Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

Gra potrzebuje 256 ramów minimalne wymagania ja mam 192 bo coś mi troche zabiera a gra mi sie zacina że nic nie idzie zrobić.A jak był kupił używane 512Mb ram to czym sie różnią od nowych??I gdybym włożył do kompa 256 ram i 512 to działały by mi gry które potrzebują 1024Mb??Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra potrzebuje 256 ramów minimalne wymagania ja mam 192 bo coś mi troche zabiera a gra mi sie zacina że nic nie idzie zrobić.A jak był kupił używane 512Mb ram to czym sie różnią od nowych??I gdybym włożył do kompa 256 ram i 512 to działały by mi gry które potrzebują 1024Mb??Z góry dzięki.

256+512=768 więc sam sobie odpowiedz... Co do różnic, to są takie jak między nowym a używanym samochodem: będą działać, ale do końca nie wiesz czy na pewno i jak długo... :mrgreen: Zakładając że poprzedni właściciel ich nie maltretował to wszystko będzie ok, ale lepiej kup od razu 1024MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka,ja nie mam problemów technicznych,natomiast zaciąłem się niemal na samym początku w misji Powrót.To ta gdzie zadaniem pobocznym jest przejście niezauważonym.Mój problem polega na tym,że czy jak idę na spokojnie,czy jak berserk na końcu nie wiem co zrobić.Jak już nikogo nie ma w rejonie fabuła nie rusza dalej:/..szukam według celów na radarze i raz mam jeden,raz mam dwa cele,któryś kiedyś mi się przemieścił o kilka metrów :shock: -> mowa tu o tym, który mieście się przy pierwszym ogrze,którego można przejąć...na radarze jest ale żadnego wejścia do ukrytej bazy nie widzę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka,ja nie mam problemów technicznych,natomiast zaciąłem się niemal na samym początku w misji Powrót.To ta gdzie zadaniem pobocznym jest przejście niezauważonym.Mój problem polega na tym,że czy jak idę na spokojnie,czy jak berserk na końcu nie wiem co zrobić.Jak już nikogo nie ma w rejonie fabuła nie rusza dalej:/..szukam według celów na radarze i raz mam jeden,raz mam dwa cele,któryś kiedyś mi się przemieścił o kilka metrów :shock: -> mowa tu o tym, który mieście się przy pierwszym ogrze,którego można przejąć...na radarze jest ale żadnego wejścia do ukrytej bazy nie widzę :(

To w Project Snowblind są ogry ? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Przy uruchomieniu pojawia się menu. Włączam single player i wyświetla mi się komunikat, że moja karta graficzna nie spełnia wymagań. Nie rozumiem jakim cudem skoro mam Radeona 9600XT 256MB

Pełny config:

PIV 2GHz

768MB RAM

Radeon 9600XT 256MB

Płyta główna ASRock X533

Może trochę późno z tym piszę, ale dopiero nabrała mnie ochota na zagranie w tą grę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle warto? Moim zdaniem nie zmusiłem sie żeby to przejść. Nie ma nawet bosa na koniec (może nie pamiętam...) a boss który jest wcześniej jest prosty do przejścia. Przeciwnicy nadrabiają wszystko ilościa... ech gdzie ten 'jeden najlepszych fpsów 2005' zmusiłem sie żeby przejść... Ale przynajmniej nie miałem problemów takich jak niektórzy tutaj :P chociaż też mi wywaliło wskaźnik myszki na ekran gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, już dałem sobie spokój z tą grą po poście termez'a jak napisał że na 9200 po prostu mi nie pójdzie nie wiadomo czemu ale nie pójdzie... wczoraj byłem u kumpla i pograłem parę misji i tak się zajarałem tą grą, naprawdę mi się spodobała... już dosyć dużo czasu minęło od założenia tego tematu może znalazł już ktoś rozwiązanie bo chciałbym w to pograc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 9200 pójdzie. Mi chodziło na luzie, prawie na maksymalnej grafice.

Ja mam zupełnie inny problem. Wcześniej gra działała normalnie. Poza tym, że przez firewalla nie mogłem grać przez internet. Teraz gdy nie mam firewalla zainstalowałem jeszcze raz tym razem by pograć w MP. Wchodzę, tworzę konto, loguję, znajdź grę. Znajduje mi jakieś serwery. Przez chwilę są na czerwono, potem już na biało. Klikam, wchodzę, trwa ładowanie i... zawiesza się komp. Sprawdzam tryb SP, po załadowaniu save wywala do windowsa. O co chodzi?? Zależy mi na trybie MP przede wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak uruchomić tą grę na GF 2 MX? Próbowałem z 3D-Analyzerem, ale to nic nie dawało(filmik widziałem, ale jak klikam na grę SP(lub MP) to mi wywala do windowsa? Nie wiem, czy mój kofing pomoże, ale mogę podać:

P4 1,5 GHz

256 MB RAM

64 w karcie, GeForce 2 MX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!UWAGA! ZAGLADNIJCIE DO MNIE BO WIEM JAK ZROBIC ZEBY DZIALALO!!!!! SAM U MNIE MIALEM TEN SAM PROBLEM!

Po pierwsze kliknijcie na start, potem prawym na moj komputer i wlasciwosci. Wybierzcie zakladke zawansowane i wybierzcie: wydajnosc, ustawienia. Znowu wybierzcie zawansowane i na dole przy pamieci wirtualnej dajcie zmien. Kliknijcie w okienku na gorze na dyski i wpiszcie w rozmiar poczatkowy i maksymalny na min. 1000mb i kliknijcie na ustaw. Nie mozecie miec zgranego cracka jezeli chcecie miec dobre tekstury w 3 i pozniejszych planszach!!!!!!! Jezeli by jeszcze nie dzialalo to w konfiguracj odznaczcie opcje enabe depht of shadows i zmniejscie ogolnie ustawienia. Mozecie tez zaiinstalować nowe stery do karty graf. lub dzwiek. A jak ciagle nie dziala to sie wogle nie wlaczy. Ja sam mam sredniego kompa: cleron 2,4 ghz 256ram, radeon 9200se i dobrze dziala :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komp Sempron 2800+ 2000 MHz,512 ram,GeForce 6200, Owa gra scina mi sie niesamowicie niezaleznie jaką grafikę nawet jak ustawie na minimum to nic nie daje ! A NFs:carbon mi chodzi na detalach srednich plynie Project Snowlblind mi sie bardziej scina niz Gothic 3 wiec? o Co tu chodzi!? :x Wszystkie stery itp mam najnowsze!

A tym co mają dobre komputerya gra strasznie wolno chodzi to nikt nie chce pomóc. Może ktoś nam wreszcie pomoże !!!!????

Popieram przejrzalem prawie wszystkie strony w tym temacie i nic (moze superkompa to ja nie mam ale wiecie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz komputer: karta graficzna' date=' RAM, procesor? Snowblind wymaga karty z obsługą shaderów - GeForce MX odpadają.[/quote']

A jakim programem mozna zobaczyc czy karta obsluguje shadery? Bo mi tez nie chce chodzic ta gra a mam GeForce 4 Ti 4200 64MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim programem mozna zobaczyc czy karta obsluguje shadery? Bo mi tez nie chce chodzic ta gra a mam GeForce 4 Ti 4200 64MB.

Prawy klawisz myszy/właściwości/ustawienia/zaawansowane/GeForce 4 Ti 4200 i tam dowiesz się wszystkiego o swojej karcie :mrgreen: Swoją drogą nie wiedziałem że GF4 Ti 4200 robili w wersji 64MB, też mam tę kartę tylko 128MB i obsługuje ona shadery - z Project Snowblind nie miałem problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy do trybu multiplayer są jakieś serwery?? Bo jak włączam listę nie ma żadnego. I czy trzeba jakiegoś patcha, bo jak na przykład grałem w Jedi academy, żeby wyświetliły się niektóre(większość) serwery musiałem wgrać patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...