Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

Jeśli ktoś ma problem z instalacją i działaniem gry,a posiada antyvira NOD32 to wystarczy,wyłączyc w nim monitor rezydentny AMON i po sprawie.Tak samo trzeba zrobic kiedy chce się zagrac,inaczej będą stale wyskakiwac komunikaty o znalezieniu wirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos napisal ze wylaczyl antywira i zadzialo, poszedlem tym tropem i tez wylaczylem antywira i o to rezultat:

1. Nie moglem w ogole zainstalowac gry po przy instalacji pojawial sie komunikat: 'Access to an unnamed file was dened' no i ze wykryl wirusa.

- uzywam ArcaVir wiec domyslam sie ze dla osob dla ktorych taki sam komunikat sie pojawial tez uzzywaja ArcaVir...

Rozwiazanie: przed instalacja gry wylanczamy monitor rejestru i firewall'a instalacja zakonczy sie powodzeniem, nastepnie jesli chcemy pograc to MR i Firewall musza byc wylaczone. Jedynie co jakis czas moze wystapic problem z aplikacja no i wywale do windowsa, spokojnie mozna uruchomic ponownie no i grac od ostatniego save'a.

Jednym problemem u mnie z jakim nie moge sobie poradzic to tekstury, caly czas widze wszystko jak za mgla, probowalem juz wszystkich konfiguracji i nic to nie daje.

Moj komputer:

P4 2,4 HT

GF 6600 GT 128MB

XP z sp2

512MB w dualu

EDIT odnosnie tekstur

Poszperalem w necie i znalazlem na to odp.

Problemy z teksturami wystepuja tylko u osob ktore maja karty graf nVidi a dokladnie chodzi o GF z seri 5xxx i 6xxx rozwiazaniem jest w konfiguracji ODZNACZENIE opcji "Enable Fullscreen Effects".

Jesli osoby z innymi kartami tez maja ten problem moga smialo sprobowac wylaczyc "Enable Fullscreen Effects" i sprawdzic czy zadziala.

Link do strony z rozwiazaniem tego problemu: http://support.eidosinteractive.com/GI/Cus...;problemType=10

Z innymi problemami:

http://support.eidosinteractive.com/GI/Cus...;problemType=10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee co jest?

gra dzialala mi bez zarzutow cały czas !!!

koncze teraz 15 misje

Nathan strzela przemowienie do wojakow

konczy sie intro i jeb mnie do windowsa wybiło 0o

niech mi ktoś to wytłumaczy 0o bo koniec gry to chyba to niebył 0o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam problem z wyświetlaną grafiką w tej grze,otóż pokazują mi się jakieś zamazane tekstury,i w ogóle występują tego rodzaju błędy,ale dlaczego???przecież mam najnowsze sterowniki do karty graficznej(ForceWare 91.47) i najnowszego directX(tego co Ghost podawał kilka stron wcześniej)

Mój komp to:

Athlon64 3000+

512Mb RAM (Goodram-czy jakoś tak)

Ge-Force 6600GT

Msi K8N Neo4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją "Powrót". Zabiłem wszystkich wrogów, ale dalej nie mogę znaleźć przejścia do następnego etapu, chyba wiem gdzie ono jest, ale oczywiście nie wiem jak się tam dostać. Proszę o spoiler.

Khem, szczerze, to nie kojarzę momentu, opisz trochę dokładniej.

koncze teraz 15 misje

Nathan strzela przemowienie do wojakow

konczy sie intro i jeb mnie do windowsa wybiło 0o

niech mi ktoś to wytłumaczy 0o bo koniec gry to chyba to niebył 0o

Koniec to to nie jest na pewno:) To, że gra wyskakuje do Windy, to nic niezwykłego, spróbuj odpalić jeszcze raz. Lojalnie jednak ostrzegam, że gra lubi to powtarzać w tym samym miejscu kilka razy (vide mój poprzedni post).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co połowa czytelnikow napisała można wywnioskować że wasz problem nie tkwi w oprogramowaniu czy sterownikach ale w niestabilnie pracującym kompie.Jeśli wywala sie po włączeniu na pulpit oznacza to złe zasilanie lub przegrzewający się sprzet( głownie procek i karta grafiki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem juz w 6 misji i jak narazie bez problemów. gre sie poprostu chłonie, jest świetna :P

czy zna ktoś DOBRY sposób aby po skopiowaniu cracka pojawiały się podczas rozgrywki Dialogi między bohaterami???Bo tak troche biednie bez dialogów :)

ODP:

W pliku game.ini znajdz linijkę string "localeset"="polish"; i zamień na string "localeset"="english";

tylko że wtedy są angielskie dialogi...

edit: co do tego leciutkiego rozmycia o którym mówią co niektórzy, to chyba taki blur celowo dodany, ale moge sie mylic... Bądź co bądź ja tez to mam i jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo: przy próbie uruchomienia gry mignie na chwilę czarny ekran i wraca do pulpitu. Wymogi gry spełniam: athlon xp2200+, radeon 9600pro, 768 ram. Inne nowe gry chodzą mi bez problemu.

Z tego co połowa czytelnikow napisała można wywnioskować że wasz problem nie tkwi w oprogramowaniu czy sterownikach ale w niestabilnie pracującym kompie.Jeśli wywala sie po włączeniu na pulpit oznacza to złe zasilanie lub przegrzewający się sprzet( głownie procek i karta grafiki).

Jakoś trudno mi uwierzyć, żeby tylu osobom nagle przegrzewał się komputer przy próbie włączenia akurat tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka przejdziona.

Miałem też problemy z wywałkami do windy gdzieś tak w 4-5 misji, ale potem jej przeszło. Wątpię, czy to ma związek z przegrzewaniem sie kompa. Podejrzewam, że jest jakies powiązanie z cutscenkami, może one wymagają jakichś kodeków? W cutscenkach zaszaleli też z szejderami, w ssamej grze jest ich mniej, więc może coś ze sterami...

--x1600Pro najnowsze Omegadrivers--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...