Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Słyszałem conieco o tej grze - gore dla samego gore. Takie gry mnie niezbyt pociągają, ale i tak odpalę dysk żeby zobaczyć co tam na ScreenShock'u :P

Ludzie, nie lamentujcie że gry tutaj są słabe. Powód 1 - kryzys. Powód 2 - miesiąc temu był numer 200 a za miesiąc urodziny. W tym momencie na jakieś droższe gry bym nie liczył. Ale pal licho gry, instaluję raz na 5-6 numerów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu kilku gameplay'ów uznałem że Saw jako survival horror ujdzie w tłoku, ale te segmenty z łączeniem jakiś kabli które są na każdym kroku to jest jakiś masakryczny minus tej gry, więc raczej nie poświęce jej czasu. I tak liczy się zawartość pisma :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo chętnie zagram, normalnie bym jej nie kupił, szczerze mówiąc nawet zapomniło mi się że taka gra jest ;)

Nie wiem czemu za każdym przeciekiem, ktoś piszczy o batmana..przecież tą grę każdy ma, lub można ją kupić za nie dużo więcej niż CdAction..więc w czym problem..lepiej dać grę którą każdy już ma, czy taką w którą nie wielu grało, albo zastanawia się czy kupić..że tak zapytam retorycznie. Już nie wspomnę o tym że gry to dodatek, a nie esencja :) więc z każdej trzeba się cieszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam zniecierpliwościa na kolejne tytuły. Tylko na litośc boską - jakość płyt! Miewam czasami takie chwile, że zarzekam się, że "od teraz kupuję pojedyńcze gry np z reedycji zamiast CDActionowej "kanapeczki" byleby płyta działała..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zdarzają wadliwe, ale przeważnie są to problemy do rozwiązania, i tylko w niektórych przypadkach trzeba składać reklamacje. Na szczęście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pełniak bardzo odpowiada :)

byscie widzieli moją radość na ustach gdy zobaczyłem, że będzie "Saw The Game" :D :D :D

czekam na kolejne "cacuszka";)

btw? GHOST!? KIEDY KOLEJNY PRZECIEK?:D

czekam od 12 i ciagle zero zagadek...;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pełniak bardzo odpowiada :)

byscie widzieli moją radość na ustach gdy zobaczyłem, że będzie "Saw The Game" :D :D :D

czekam na kolejne "cacuszka";)

btw? GHOST!? KIEDY KOLEJNY PRZECIEK?:D

czekam od 12 i ciagle zero zagadek...;/

Ja czekam juz od 11 i mi sie strasznie nudzixD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pełniak bardzo odpowiada :)

byscie widzieli moją radość na ustach gdy zobaczyłem, że będzie "Saw The Game" :D :D :D

czekam na kolejne "cacuszka";)

btw? GHOST!? KIEDY KOLEJNY PRZECIEK?:D

czekam od 12 i ciagle zero zagadek...;/

Ja czekam juz od 11 i mi sie strasznie nudzixD

A Ghosta nie ma :/

Mam nadzieje ze do godziny przeciek bedzie, inaczej, ide spac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...