Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

Mi w Singlu wszystko ładnie działa jednak Multi....

noo właśnie co z tym internetem... ja moge tylko zakładac serwery bo przy dołanczaniu gra sie zacina i klapa :P

Mam to samo niestety :/

Panie slajkter podawanie na forum strony z crackami nie było najlepszym pomysłem ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Singlu wszystko ładnie działa jednak Multi....
noo właśnie co z tym internetem... ja moge tylko zakładac serwery bo przy dołanczaniu gra sie zacina i klapa :P

Mam to samo niestety :/

Panie slajkter podawanie na forum strony z crackami nie było najlepszym pomysłem ...

Nie chce nic mówić ale już wczesniej podawali w tym wątku tą stronę z crackami 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo właśnie co z tym internetem... ja moge tylko zakładac serwery bo przy dołanczaniu gra sie zacina i klapa :P
- za udostępnienie na forum linków do stron z pirackim softem (cracki' date=' seriale, pełne wersje płatnych gier i programów), użytkownik otrzymuje natychmiastowego bana[/quote']
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie problemu!

Wystarczy wejść we właściwości systemu, zaawansowane, kliknąć na pierwszy przycisk ustawienia, dać na Zaawansowane i na Zmień i ustawić pamięć wirtualną tak, żeby była tylko na tym dysku na którym zainstalowaliście Snowblinda. NP: zainstalowałeś go na D, więc na wszystkich innych dyskach klikamy na Brak pliku stronnicowania i na Ustaw, a na D Rozmiar niestandardowy, i wpisujemy ile tam nam pasuje, czyli okolo 1,5 raza więcej niż masz pamięci.

Poniżej screen pokazujący jak to u mnie wygląda:

d4ad6831ce93920em.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9200SE SERIES prawdopodobnie 128 MB ale nie jestem pewien i w menadżerze sprzętu są podane dwie karty ww. i RADEON 9200SE sexondary

Zmartwię cię. Na tej karcie nie pograsz. Nie jest to kwesta shaderów czy ramu na karcie ale po poprostu nie pograsz. Mi na tej karcie gra sie uruchomiła ale tekstury nie były poprawnie wyświetlane (bodajże od 3 misji brak jakby shaderów mimo iz karta ma 1.4 a GeForce 4Ti ma 1.3 gra na niej działa poprawnie) oczywiście nie zaszkodzi ci pokombinować ale mi osobiście (2 tygodnie kombinowania) nie działało. Jak tobie sie uda uruchomić to gratuluje :wink: :oops:

Mi na Radeonie 9200se chodzi bezproblemowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie problemu!

Przedewszystkim wywalamy cracka.

Potem wystarczy wejść we właściwości systemu, zaawansowane, kliknąć na pierwszy przycisk ustawienia, dać na Zaawansowane i na Zmień i ustawić pamięć wirtualną tak, żeby była tylko na tym dysku na którym zainstalowaliście Snowblinda. NP: zainstalowałeś go na D, więc na wszystkich innych dyskach klikamy na Brak pliku stronnicowania i na Ustaw, a na D Rozmiar niestandardowy, i wpisujemy ile tam nam pasuje, czyli okolo 1,5 raza więcej niż masz pamięci.

Poniżej screen pokazujący jak to u mnie wygląda:

d4ad6831ce93920em.jpg

Gram na Radeonie 9200 i jestem w 6 czy siódmej misji i wszystko chodzi idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

I już mogę powiedzieć, że to co napisał dArk666 nie rozwiązuje problemu dołączenia się do gry w multi. Jak się wieszała tak dalej się wiesza (choć może jego problem z odpaleniem gry w ogóle akurat rozwiązuje).

Pytanie do ghosta: piszesz, że w redakcji problemu z grą żadnych nie było. A próbowaliście odpalać grę w multi lokalnie czy po necie? Bo po necie się sypie. A lokalnie nie wiem, bo nie mam jak sprawdzić.

Wkurza mnie to, że nie można pograć, bo potencjał gra ma spory, w singlu świetnie się naparza i aż się prosi, żeby stargać się w grupowej orgii zabijania :twisted: 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa dobrego i mi sie cieło jak nie wiem co. Na moim kompie śmigać powinnien jak miło mam Geforce 7600GS i mialem najnowsze sterowniki. Zainstalowałem stare i pomogło. Gra śmiga aż miło. :D

Ci którzy mają Geforcy nowe i mają nowe stery to polecam im zmienienia na stare. Powinno być wszystko dobrze a gra będzie wam śmigać aż miło:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla użytkowników GF 4 MX, po takiej kombinacji w programie 3D-Analize gra włącza mi się i mam początkowe filmiki i w menu cienie, zarysy postaci w różnych kolorach. Podaję konfiguracje programu 3D-Analize na screenie. Będę dalej próbwał..

bb93b3b0bc40c04f.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nurtujące mnie pytanie dlaczego działają mi gry takie jak Need for Speed Carbon (1024x768 i medium detale) a taki np SCARFACE nie działa?! i to na ustawieniach 640x480 i minimalne detale?! Przecież nikt nie zaprzeczy że NfS ma sto razy lepszą grafe niż scarface. Albo taki JUST CAUSE też spełniam minimalne wymagania i koniec końców odpaliłem ale jakość mnie odrzuciła (brak tekstur np jade mostem i go nie widać tylko wode pod nim itp.) ma ktoś może na to rade? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nurtujące mnie pytanie dlaczego działają mi gry takie jak Need for Speed Carbon (1024x768 i medium detale) a taki np SCARFACE nie działa?! i to na ustawieniach 640x480 i minimalne detale?! Przecież nikt nie zaprzeczy że NfS ma sto razy lepszą grafe niż scarface. Albo taki JUST CAUSE też spełniam minimalne wymagania i koniec końców odpaliłem ale jakość mnie odrzuciła (brak tekstur np jade mostem i go nie widać tylko wode pod nim itp.) ma ktoś może na to rade?

bez urazy ale to nie jakość grafiki .. chodzi jakie ma wymagania a nie jak wygląda... i dziwne że to wszystko na moim gf2mx działa (oprócz scarface bo go nie mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nurtujące mnie pytanie dlaczego działają mi gry takie jak Need for Speed Carbon (1024x768 i medium detale) a taki np SCARFACE nie działa?! i to na ustawieniach 640x480 i minimalne detale?! Przecież nikt nie zaprzeczy że NfS ma sto razy lepszą grafe niż scarface. Albo taki JUST CAUSE też spełniam minimalne wymagania i koniec końców odpaliłem ale jakość mnie odrzuciła (brak tekstur np jade mostem i go nie widać tylko wode pod nim itp.) ma ktoś może na to rade? :(

W tych tytulach liczy sie objetosc swiata oddanego graczowi do dyspozycji, a jakosc grafiki spada na drugi plan. W NFSach mozesz poruszac sie tylko na wyznaczonym przez tworcow obszarze tj. po ulicy/drodze czy poboczu, a w takim np. Just Cause czy GTA mozna zwiedzic kazdy zakatek mapy - zarowno "na ziemi jak i w wodzie i powietrzu". Komp bedzie wiec wpierw generowal "przestrzen do grania" a dopiero potem "zajmie sie" grafika. Nie wiem jak prosciej mozna to wyjasnic... :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już mogę powiedzieć, że to co napisał dArk666 nie rozwiązuje problemu dołączenia się do gry w multi. Jak się wieszała tak dalej się wiesza (choć może jego problem z odpaleniem gry w ogóle akurat rozwiązuje).

Pytanie do ghosta: piszesz, że w redakcji problemu z grą żadnych nie było. A próbowaliście odpalać grę w multi lokalnie czy po necie? Bo po necie się sypie. A lokalnie nie wiem, bo nie mam jak sprawdzić.

Wkurza mnie to, że nie można pograć, bo potencjał gra ma spory, w singlu świetnie się naparza i aż się prosi, żeby stargać się w grupowej orgii zabijania :twisted: 8)

Sluchaj zrobilem tak ze zalozylem swoj serwer poprostu potem pogralem sam chwile i wyszedlem po czym za [cierpliwy jestem] entym razem udalo sie. Najlepeij jednak zalozyc swoj serwer. Dodam ze gra w multi jest 100x gorsza zwlaszcza ze gra malo ludzi [jakis klan 2 ludzikow ktorzy wszystkich rozwalaja] i do tego duze pingi i lagi nie da sie zbytnio grac :( a mam neostrade 512 wiec nie mowic ze slabe lacze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykminiłem, że u mnie gra nie pójdzie jeżeli nie ustawię pamięci wirtualnej na minimum 1GB. Dziwne to.

PS. Na moim kompie (Duron 1.3GHz 256 SDRAM Radeon9200 128MB i WinXP Pro) gra chodzi przyzwoicie w 1021x768 z włączonymi prawie maksymalnymi detalami. Wyłączyłem tylko cienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nurtujące mnie pytanie dlaczego działają mi gry takie jak Need for Speed Carbon (1024x768 i medium detale) a taki np SCARFACE nie działa?! i to na ustawieniach 640x480 i minimalne detale?! Przecież nikt nie zaprzeczy że NfS ma sto razy lepszą grafe niż scarface. Albo taki JUST CAUSE też spełniam minimalne wymagania i koniec końców odpaliłem ale jakość mnie odrzuciła (brak tekstur np jade mostem i go nie widać tylko wode pod nim itp.) ma ktoś może na to rade? :(

A co ma NFS i Scarface do project Snowblind?

I czy ktos ma taki problem jak ja z multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...