Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

@Xerber

Jedyne czasopisma o grach które KIEDYKOLWIEK dały grę EA na cover to:

The Games Machine (obecnie nieistniejące)

Giochi per il Mio Computer (ostatnio kryzys i gry gorsze niż CD-Action daje)

Oba włoskie, czyżby duże pieniądze wchodziły w grę, czy też może polityka wydawnicza tam jest inna?

Żeby nie było off-topu to powiem że film oglądałem, więc w grę chętnie zagram, a miałem sobie ją ostatnio kupić w MM...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakieś GTA" już było w CDA w 2001 roku. Trzeba było kupić :tongue: . Co do ME 2 - jest w MM w kolekcji EA Classic za 25 zł obok Dragon Age'a. Dobra oferta. Jakbym chociaż raz włączył ME1 z CDA pewnie bym kupił.

Co do Saw - "jak na garbatego to on całkiem prosty". Taką konkluzję można wysnuć z recenzji Siekiery z CDA 1/10. Czyli jako filmówka może być - 6+. Zaskoczył "klimatem, przyzwoitym audio, i zmyślnymi zagadkami". Ale też "walka ssie, drewniane animacje, słabsza grafika, kiepskie modele postaci". Ponieważ nie oglądam/nie interesują mnie horrory, także Piła więc dla mnie. Zobaczymy jutro co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na bardzo niefajną rzecz.

Mianowicie w dzisiejszych czasach czasopismo bez dobrych pełnych wersji chyli się powoli ku upadkowi, po prostu traci klientów ludzie przechodzą do konkurencji. Widać tutaj zero szacunku dla redaktorów, którzy poświęcają masę czasu aby napisać jakiś sensowny tekst.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że zazwyczaj tak nie robię, z powodów finansowych, o kupnie tego numeru CDA zadecydują pełniaki. Na razie gra nie dla mnie ale znając życie dodacie znów coś co mi się spodoba i oszczędności pójdą się... no. :)

Tak było przez kilka ostatnich miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła to dla hardkorowców. Ale to ,że ostatnio bardzo często się powtarzacie to już przesada. Ostatnio powtórka z machinarium albo się mylę jak tak to mnie poprawcie i ostatnio zastanawiam się czy w ogóle kupować następny numer:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się. Naprawdę. Ale zauważyłem, że czasami dacie gnioty które się nie sprzedały, a się świetnie zapowiadały. Zapewne twórcy chcą zminimalizować straty sprzedając licencje do gier różnym pismom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dać tej grze szanse , ale dla całej swej lubości do horrorów Saw to raczej niezbyt udana produkcja. But - don't cry , baby - mogli dać coś gorszego. Czekamy na następne przecieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w nią kiedyś trochę i nie jest zła, chociaż z survival horror'ów lepsza byłaby Penumbra.

Tak... Fajnie by było gdybyście kiedyś Penumbrę dali. Gotów byłbym zapłać za CDA dwa razy więcej :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Gierka ciekawa...Mozna sie troche pobac jak to było w recenzji Limbo w numerze 09/2011 ktorego Eugeniusz Siekera recenzował pod obrazkiem bylo napisane "Straszno..." te słowa chyba najbardziej pasuja do Piły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...