Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

CoH to bardzo dobry RTS drugowojenny. Podstawka była przez redakcję wychwalana pod niebiosa. Ale recenzji tego dodatku nie pamiętam. Który to był numer?? I to jest pierwszy taki przypadek w historii CDA, kiedy na coverze ląduje samodzielny dodatek, a wcześniej w piśmie nie było podstawki. To mi trochę nie pasuje. Oby jak najmniej takich pozycji.

EDIT: Oj oj znalazłem numer z recenzją i już pierwsze słowa mi się nie podobają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felo0000, nie ty pierwszy, bo miesiąc temu mówiłem, że będzie PoP. Wczoraj mówiłem, że będzie jakaś strategia - z naciskiem na Medieval 2: Total War. A jutrzejszym daniem głównym będzie: Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (PKK), H.A.W.X (był w promocji na muve), SC: Conviction (niedawno kupiłem za 13 na muve, ale wątpię, że będzie tak nowa gra od UBi), a może skoro ta jest z XK to głównym będzie Serious Sam HD (ZE, albo pojedyncza część). Aha... może jeszcze być Street Fighter IV, bo z PKK;)

Co do pełniaka to nieźle. Gdybym stracił rachubę czasu to pomyślałbym, że to już czwartek i ostatni dzień przecieków;) Grałem tylko w CoH: Online, ale chciałem spróbować coś singlowego. Również miałem zamiar kupić, ale już nie muszę. Reasumując: KOZAK !!! Tylko boli, że Polaków w tej grze nie ma. Aj lubi się historię fałszować (zapewne to zachodnia gra).

PS. Ta gra wymaga GfWL albo Steam-a ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes Tales of Valor!

Ale fajnie, pogram sobie, spoko gierka :happy:. Z ciekawosci sprawdzam gdzie to kupic i za ile.. znajduje eXtra Klasyka za 20zl~ :pokerglass:. Jest tez antologia i 3 gierki w zestawie za 40zl~ :pokerglass:.

Niby cena to nie wyznacznik jakosci, ale tania seria :rage:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saw super jak już wcześniej pisałem . company of heros no nie dla mnie ale wnioskując po tym że to dodatek to główny pełniak będzie to company of heros oby nie

czekam do jutra !@!@!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Saw może spróbuję, może nie, natomiast wszystkie dotychczasowe części CoHa mam, ale mimo wszystko nieźle, że zamieszczacie dodatek u siebie, nie jest jakoś strasznie zły ;) W każdym razie ze stoickim spokojem czekam teraz na danie główne niezależnie od gatunku, wydawcy itd... pewne jest tylko to, że będą narzekania ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nigdy nie kręciła mnie seria CoH, poza tym powinna być IMO najpierw podstawka a nie dodatek (w dodatku drugi. a że samodzielny, to żadna wymówka :P). ale nie narzekam, jeszcze jeden pełniak przed nami :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Jestem wielkim fanem Company of Heroes (do tej pory czasami sobie gram w podstawkę). Dotąd nie miałem okazji zagrać w dodatki, dlatego się przydadzą - wielkie dzięki! Oby tak dalej!

BTW, Sam CoH jest lepszy niż wszystkie pełniaki z 200 nr CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie często się to zdarza, ale pełniaki (jak na razie) zupełnie nie dla mnie - filmowe piły to klasyczne odcinanie kuponów od niezłej w sumie jedynki, gra raczej nie będzie lepsza. No a Tales of Valor już posiadam. Czekam na ostatni przeciek (chociaż pismo i tak kupuję, niezależnie od zawartości płyty).

Z ciekawości:

Czy ToV znajdzie się na płycie już w wersji spatchowanej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygował mnie obrazek z ,,Konkursu na Sobowtóra'' z numeru 01/12. Pojawił się tam jeden z czytelników przebrany za Jokera z serii Batman, a pod spodem, taki oto, cytuję, podpis: ,, (...) przebrał się za naszego pełniaka z numeru... ups!'' Pierwsze co mi wpadło do głowy to oczywiście Batman: Arkham Asylum, lecz kiedy?

Pozostaje mi tylko czekać, choć nie kryję podekscytowania. C'mon! ;-)

Przeklinam dzien, w ktorym to napisalem, liczac na poczucie humoru czytajacych :wallbash: [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuły choć mi nie przypasowały to nie są złe, teraz tylko czekać na 3go pełniaka. Mam nadzieję że będzie to jakiś dobry współczesny FPS, bo mnie tak ostatnio ochota na takiego naszła, a nie mam żadnego. A co do przecieków to nie dałoby rady zrobić je po południu? Tak koło 16-17?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale Outfront był robiony przez zupełnie inną ekipę. Zresztą to było w 2007 r - dawno i nieprawda :tongue: .

Jak przeczytałem reckę i GW to mina mi się wydłużyła. Akurat ta część jest nastawiona głównie na multi, a ja jak kiedyś SMG jestem zdeklarowanym singlowcem. Zresztą poczytajcie sami.

Al: Problem w tym, że nie każdemu musi przypaść do gustu mocny zwrot w kierunku Dawn of War 2 i dużo bardziej zręcznościowe podejście do RTS-ów. Problem w tym, że logowanie online jest obowiązkowe za każdym razem. W dodatku (...) wcale nie sprawia to, że można płytkę odłożyć na półkę. (...) To mają być trzy kampanie?! Problem jednak w tym, że każda z tych kampanii ma tylko po trzy misje, w dodatku rozgrywane na tej samej mapie. To zaś sprawia, że można je ukończyć w jeden dzień. (...) zadania jakoś szczególnie długie nie są.

Hut: Operacja się udała, ale pacjent zmarł. Gdzie jest moja ulubiona strategia?

Black Shadow: Lepiej zakupić podstawkę+pierwszy dodatek, które mają o wiele więcej do zaoferowania zarówno w single, jak i w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piły nie oglądałem, bo mam słabe nerwy... Ale w piłkę grać lubię, więc pile dam szansę.

Co do Company of Heroes to rts'y lubię tylko z dobrą faBułką. Mocno wyrośniętą i chrupiącą. Dam szansę, ale czekam na coś lepszego. I nie z kolekcji klasyki: mam wszystkie fajne gry z tej serii ;) Może jakieś cRpg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...