Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Tym co tak niecierpliwie czekają na przeciek, proponuję spacer, bo notoryczne wciskanie F5 i ślęczenie nad jednym tematem od południa może doprowadzić do skrzywienia kręgosłupa i wybicia kości w palcu wskazującym ;)

Jeśli można to rzucę hasłem proroczym, że jako 2.pełniak będzie sportówka/samochodówka a jako 'main course' indyk z Super Mięsnegochłopca :D

Wczoraj wypożyczyłem "Piłę" na DVD, aby zkumać o co biega w tej serii i moje odczucia są takie, że mogłem iść do rzeźni lub na zaplacze w masarnii i na to samo by wyszło - strasznie denny i brutalny film. Grze tym bardziej nie dam szansy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można obejrzeć pierwszą zagadkę?? NA pierwszej stronie jest tylko rozwiązanie..a chciałbym obejrzeć jeszcze jak do tego doszliście koledzy :)

Przeczytaj dokładnie temat przeciekowy - tam masz wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że po powrocie z biblioteki zagadka będzie już dawno rozwiązana a tu widzę że Ghost buduje napięcie : P Zaczyna więc się seria domysłów co nam w tym miesiącu sprezentują : >

Tak w sumie to nawet pomysły na to co by mogli dać mi się powoli kończą bo ta np co lepsze w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki to już było na krążku albo wydaje się za słabe, albo wręcz przeciwnie - z małą szansą na zakup licencji : P

jako drugi pełniak wróżę jaką typową strategię, bardziej w klimacie średniowiecza lub starożytności, albo jakaś niebudząca ogólnego zachwytu, średnia samochodówka : P A jako główne danie... hmm.. a co mi tam, złota edycja Neverwinter Nights 2 : D (bo Bioshock'a zostawili na nr. 202).

Co drugi się bawi w Nostradamusa to mi też nie zaszkodzi... a co! :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można obejrzeć pierwszą zagadkę?? NA pierwszej stronie jest tylko rozwiązanie..a chciałbym obejrzeć jeszcze jak do tego doszliście koledzy :)

Poszukaj tematu: "Przecieki do numeru 3/2012"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...