Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

Witam :D Mam problem z instalacją gry Project Smowblind, tej z CDA, otóż instalacja przebiega poprawnie, wyskakuje komunikat o zakończeniu instalacji, patrzę na skróty na pulpicie i wygląda jakby coś się źle zainstalowało i rzeczywiście, gdy klikam na skrót wyskakuje informacja, że System Windows nie może znaleźć pliku, że został on zmieniony lub przeniesiony, i że skrót nie będzie działał. Aha i w folderze z grą mam 2 nierozpakowane pliki, których rozpakować się nie da.. Jakieś WinGame_LD_Polish..

Plz HELP ! :(

Pozdro.

MAM identyczny problem!... Czy ktoś wie jak go rozwiązać?... Nie mam od kogo pożyczać płyty, zresztą skoro wydałem kase na tą to nie wiem czemu mam się godzić ze coś z nią nie tak :> ...

Mój komp:

Athlon 64 3500+ 2.21 GHz, 1GB DDR1, Radeon EAX1600Pro 256DDR2

A czy nie jest to kwestia antywira właśnie? Spróbowałbym zainstalować bez włączonego antywira.

Właśnie spróbowałem i podziałało (2 posty nad twoim podzienkowałem za pomoc :) ). A teraz mam 2 pytanie i pozwolę sobie je powtórzyć: Czy zainstalowanie antivira spowrotem może grozić tym że będzie on usuwał plik .exe? st już zainstalowana poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam temat że mam problemy z całą płytką CDA 13/2006 to raz widze jak temat zablokowany jest,odświerzam forum i widze ze temat jest nie zablokowany a zachwile wchodze a temat jest znów zamnkięty:D

RZADAM ZWROTU PIENIEDZY LUB PLYTKE DO WYMIANY!!!

Nie po to pojechałem do WODZISLAWIA SLASKIEGO by kupić później zezłomowany DVD od CD Action!!!

Napisałem prośbę to nawet nikt nie odpowiedział i zablokował mi temat...

PS.Czy posiadanie pirackich wersji gier z czasopisma i posiadanie czasopisma z płytą DVD z tymi grami jest legalne???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce 2mx. Gra nie chciała mi działać bo nie miałem shaderów ale pokombiowałem w 3d analyzerze i pomogło.Wyswietlają się loga i intro ale po wybraniu SP lub MP gra wywalała się do windy.Sciągłem securomy i cracka. Po włączeniu gry przez 3d analyzera wskoczyło mi takie coś

A fatal error occured while playing Snowblind.Please refer to the Readme file for information which might help zou solve this problem or contact Eidos customer support.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FriX i spółka, zastanówcie się, co wy w ogóle piszecie. To, że gra nie chodzi na jakimś kompie to nie jest wina CDA, a co najwyżej twórców gry! Nie ma sensu wbijać na CDA, bo co oni mogą zrobić? Przerobić kod źródłowy? Wydać własnoręcznie zrobionego patcha specjalnie pod wasze problemy?? Myślicie, że każdy z nich jest mistrzem programowania? Jeśli Tyle osób nie może znaleźć rozwiązania, to nic dziwnego, że oni też nie mogą, natomiast kilka różnych błędów może mieć źródło w tym samym błędzie kodu, ergo, gra nie musi być wcale tak bardzo zabugowana. I ostatnia rzecz. Jeśli naprawdę uważacie, że z płytką jest coś nie tak, to skontaktujcie się z działem reklamacji, a nie zaśmiecajcie forum komentarzami w stylu "Jaki ja nieszczęśliwy, kupiłem >>gazetę<< z fajną gierką, a ona nie chce mi działać! CDA to buce i lenie, olewają klientów, więcej ich nie kupię. No, przynajmniej do następnego numeru. O ja biedny/a!"

Aha, mam problem (?) z dźwiękiem w menu i czasem podczas filmików. Słychać jakieś dziwne trzaski, jakieś buczenie, jakby komórka leżała przy głośniku (podobne, nie takie same). Tak ma być, czy to jest błąd? Mam SB Audigy i głośniki Creative T5900, win XP pro. bez sp i zainstalowane stery do wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co znalazłem opisałem w tym temacie.

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=16672

Nadal szukam odpowiedzi na inne pytania i będę je jeszcze dopisywał w miarę odnajdywania. Niestety tak jak wcześniej pisałem to tylko teoria, gdyż nie mając problemów na redakcyjnych komputerach z tą grą nie jestem w stanie przetestować na ile podane rozwiązania są skuteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak mam je zaktualizować, skąd mam w ogóle wiedzieć jaką mam płytę główną?

W zasadzie to w dokumentacji dołączonej do komputera powinno być podane. Poszukaj książeczki gdzie jest napisane "Mainboard" lub "Motherboard".

Ewentualnie ściągnij z internetu programi CPU-Z i uruchom go.

Ten programik ma całkiem niezły moduł diagnostyczny i powinien podac jaką masz płytę główną.

Tu masz link do niego:

http://www.cpuid.com/cpuz.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Po raz 2 zignorowano mojego posta :? Więc po raz 3. Czy ktoś wie co można zrobić jeżeli na 1,7 GHz 512 RAM-u i 128 MB karcie gra tnie się tak, że nie a się grać? Po raz 3 także powtarzam, że zmiany filtrowania, rodzielczości itp. itd. nic nie dały. Na rozdzielczości 640x480 cięło się chyba jeszcze gorzej. Do pulpitu mi nie wywala, na początku kasowało te 3 "zawirusowane" pliki ale wyłączenie antywirka pomogło (Norton Internet Security 2006)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowałem sterowniki do płyty głównej i nic

i na obu servicepackach działa (mi) tak samo - czyli nie działa !

przypomne , że mam szare tekstury

zmiany w okienku Konfiguracja nic nie dają

w grze nie mogę nic zrobić bo wszystko jest SZARE !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Po raz 2 zignorowano mojego posta :? Więc po raz 3. Czy ktoś wie co można zrobić jeżeli na 1,7 GHz 512 RAM-u i 128 MB karcie gra tnie się tak, że nie a się grać? Po raz 3 także powtarzam, że zmiany filtrowania, rodzielczości itp. itd. nic nie dały. Na rozdzielczości 640x480 cięło się chyba jeszcze gorzej. Do pulpitu mi nie wywala, na początku kasowało te 3 "zawirusowane" pliki ale wyłączenie antywirka pomogło (Norton Internet Security 2006)

Nie wiem jaka masz karte, ale zaktualizuj do niej sterowniki i DirectX - moze to pomoze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem... Otóż uruchomiłem grę dzięki 3D-Analyzerowi. Wszystko ładnie, filmik działa pojawia się menu. Klikam na Single Player i wywala mnie do windy. wie ktoś co z tym robić?

Podaję kofing, choć wiem, ze gra bez analyzera nie pójdzie:

P4 1,5GHz

256MB RAM

GeForce 2 MX z 64MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam konfiguracje 3d analyzera.W performance zaznaczasz force SW TnL.W Pixel and Vertex shader zaznaczasz wszystkie skip shader i force low i high.W hardware limits(cap bits) wszystkie emulate i klikasz run.Ale u mnie i tak po kliknieciu na singla lub multi gra wywalała się do windowsa a po wgraniu cracka pojawiał się błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widze że nikt nie ma problemu takiego jak ja... Gra instaluje się normalnie. Gdy klikam plik .exe to niby normalnie się wlącza a za chwile następuje restart systemu... Podobnie było z Flashpointem tylko tam wystarczyło wyłączyć przyspieszenie sprzętowe związane z dźwiękiem.. A gdy Winda mi się włączy pisze że karta graficzna miała problemy z obliczeniem czegoś tam... Normalnie powinno mi frykać.

Mam Athlon 2400+ 2ghz

512 RAM

GeForce 4 Ti 4200 128 mb AGP8x

Pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Po raz 2 zignorowano mojego posta :? Więc po raz 3. Czy ktoś wie co można zrobić jeżeli na 1,7 GHz 512 RAM-u i 128 MB karcie gra tnie się tak, że nie a się grać? Po raz 3 także powtarzam, że zmiany filtrowania, rodzielczości itp. itd. nic nie dały. Na rozdzielczości 640x480 cięło się chyba jeszcze gorzej. Do pulpitu mi nie wywala, na początku kasowało te 3 "zawirusowane" pliki ale wyłączenie antywirka pomogło (Norton Internet Security 2006)

Tez miałem ten problem, tj. miałem max 8fps. Jednak rozwiązałem go drastycznie- formatem. Działa pięknie, bez żadnych zarzutów wiec zawsze jakaś alternatywa jest... (Oczywiście nic nie gwarantuje...)

Żeby Norton2005 nie znajdował tego "wirusa" automatycznie wystarczyło u mnie ustawić w wykluczeniach folder z grą. Opcje-> Auto-Protect-> Wykluczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widze że nikt nie ma problemu takiego jak ja... Gra instaluje się normalnie. Gdy klikam plik .exe to niby normalnie się wlącza a za chwile następuje restart systemu... Podobnie było z Flashpointem tylko tam wystarczyło wyłączyć przyspieszenie sprzętowe związane z dźwiękiem.. A gdy Winda mi się włączy pisze że karta graficzna miała problemy z obliczeniem czegoś tam... Normalnie powinno mi frykać.

Mam Athlon 2400+ 2ghz

512 RAM

GeForce 4 Ti 4200 128 mb AGP8x

Pomocy

Tez mam GF 4 Ti 4200 128 i u mnie gierka (jak juz pisalem) smigala bez zarzutu, poza paroma wywaleniami do windy w trakcie calej rozgrywki. Cos innego raczej musi byc powodem tego komunikatu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam GF 4 Ti 4200 128 i u mnie gierka (jak juz pisalem) smigala bez zarzutu, poza paroma wywaleniami do windy w trakcie calej rozgrywki. Cos innego raczej musi byc powodem tego komunikatu...

A jakie masz sterowniki??? chodzi konkretnie o wersję i numer bo może to jest wina sterowników. Bo te najnowsze to stwarzają tylko problemy i nic nie chce chodzić... Dlatego używam chyba 56.xx jeśli dobrze pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...