Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Gala Smugglerków 2011 [DJ Galę zamknął]

Polecane posty

Mag skinął głową w stronę P_aula i ponownie za pomocą zaklęcia przebił się przez gwar panujący na sali.

? Panowie i panie, jak wspomniał nasz przyjaciel to jeszcze nie koniec! Z przyjemnością chciałbym również ogłosić, iż zwycięzcą quizu z wiedzy o Forum Actionum został użytkownik niko22!

Brawa dla niego!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsiadłszy się wygodnie, usadziwszy pieska na kolanach i wypaliwszy 3 cygara na uspokojenie, dama w końcu zaczęła orientować się, co się wokół niej dzieje, bo wcześniej nie zarejestrowała nawet burzy oklasków, jaka obiegła salę po wygłoszeniu słowa "Skyrim", teraz jednak przyłączyła się do owacji po ogłoszeniu zwycięzców konkursu na wpis roku. cziłała także zdawał się być zadowolony całą sytuacją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla pierwszych zwycięzców :brawa:

Widzę że coraz więcej osób popija tajemniczą substancję zwaną sokiem i nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Więc najwyższy czas spróbować co organizatorzy przemycili w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniony przybyłem na galę, przywitałem się ze wszystkimi, po czym usiadłem przy stole. Przepraszam bardzo, ale to miejsce jest już zajęte - zwrócił mi uwagę jakiś facet z długimi uchami. Z pokorą odszedłem do innego stołu. Łiii, paszteciki - uradowałem się, widząc przysmaki na stole. Dopiero wtedy nagle zorientowałem się, że tajemniczym osobnikiem był niejaki Lord Hrabula. Wróciłem do niego i pogratulowałem zasłużonego zwycięstwa. Panom ...AAA... i Trymusowi też bym pogratulował, ale niestety nie mogłem ich nigdzie znaleźć, więc usiadłem na swoim miejscu i zająłem się sączeniem bezalkoholowego drinka z palemką.

Wtedy właśnie ujrzałem niko22 wychodzącego na scenę po swój puchar. Gratulacje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Brawo - odrzekł, trzymając dzbanek z ucho ustami i klaszcząc. Grymasy najbliżej usytuowanych przypomniały mu jednak, że próbują utrzymać szkło w stanie stałym, niestłuczonym, a jego siła klaskania trochę to UNIEMOŻLIWIA!

Blog wygrał słusznie. Mój plan zaczyna się powoli rozwijać, a pętla zaciskać. Quizy są dobre, bo pomagają oddalić podejrzenia.

Poklaskał jeszcze chwilę (ciszej), odstawił dzbanek i zaczął czekać na dalszy rozwój wypadków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<klask, klask, klask> Brawo dla niko22. Oczywiście zwyciężył tylko i wyłącznie dlatego że ja nie brałem udziału, ale brawo bić wypada. <patrzy się zniesmakiem na niezainteresowanych tematem degustatorów frugo>. Po za tym nie dostałem ciasteczka, więc szczelam focha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi frugo, zjedzcie lepiej ten przepyszny szaszłyk z dzika to pogadamy.

- <zaczyna klaskać> Nie patrzcie na mnie jak na szalonego, trzeba oklaskiwać zwycięzców, brawo niko22!

Po skończeniu owacji dobieram się do kolejnego szaszłyka, którego maczam w musztardzie made in FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością patrzę na mojego błyszczącego nowością Rolexa (część zapłaty za oddanie odpowiednich głosów...), to już ponad 15 minut a kelnera jak nie było, tak nie ma. A kusili tym kawiorem... Cóż, chyba czas podejść do stolika z jedzeniem dla pospólstwa, może coś strawnego się znajdzie.

W drodze do bufetu usłyszałem jakby Skyrim albo coś podobnego. Aha, ciekawe co to pomyślałem, po czym kolejny głos zakomunikował, że Lord Hrabula i ...AAA... wygrali w kategorii "Najlepszy wpis". Brawa dla nich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili przerwy wracam na scenę zostawiając za sobą konstrukcję z klocków Lego.

- Czas teraz na ogłoszenie wyników turniejów. Przypominam, że w tym roku nasi forumowicze walczyli o tytuł Mistrza FA w trzech tytułach - Minecraft, Left 4 Dead i League Legends. Na początek zapraszam na scenę Jamesa, który organizował turniej w wirtualne klocki Lego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<wchodzi na scenę>

Jak pewnie niektórzy zauważyli, jednym z konkursów towarzyszących tegorocznym Smugglerkom, był konkurs Minecraft'owy.

Niestety frekwencja nie była najlepsza, ale do jakości nie można mieć zastrzeżeń.

Bardzo dobrą pracę, lecz niestety jedyną, nadesłał nam orzelek18!

Oto jego praca:

45204349.th.jpg

(SAVE)

Wielkie oklaski za duży wkład pracy i bardzo dobry efekt końcowy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...