Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

doprawdy, dziwne... u mnie gra w piatek nie dzialala, wczoraj juz dzialala, dzisiaj znowu sie wywala. Sprobowalem z crackiem, ale wtedy w grze nie ma dialogow mowionych (nie liczac cut scenek). Same napisy. Da sie grac, ale to nie to samo. Czekam na jakiegos patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doprawdy, dziwne... u mnie gra w piatek nie dzialala, wczoraj juz dzialala, dzisiaj znowu sie wywala. Sprobowalem z crackiem, ale wtedy w grze nie ma dialogow mowionych (nie liczac cut scenek). Same napisy. Da sie grac, ale to nie to samo. Czekam na jakiegos patcha.

W pliku game.ini znajdz linijkę string "localeset"="polish"; i zamień na string "localeset"="english";

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Sluchaj zrobilem tak ze zalozylem swoj serwer poprostu potem pogralem sam chwile i wyszedlem po czym za [cierpliwy jestem] entym razem udalo sie. Najlepeij jednak zalozyc swoj serwer. Dodam ze gra w multi jest 100x gorsza zwlaszcza ze gra malo ludzi [jakis klan 2 ludzikow ktorzy wszystkich rozwalaja] i do tego duze pingi i lagi nie da sie zbytnio grac :( a mam neostrade 512 wiec nie mowic ze slabe lacze....

Łeeee... :(. No to szkoda, że taka dolina. A giera taka dobra. Co prawda jeszcze Twojego sposobu nie próbowałem (teraz już trochę późnawo, chociaż... :)), ale wypróbuję jutro. Zobaczymy co to da.

Czytam posty w tym wątku i wpadłem na pomysł, że może pomoże przełączenie napisów na angielskie locale? To też wypróbuję, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem. W pierwszej misji dwa razy pojawiły się kolorowe tekstury zamiast działka 0.50 cal, celownika w nim i robotów, ale zrestartowałem kompa i problem zniknął. Nie musiałem nic przeinstalowywać. Podczas gry jedynie zdarzał się wyskok do Windy bez żadnego komunikatu o błędzie, czasami kilka razy pod rząd (m. in. cztery razy podczas walki z gen. Yan-Lo, 5 razy w ostatniej misji po wyłączeniu pierwszej wyrzutni SAM). Mimo to, jak rzekłem, grę dało się ukończyć, a więc płytka z CDA jest w porządku. Mój sprzęt:

Win XP Pro bez SP,

Pentium IV 2.6,

Radek 9200 (nie pamiętam dokładnie jaki),

512 mb RAMu,

SB Audigy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem . Ściągnąłęm pliki z któregośtam linka , i gra się włączyła , ale ... wszystkie tekstury są szare ... w menu widze tylko tego mecha i ogólne zarysy ramki , a jak trafie na single player , to widze tylko swoją broń ...

mój sprzęt:

sempron 2600+

512 DDR

Geforce 5200

demo hulało że hej ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak włączam grę, to otwiera się konfiguracja i wciskam OK. Potem wyskakuje coś, że mój komp musi spełniać minimalne wymagania gry, a spełnia!

Pomocy!!!

Konfig:

Intel Inside 2,5 GHz

GeForce 2 MX 400 64 MB

RAM 256

No ja bym mial sugestie ze to wina karty graficznej... ale sa tu tacy, ktorzy twierdza ze na ich GF2MX dziala :?

Gierke skonczylem, nie bylo z nia problemow poza tym, ze wywalilo mnie ze cztery razy do windy po zapisaniu stanu gry. Gralem na AMD Athlon 1,8GHz, 756MB RAM, GF4 Ti 4200 128MB.

Szkoda ze gierka jest taka krotka... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie jedno czemu cda tak nawaliło przeciez caly czas pojawia sie komus jakis nowy blad. Nie wiem czy to ich wina czy tloczni albo dystrybutora? Mi po skopjowaniu cracka w I misji wywala sie gra na pulpit i tyle. nie wiem czekam na patcha bo nie chce mi sie bawic :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
U.W.A.G.A ---> chyba jest rozwiązanie!

Ja też miałem NODa i to samo. Zmieniłem na 'PC-cillin' (był na ostatnim pc format) z __WYŁĄCZONYM__ firewallem i sę zainstalował i __ŚMIGA AŻ MIŁO__ (multi też!) już kilkanaście godzin. Poeksperymentowałem i __WŁĄCZYŁEM__ firewall i kiszka - wywala na pulpit a multi wogóle nie startuje. Prawdopodobnie zapora wykrywa fragment kodu który mógłby być niebezpieczny ale nie jest, bo po usunięciu 'wirusa' dowiesz się zę 'aplikacja nie jest prawidłową aplikacją win32'. Prawdopodobnie pozostałość po zabezpieczeniu. ----> WYŁĄCZYĆ FIREWALL!

Multi działa? :shock: Hmmm... No nie wiem... Jeśli tak to gratuluję.

Ja mam Zone Alarm, otwarłem porty dla gry zarówno jako klienta i jako serwer, i jak była dolina tak dalej jest. Jako antywirusa mam Avast!, wyłączyłem ochronę i też syf.

Jak widzę multi działa jak chce, ja nie chce to nie działa :?

Ale dobrze, że piszesz "chyba jest rozwiązanie" 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie zainstalować direxa z tego dołączonego do gry. A tym co się zacina, jeżeli nie ma cię zainstalowanych sterowników do płyt głównej to również i je.

Ja mam karte Nida GeForce FX 5200 i śmiga aż miło. Nic się nie zacina nie wywala do pulpitu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet jak mam wyłączony antyvirus to i tak mi wyskakuje, że jest virus na dysku.

Jeszcze jedno.Mam Geforce 4, 512 RAM i procesor 1,8Ghz i nie wiem jakie ustawienia graficzne mam sobie ustawić, bo co nie ustawie to mi wyskakuje, że mam ustawić minimalne ustawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...