Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Saw i Ghost Recon niezbyt mnie interesują, ale Company of Heroes może wypróbuję. Co prawda nie przepadam za RTS-ami, ale jako że CoH nie dość, że jest (ponoć) znakomity, to jeszcze nastawiony na akcję, co powinno przypaść mi do gustu. Ogólnie pełniaki średnio mi pasują, ale i tak jestem teraz zajęty czym innym :tongue: Innymi grami, znaczy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram trochu w Saw, ale utknąłem przy drugiej łamigłówce z kołami zębatymi, tam gdzie trzeba otworzyć gablotę. Męczę się z tym od dwóch godzin, i nie mogę zdać. Mam nadzieję ze w nastepnym CDA bedzie poradnik do tej gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram trochu w Saw, ale utknąłem przy drugiej łamigłówce z kołami zębatymi, tam gdzie trzeba otworzyć gablotę. Męczę się z tym od dwóch godzin, i nie mogę zdać. Mam nadzieję ze w nastepnym CDA bedzie poradnik do tej gry :P

A nie lepiej samemu poszukać poradnika w sieci. Poradniki do tej pory są dawane do przygodowych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktoś dlaczego tak długo trzeba czekać na serial ze strony CDA?? Mam smaka na CoH'a ale po trzech godzinach od rzekomego wysłania mi seriala na mail'a jakoś nie dotarł...

Sprawdź folder ze spamem. Jak tam nie będzie to chyba musisz wysłać maila, bodajże na seriale@cdaction.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Ghost Recon się zainstalował jednak musiałem zrobić tak jak przy 200 CDA.

Czyli kiedy przerwała mi sie instalacja wcisnąć alt+ctrl+del wyłączyć instalacje i włączyć ją od nowa.

Po tym zainstalowało się bez problemu.

Jak by coś ten błąd był w pliku data2 czyli jak przy PoP-ie w 200 CDA.

Nie wiem dlaczego ,ale żeby móc grać musiałem ściągnąć z neta program agaila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie instaluje mi sie CoH z plyty CDA. Instalacja idzie dość długo - dopiero 4o % po 0,5 h czekania. Mam do was kilka pytań: czy gra jest długa? czy kładzie jakiś nacisk na fabułę? Nagralem się w Brothers in Arms, gdzie fabula miala duze znaczenie, a CoH to podobne klimaty, więc dobrze by bylo, zeby fabula byla jako-taka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 poprzednie części CoH i 30 minut instalacji to nic nadzwyczajnego, ale warto czekać. Jak dla mnie to chyba najlepsza strategia o II WW; ale gusta są różne.

Mam też pytanie. Próbował ktoś już robić konto onlie? ja mam konto na companyofheroes.com ale nie mogę się na nie zalogować :( nic nie dały próby odzyskania hasła, a przy próbie założenia nowego nie przychodzi email z potwierdzeniem. Próbowałem od wczoraj na 2 maile i nic (o2 i gmail) . w spamie też nie mam :/ miał ktoś jeszcze takie problemy?

Edit:

Problem z kontem online rozwiązany. :dry:

Jakby komuś się nie chciało patchować i zakładać konta Relic-Online to wystarczy odłączyć neta przed odpaleniem gry. Mi działało ( w podstawce i 1 dodatku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sama instalacja skonczyla sie po ok. 50 minutkach, jednak same patche wgrywaly sie drugie tyle! Ale warto bylo, bo gra jest po prostu świetna. Ledwo skończylem szkolenie, a już chcę więcej. Mam nadzieje ze jest dostatecznie dluga, by mnie zadowolila, ale tez nie zbyt dluga, by mnie nie znudzila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sama instalacja skonczyla sie po ok. 50 minutkach, jednak same patche wgrywaly sie drugie tyle! Ale warto bylo, bo gra jest po prostu świetna. Ledwo skończylem szkolenie, a już chcę więcej. Mam nadzieje ze jest dostatecznie dluga, by mnie zadowolila, ale tez nie zbyt dluga, by mnie nie znudzila.

Dłudość zależy od poziomu trudności :P generalnie od doboru poziomu zależy jak przetrawisz całą grę, a jeśli Cie wciągnie, to się nie oderwiesz. :wink: Masz jeszcze kila map w potyczce czy jakoś tak; takie szlify przed multi, ale z kompem. No a w multi sam nie grałem, ale zdaje mi się, że na początku będą ostre baty.

A jeśli mało kampanii to możesz kupić podstawke i dodatek - to i to oddzielnie. Ale nie musialbyś instalować; same seriale załatwiają sprawę :happy:

Saw-Pisze coś po hispańsku.

COH-Nie chce działać instalacja.

Ghost Recon-Wogóle nie włącza się instalacja.

Dokładnie w trakcie instalacji COH na 2% nic się nie dzieje. Co zrobić ? Czy reszcie też tak się dzieje ?

Trzeba dłuuugo czekać i mieć dużo miejsca. Na same patche trzeba mieć co najmniej 10 GB miejsca przy instalacji, choc same zajmują niewiele, raptem kiklaset MB. Ja nie miałem 10 i nie moglem zainstalować 3-go czy tam 4-go. Plus miejsce na gre, czyli 16 czy nawet 18 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie zainstalowalem GRAW2 i dalem kod ze chce grac multiplayer tez. Ale po zainstalowaniu nie moge grac singleplayer. Nie moge rozpaczac aktu1. Dlaczego? Prosze o odpowiedz.

Mój znajomy miał ten sam problem, reinstall powinien pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przejrzałem parę stron wstecz i nie widziałem osoby z problemem takim jak mój.

Chodzi o to, że zainstalowałem COH, patche no i odpaliłem grę. Chciałem zarejestrować się do Relic (bez płyty w napędzie) i wyskoczyło mi, że zablokowano mi konto (klucz do gry singlowej). Później włożyłem DVD2, ale ciągle wyskakuje mi, że moje konto jest zabklokowane...

Da się coś z tym zrobić?

@EDIT

Wpisałem serial z Waszej strony i podałem innego maila. Działa;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...