Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

Słyszałem że ma wyjść GoW w taniej serii za 30zł. To dobry moment aby poznać kolejne świetne uniwersum. Single podobno troche dłuższy niż CoD a multi świetne ale...płatne. Czy to prawda? Jaki jest sposób płatności i w jakiej cenie oraz walucie?

Wiem... Ma też Unreal Tournament III wejść za 3 dychy. Dla tych co nie mieli styczności z Marcusem, to świetna i opłacalna okazja. A gra jest dłuższa, niż CoD 4... Sporo dłuższa :D

Multi jest płatne, ale tylko jeśli chcesz mieć konto gold. W koncie srebnym rozgrywka wieloosobowa jest bezpłatna.

Ja nie moge (znowu) grać w multi. Nie wyświetla mi serwerów :/ Jestem zarejestrowany na tym całym Windows Live i nic... A szkoda, bo chętnie bym pograł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za 30zl jak najbardziej oplaca sie brac Girsy. Ja za swoje dalem 60zl (allegro) ale za to mam pierwsze wydanie. Mimo to gdybym wtedy sie nie zdecydowal to spokojnie bym lyknal teraz tania serie.

A teraz spadam do kumpla pozyczyc x360 i GoW2 muaaahahahahaa.

Wrazenia opisze jutro bo zamierzam grac dzis dopoki nie przejde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podpialem xO do neta wiec Horda mnie ominie.

Wrazenia - to samo co w 1. Nawet widac schematycznosc w kolejnych aktach (miasto, jaskinie, fabryka [a nawet... deszcz!!!], sterowanie pojazdem [swoja droga maksymalnie zje...ne]). Gralo mi sie dobrze ale ogolnie bez jakis rewelacji. Moge nawet napisac, ze czulem jakby to byl dodatek do GoW1. Nowe bronie daja rade ale tylko tam gdzie chcieli tworcy (np. miotacz ognia swietnie dziala w obozie ale poza nim sie nie przydaje). Tarcza, o dziwo, dawala rade i czasami z niej sobie pokorzystalem.

Jesli idzie o fabule to powiem, ze kicha. Pomysl z zona Dom'a moze i dobry ale przez rezyserie scenek strasznie splaszczony i nie wywolal u mnie jakiegos drzenia rak czy wilgotnych oczu. Zakonczenie (otwarte, a jakze) o wiele slabsze niz w 1. Urywa sie nagle i tyle. Calosc fabuly ratuje tekst po creditsach (dlatego ogladajcie od konca) a dokladniej jego ostania czesc.

Z tymi GoW2 to tak troche jak z kolejnymi Terminatorami - slabsze od poprzednikow ale zagrac/obejrzec trzeba i wypada. Ot, po prostu dobra rozrywka. Dalbym 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majmol

Aż ci zazdroszcze, że grałeś. Ale naprawde jest z GoW'em 2 tak źle? Może TOBIE sie poprostu nie spodobała... A może naprawde nie ma w tej grze nic bardziej fajnego i ciekawego, niż u poprzedniczki... Mam nadzieje, że tak źle nie jest i to naprawde świetna gra. Czekam aż wejdzie na PC i ocenie sam. Oby tylko weszła :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, gra jest świetna! Warta jest tych 3 dych (sam swoją wersję kupiłem w platynie za 6 dych :) ). Spodobała mi się bardzo fabuła, klimat gry, no i oczywiście pojedynki.

A co do dwójki... Drugiej części GoW'a już się chyba nie doczekamy na PC'ty...

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również grałem w dwójkę i wrażenia mam bardziej pozytywne niż Majmol (zasmakowałem kampanię w trybie coop oraz tryb Hordy). Owszem, nie ma jakieś rewolucji w rozrywce, ale jest więcej, ostrzej, ładniej. Ogółem, IMO rzeźnia jest jeszcze większa niż poprzednio a także ma się wrażenie, szczególnie w początkowych etapie gry, że jest się częścią większej siły a nie samotnym oddziałem specjalnym na terenie wroga. Poza tym, cholera, grając z kumplem na X360 miałem niesamowitą radość oraz adrenalinę z gry na każdym etapie. A Horda... doszliśmy do 10 poziomu, ledwie a jaka masakra była.

Chyba pisałem o GoW 2 trochę wcześniej w tym temacie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest warta 30zł w XK GOLD(od piątku) i na jak długo starcza,grałem w to na konsoli w MM i miło to wspominam ale czy na PC jest równie dobre

Warta tych 3 dych jest i to bardzo! Ja swoją nabyłem w PK i jestem z tego zadowolony. 30 zł jak za tak wielki hit to nie dużo.

[...]Drugiej części GoW'a już się chyba nie doczekamy na PC'ty...

Nawet tak nie mów :( Gears of War 2 MUSI wyjść na PC! Poprostu musi i mam taką nadzieje (zresztą nie tylko ja) że w przyszłym roku już będę mógł pocinać na kompie w GoW'a 2... Oby sie to spełniło i niech Epic nie zapomina o blaszakach :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majmol

Aż ci zazdroszcze, że grałeś. Ale naprawde jest z GoW'em 2 tak źle? Może TOBIE sie poprostu nie spodobała... A może naprawde nie ma w tej grze nic bardziej fajnego i ciekawego, niż u poprzedniczki... Mam nadzieje, że tak źle nie jest i to naprawde świetna gra. Czekam aż wejdzie na PC i ocenie sam. Oby tylko weszła :rolleyes:

Ja kto TAK zle? Jak to nie spodobala? Gdzie ja tak napisalem? Ogolnie Gow2 to dla mnie po prostu kopia 1 jesli idzie o budowe Aktow i tyle. Oczywiscie, ze jest tam wiele wiecej (bronie, przeciwnicy) ale grajac mialem nieodparte wrazenie, ze tak samo bylo juz w 1. (misja z pojadem, oboz, jaskinie). Nie chce spojlowac ale o ile w jedynce np. Brumak to bylo ogolnie wielkie zagrozenie i pojedynek z nim (w wersji PC) potraktowano jako wyzwanie (bossa) tak w dwojce Brumaki wycina sie hurtowo... (ze nie wspomne o koncowce). I nie mowie, ze to jest zle. To jest nadal bardzo dobra gra, gra sie swietnie i nie zaluje zadnej minuty z nia spedzonej ale nie jest to taki przelom jak jedynka (ktora widac byla wybitna skoro dwojka czerpie z niej pelnymi garsciami).

Tak wiec nie pie....c tylko grac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kto TAK zle? Jak to nie spodobala? Gdzie ja tak napisalem? Ogolnie Gow2 to dla mnie po prostu kopia 1 jesli idzie o budowe Aktow i tyle. Oczywiscie, ze jest tam wiele wiecej (bronie, przeciwnicy) ale grajac mialem nieodparte wrazenie, ze tak samo bylo juz w 1. (misja z pojadem, oboz, jaskinie). Nie chce spojlowac ale o ile w jedynce np. Brumak to bylo ogolnie wielkie zagrozenie i pojedynek z nim (w wersji PC) potraktowano jako wyzwanie (bossa) tak w dwojce Brumaki wycina sie hurtowo... (ze nie wspomne o koncowce). I nie mowie, ze to jest zle. To jest nadal bardzo dobra gra, gra sie swietnie i nie zaluje zadnej minuty z nia spedzonej ale nie jest to taki przelom jak jedynka (ktora widac byla wybitna skoro dwojka czerpie z niej pelnymi garsciami).

Tak wiec nie pie....c tylko grac :)

Spodziewałem sie po Gears of War 2 czegoś więcej. A z tego co napisałeś, to poprostu I część, tylko podrasowana, poprawiona i troche zmieniona. Nowa broń i przeciwnicy - świetnie. Będzie kogo i czym zabijać :D Szkoda tylko, ze tak jak napisałeś lokacje są bardzo zbliżone, do tych z I części... :confused: Wyrzynanie kilku brumaków na raz? Przesada. W jedynce było trudno z jednym, a tu nagle Marcus dostał powera i może już rozwalać po kilka takich... Ale myśle, tak jak napisałeś, że mimo tego GoW 2 to bardzo dobra gra, w którą warto zagrać mimo tego... I dlatego czekam na premiere na PC i kupie jak wejdzie do jakiejś taniej serii :wink:

A

RAAM

(nie wiem czy słusznie, ale może nie wszyscy wiedzą...) też się pojawia w dwójce? Bo w pierwszej części, to kawał skurczybyka z niego był... :happy:

Przeszedłeś w ogóle GoW'a? (Jeżeli nie, to nie czytaj spoilera)

RAAM przecież zginął na końcu 1 i zapewne nie przeżył kilku(nastu) headshotów i upadku z rozpędzonego pociągu

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiEcIA_17

Masz pytanie do grających w GoW'a, więc odpowiadam :wink: W Gears of War otoczenie (niestety) nie jest podatne na zniszczenia. GoW nie jest taką grą, gdzie lata tynk, szkło i różne kawałki z otoczenia. A szkoda, bo dało by to grze dynamizmu i akcji, ale mimo tego GoW to świetna gra, którą polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna, jedyna gra, którą kupiłem zaraz po premierze, nie czekając na premierę w tańszej serii. Świetna muzyka, duża grywalność.. i jedni z najbardziej wyrazistych bohaterów gier jakich widziałem. Grę szczerze polecam i nie żałuje wydanej na nią stówki. Mam tylko nadzieję, że "dwójeczka" wyjdzie na PieCyka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających w GoW. Czy można w tej grze niszczyć elementy otoczenia ?. Mam tu na myśli murki, okna etc.

Nie grałem w Gears of War, a bardzo bym chciał.

Da się rozwalić, tylko takie słabsze elementy. Chodzi mi o stoły, ławki, krzesła, z drewna. Krótka seria i zostają rozwalone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, grałem i pierwszego GoWa i skończyłem go, więc wiem

Jak skończył RAAM

ale może miał jakiegoś klona, który objawia się w dwójce? Raczej o to mi chodziło, choć w takim Call of Juarez

3 razy zabijamy Juareza,

więc i takiego zmartwychwstania można by się spodziewać.

A który z potworów z "jedynki" wydał się Wam najbardziej straszny i obrzydliwy? :happy:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, grałem i pierwszego GoWa i skończyłem go, więc wiem

Jak skończył RAAM

ale może miał jakiegoś klona, który objawia się w dwójce?

Ktoś wcześniej napisał, że w GoW'ie 2

generała RAAM'a nie ma, ale zamiast niego jest jakiś inny śmieć

A który z potworów z "jedynki" wydał się Wam najbardziej straszny i obrzydliwy? :happy:

Żaden potwór mnie nie wystraszył i nie obrzydził, ale jak już mam wybierać to ścierwojad. Małe i wredne stwory. Większość z nich zabiałem bagnetem łańcuchowym... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja walne z innej beczki czy ta gra instalowała wam się tak strasznie długo czy znowu ja mam cos nie tak i nie ma paska instalacji tylko napis instalowanie składników gry.Proces zajmie trochę czasu jeszcze trochę i wyjdzie na to że windows instaluje się szybciej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...