będzie to People Can Fly. Twórcy Painkillera działają teraz pod skrzydłami Epic Games i razem wspólnie pracują nad jakiś projektem, który nie został jeszcze ujawniony.

A co do sprzedaży jedynki szkoda, że jedynka w wersji PC nie była dystrybutowana w wersji elektornicznej przez serwisy tupu Steam, czy też Xfire Store. Jestem pewien, że gdyby dwójka wyszła na piecyki, w co mocno wierzę to powinna być ona także dostępna właśnie w serwisach typu Steam, bo bardzo dużo ludzi mających oryginały przerzuca się coraz częściej z wersji pudełkowych na wersje ściągnięte legalnie z sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, chyba tematy ci się pomyliły.
E, chyba nie. Niby w jakim aspekcie? Nawiązałem do części drugiej i możliwej do niej konwersji. Widząc po wcześniejszych przykładach np. GTA IV od panów z R* nie mam żadnej pewności do innych tytułów czy będą dobrze zoptymalizowane :happy:

A co do sprzedaży jedynki szkoda, że jedynka w wersji PC nie była dystrybutowana w wersji elektornicznej przez serwisy tupu Steam, czy też Xfire Store.
Może by to poprawiło ogólną sprzedaż gry, ale Steam jako typ DRM też jest do złamania, niestety :dry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że druga część wyjdzie na PC. Jeśli nie wyjdzie, to będę zmuszony kupić Xboxa, gdyż w tak świetną grę po prostu nie mogę nie zagrać.

Będzie ci się opłacało? Gra ci starczy na miesiąc, chyba że zaczniesz grać w inne gry na X'a.

Ja umrę, jeśli w życiu nie zagram w Mafię 2 i Just Cause 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Gears of War ukończyłem z 5-6 razy i gra jest dobra.Tylko przy dłuższym graniu mi się nudzi, ale fajnie się zabija kolejne zastępy szarańczy.Dwójka jest krótsza czy dłuższa niż jedynka i czy opłaca się ją kupić, bo może być to moja druga pozycja do kupienia po Fable 2?Gra ma lepszą grafikę i nowe bronie czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niejednoznacznie nie jestem w stanie powiedzieć, ale na pewno nie krótsza ^_^ Jest też IMHO bardziej zróżnicowana (miejscówki, rodzaje etapów), ogólnie dzieje się więcej i ładniej na ekranie (Brumaków jest cała masa), nowych broni nie zauważyłem chociaż może są :-] Jak dla mnie, sequel jest idealny, bo poprawia i dopieszcza prawie każdy aspekt rozgrywki. Jeszcze intensywniej i bardziej adrenalino-pędnej... a poza tym trochę lepsza fabuła :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

Pierwsze: czy zainstalowanie gry na dysku zewnętrznym nie spowolni/zepsuje działania gry?

Drugie: Możecie podać dokładne ustawienia graficzne w GoW (detale, cienie, te sprawy?) w DX9?

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...