Jump to content

czytelNICK

Forumowicze
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-13 Słaba

About czytelNICK

 • Rank
  Człowiek

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

8,922 profile views
 1. Chciałem kupić bezprzewodowe słuchawki do telewizora smart TV, głównie do gier. I mam nielichy problem, bo nie wiem, czy jakiekolwiek będą działały, a jeśli tak, to jakie wybrać. Myślałem o JBL E50BT, ALE... W moim TV Samsung smart tv jest Bluetooth w wersji 1.2, te słuchawki są na BT 3.0. Pytanie, czy będą działały? Ten gość pokazuje, że teoretycznie powinny każde: https://www.youtube.com/watch?v=UfFNcEQKvNc Wszystkie opcje z w/w wideo mój tv miał z automatu włączone, więc powinno być ok. Jednego ze sprzedawców z Allegro oferujących JBL spytałem, czy zagrają, powiedział, że nie. Moje pytania: - czy słuchawki bezprzewodowe będą w ogóle działały z TV? Mój model to: TV Samsung LED ES7000 Full HD, 3D 46''. - jeśli nie przez BT to może te JBL zadziałają przez adapter? - Jeśli nie te słuchawki, to może jakieś inne, ciekawe? BARDZO zależy mi na tym, aby jednak kupić bezprzewodowe i żeby działały. Pomóżcie proszę i wyjaśnijcie moje wątpliwości
 2. Czy do tej konsoli konieczny jest zestaw Play & Charge specjalnie dla Xbox One czy też będzie pasował ten od Xbox 360?
 3. Do zamknięcia, rozwiązane. Gdyby ktoś miał taki sam problem (u mnie zadziałało): http://www.reddit.com/r/projecteternity/comments/364m8x/how_to_fix_the_hermit_of_hadred_house_bug_in_1/
 4. Ukończyłem wszystkie zadania dla Rycerzy Tygla, idę do warowni poprosić o polecenie, żebym wszedł na zebranie. Postać mówi mi, że chętnie będę tam widziany. PRZED TĄ ROZMOWĄ mam w dzienniku napisane, że wszystkie 3 frakcje są do mnie zrażone, więc muszę poprosić Lady Webb o pomoc, co robić dalej. Idę do niej, ale nic się nie dzieje, nie ma żadnej opcji dialogowej. Idę do Rycerzy Tygla, jak już powiedziałem i po stwierdzeniu że będę mile widziany, nadal mam w notesie takie właśnie opcje, że wszystkich zraziłem. Nie mogę wejść na balkon i przysłuchiwać się rozmowie. Czy ktoś spotkał się z tym bugiem, co mam zrobić? Gra jest nie do dalszego przejścia, przy 49h rozgrywki za plecami
 5. W momencie wyświetlania cutscenki w sekwencji 6 w Abstergo (z kamery) padł mi prąd. Włączyłem grę ponownie, gra umieściła mojego avatara w samym pokoju, który wcześniej był pokazywany w kamerze. Przy kolejnym wczytaniu save'a jeszcze raz hackuję kamerę, ale pokazuje mi pusty pokój. Wychodzę z kamery, nie mam żadnego znacznika, nie mogę zrobić tego, co już wyczytałem w necie, że mam zrobić. Save'a mam jednego, nic nie da się z nim zrobić. Z tego co wiem, to jednak nie problem save, czy w tym przypadku braku prądu, a samej gry. Wersja PC ponoć dostała patch, Xbox 360 na którym gram też ma jakiś game update, pobrałem na początku naturalnie, ale jak widać nie pomogło. Co mam zrobić? Spotkaliście się z tym, co pomogło?
 6. Możecie się połączyć online z Origin przez klienta? Od kilku dni, chyba 2-3, nie mogę wejść online na konto. Podobno jest jakaś przerwa techniczna, ale taka długa? Z drugiej strony, status serwera Origin jest online, więc o co chodzi?
 7. czytelNICK

  PS3

  ehh zapomniałem o resecie, dzięki
 8. czytelNICK

  PS3

  Musiałem odłączyć xboxa 360 i PS3 od mojego tv. Kiedy podłączyłem ponownie, działa tylko xbox 360. Mam kilka złączy HDMI, obie konsole są podłączone takim właśnie kablem. Mam złącze HDMI 1 i HDMI 2. Kiedy podłączam PS3 do złącza nr 2, telewizor wypisuje "nieobsługiwana rozdzielczość". Kiedy podłączam do złącza nr 1, działa bez problemu. Z telewizorem, kablami i konsolami na bank jest wszystko w porządku. Pamiętam, że przy poprzednim podłączeniu też miałem taki problem z PS3. Coś trzeba ustawić w menu konsoli, inaczej na złączu nr 2 nie odpali. I tak - koniecznie chcę, żeby 360 była na HDMI nr 1, a PS3 na nr 2. Pomóżcie, odpalam na PS3 opcje wideo, ustawiam mu podłączenie przez HDMI (było już ustawione wcześniej, ale na wszelki wypadek ponawiam) i nic, nie widzi w ogóle PS3 na złączu nr 2. Co robić, jak to ustawić? Aha, jak miałem poprzednio PS3 na złączu nr 2, odpalał mi się w telewizorze tryb "łączenie z urządzeniem Anynet +" i telewizor sam odpalał obraz ze źródła, czyli z konsoli.
 9. Jeśli tak to tylko komplet. Zaproponuj cenę, zobaczymy.
 10. Na sprzedaż mam PS2 slim + 5 gier: - Red Dead Revolver (poprzednik Red Dead Redemption) - X Files: The Game (na motywach serialu Z Archiwum X) - 24: The Game (na motywach serialu 24 godziny) - God of War - God of War II Do tego podświetlana (można to wyłączyć) podstawka pod konsolę do postawienia w pionie, do tego pad i karta pamięci. Każda gra ma pudełko i instrukcję. Cena 400 zł.
 11. Zastrzelcie mnie, ale nie pamiętam jak to jest. Koleżanka chce kupić konsolę (360 albo PS3) w Belgii i przywieźć do Polski (nie pytajcie dlaczego tak, ale się uparła i koniec) i teraz mam pytanie czy będzie w sprzęcie kupionym za granicą, polskie menu? W polskim sprzęcie jest wersja językowa z praktycznie każdego europejskiego kraju, czy w Belgii będzie polskie menu dostępne do wyboru?
 12. Próbowałem już grać na słuchawkach, na telewizorze bez nich, bawiłem się suwakami odpowiedzialnymi za muzykę i sam dźwięk w grze, ustawiałem opcję "stereo" i "headphones" w menu gry... i ciągle mam problemy z dobrym balansem dźwięku w tej grze. Jak jadę samochodem, to nie chcę słyszeć silnika auta, tylko muzykę z radia. Ale jak ustawiam suwak muzyki na głośniej a dźwięk na mniej, to jak wysiadam z auta i robię misję, są cutscenki, to dialogi są bardzo cicho. Idealnym rozwiązaniem byłoby ustawiać muzykę na full w czasie jazdy autem i mocno ją wyciszać w trakcie cutscenek. Ale tak się przecież nie da grać Co ciekawe, jak oglądam telewizję w środku gry (tą wbudowaną w GTA IV) to problemu nie ma, dźwięk dialogów jest dobry. Tylko cutscenki wydają się być nagrane za cicho. Czy ktoś ma jakąś radę, pomysł na to jak ustawić poziomy dźwięku żeby było tak, jak mi zależy? W tej chwili rozgrywka jest mocno irytująca niestety.
 13. Mam Quake 4 wersja PL, chcę zmienić na angielską wersję, bo nie da się słuchać polskiego dubbingu. Pamiętam kilka lat temu jak grałem, że coś się zmienia w plikach, tylko już za diabła nie wiem co. Kto mi może pomóc? Grzebię właśnie w instalacji i nic ciekawego nie widzę. ROZWIĄZANE - DO ZAMKNIĘCIA