Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Zobaczymy co będzie dalej. Oczywiście to pierwszy przeciek mówiąc ale syf ale padlina sugerujecie się samymi ocenami, a nie samą grą (pewnie nie graliście). Sama gra ponoć ma niezłe zagadki logicznie, ale popularność czy fenomen filmu nie musi się przekładać na daną jakość samego produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu słaba i beznadziejna - za darmo powinni ją rozdawać. Taki z niej horror jak z CDA pismo dla hardkorów konsolowych. Mam nadzieję, że reszta pełniaków mnie powali na kolana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu słaba i beznadziejna - za darmo powinni ją rozdawać. Taki z niej horror jak z CDA pismo dla hardkorów konsolowych. Mam nadzieję, że reszta pełniaków mnie powali na kolana.

Taa, a jaśnie panu dołożymy frytki do tego :dry: Gratis, rzecz jasna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh. Nie interesuje mnie Piła, ale to pewnie dlatego, że i samych filmów nie lubię (co ja poradzę - kiczowate są i epatują tanim "straszeniem" tak jak większość gore/slasherów - ach, gdzie się podział ten klimat zaszczucia z "Blair Witch Project"...).

Poczekam na coś fajniejszego, na co liczę bo już dawno nie przeszedłem nic z płyt CDA (albo już grałem, albo po prostu brak zainteresowana tytułem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhh ja mam nadzieje że skoro pojawiło sie mass efect jedynka to sie pojawi i druga część

Tja już to widzę jak EA daje pozwolenie na ME2 w czasopiśmie panie Targon.

Pierwsza część była w Polsce dystrybuowana przez CD-Projekt, druga przez EA Polska. To drugie w całej swojej historii chyba jeszcze nie udostępniło żadnych swoich gier czasopismom (mogę się oczywiście mylić) więc sam sobie kolego odpowiedz jakie są szanse...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saw - prawdę mówiąc nie słyszałem o tym do dziś. Obejrzałem gameplay na "jutubie" i nawet to niegłupio wygląda. Na torrentach waży 3,13 GB więc pewnie Unreal 3 toto nie jest, ale czuję się mile zaskoczony. Obczaję a potem pewnie pomarudzę (jak zawsze zresztą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas - 3 pełniaki, a można to różnie zinterpretować, więc nie mówię 3 gry ;)

To drugie w całej swojej historii chyba jeszcze nie udostępniło żadnych swoich gier czasopismom

W Polsce nie, ale np. we Włoszech gry od EA były już kilkakrotnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99,9 %... nie zagram. Dlaczego ? Bo tak :tongue: Żartuję. Tak na poważnie jakoś horrory mnie nie kręcą , więc ta gra też. Poza tym jakoś nie za bardzo lubię "tematykę" "Piły". Innym na pewno się podoba. Ja sądzę, że "Gacek Arkham Asylum" będzie za miesiąc. Pewnie jakiegoś FPS-a jako głównego dadzą. A może strategię ? Jakiegoś Total Wara ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...