Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

bladerys7.jpg

Takie dwa błędy wyskakują mi w momencie klikniecia w .exe . Mam zainstalowanego DirectX-a zalecanego przez grę (bądź nowszego - z DX jestem na bierząco).

Moja konfiguracja:

- Athlon 2.4 GHZ

- 256 MB RAM

- Ati Radon 9600

- Windows 98 SE

Nie mam pojęcia w czym problem, proszę o pomoc. Jeśli gdzieś to tu było w temacie, to przepraszam. Przeglądanie 10 stron z problemami jest troche czasochłonne i męczące. Aha, przeczytałem że może być podobny problem, Ghost pisał o nim w Faq i że to wina jakiejś poprawki czy cuś. Odsyła na stronę: http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/924867/ , ale ona nic mi nie mówi. Chciałbym wiedzieć czy na Windowsa 98 SE też można to co jest wymagane ściągnąć, jeśli tak to skąd i co dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa błędy wyskakują mi w momencie klikniecia w .exe . Mam zainstalowanego DirectX-a zalecanego przez grę (bądź nowszego - z DX jestem na bierząco).

Moja konfiguracja:

- Athlon 2.4 GHZ

- 256 MB RAM

- Ati Radon 9600

- Windows 98 SE

Czy ja dobrze widzę? win98SE? Na tym systemie snowblind NIE chodzi. Chciałoby się powiedzieć, że XP nie boli, ale to nie prawda. Niemniej chyba już czas zmienić system :cry:

Tak? Więc czemu w CDA w piśmie i na płytce pisze:

Win 98/2000/ME/XP, procesor 1.5 GHZ, 256MB RAM, grafika 64MB

Hmm... na stronie Cenegi zaś:

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 1,5 GHz

Pamięć: 256 MB

Grafika: Zgodna z DirectX 64 MB

System: Windows 2000/XP

Wymaga: DirectX 9.0

Dźwięk: Zgodna z DirectX

Napęd: DVD-ROM

Hmm... Czyli CDA zrobiło troszkę w wałka ;)

Ps. EDIT: Uff... Na szczęście redakcja pod względem pomocy technicznej i reklamacji działa bardzo profesjonalnie i przyjaźnie. Pozytywnie zostałem zaskoczony, że tak powiem. Nawet bardzo :) Tylko druknąć takie info by się przydało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mutli w Snowblindzie: Kiedy próbuję się podłączyć do jakiejś gry to pojawia mi się ekran ładowania i potem zwiecha i nic się nie dzieje nawet po kilku minutach!!!!! Firewall mi już wygasł parę dni temu więc nie wiem o co chodzi :D POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Internet 256 kb/s radiowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym myślę, że problem tkwi w SERVICE PACKU 2! Wszyscy, którym śmiga bezproblemowo mają SP1!

Ja pisałem na 10 stronie że mam SP2, na następny raz czytaj dokładniej.

I mam pytanie czy ktoś może mi podesłać, save z tej misji co trzeba zniszczyć działa, bo robiłem formata i zapomniłem o saveach.

demon92@tlen.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem juz Snowblinda. Teraz gram w multiplayera, Bardzo czesto mam problem jak wchodze w gre i mi sie wiesza albo dostaje komunikat ze nie mozna uruchomic gry online. ALt+Tab juz nie działa a patcha nie mozna nigdzie dostac. I co z takim fantem? Własne gry moge zakładac a teraz dostałem komunikat ze moja wersja gry jest "out of date" to chyba jest główną przyczyną problemów. Snowblind rulez! PS Chętni do gry w sieci odezwijcie sie na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pisze w sprawie najnowszego 13 CDA.

Probuje zainstalowac PS, wchodzi instalator, pozwala mi wybrac katalog, wybieram domyslny (inny tez sprawdzalem),

instalator przechodzi dalej i juz na poczatku instalacji przerywa ja raczac mnie informacja:

irsetup

Acces to an unnamed file was denied.

Co moge z tym zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że sporo problemów ze Snowblindem. Ja też niestety nie mogę pograć, bo po instalacji, gdy chcę uruchomić grę wyskakuje mi, beztytuuvc2.th.png pomimo, że spełniam podane wymagania. Mam C1700 512 RAM, GF4 MX 400

EDIT:

Niestety znalazłem już odpowiedź. Pisze niestety, bo

1. Zgodnie z informacjami producenta do gry wymagane są karty graficzne z obłsugą pixel Shader 1.1.

Oznacza to, że minimalne karty graficzne to GeForce 3 Titanium lub Radeon 8500. Czyli gra nie będzie działać na komputerach z kartami:

Riva TNT

Riva TNT2

GeForce

GeForce 2

GeForce 2 MX

GeForce 4 MX

Czyli sobie nie pogram, cgyba, że jest jakaś łatka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..a ja to dopiero mam zonka :lol: zainstalowałem z ostatniego CDA giere odpalam wszystko pięknie , dochodzi do menu i zaczyna mi obraz skakać dziwnie ,czytam na forum i tak jak Ghost radzi wyłączam jeden rdzeń na procku wtedy zaczyna już być normalnie i tak za każdym odpaleniem gry muszę ustawiać aż tu po tygodniu odpalam i na dwa rdzenie mi śmiga :!: nic nie muszę już przestawiać samo się wyregulowało , śmieszna sprawa co nie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Ja mam Celerona 3.2 GHz, 512MB RAM, ATI X 550 Series i gra chodzi mi jak w zegarku. Jezeli macie problemy przy instalacji to może jest to wina antywira, niektóre antywirusy nie dopuszczają określonych plików do kompa, nawet przy instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inny problem :evil: Grajac w single player mam jakby lagi ! Ide do przodu i chcac skrecic lub strzelic ale moja postac dalej sie sama porusza.Dopiero za chwile moge sam cos zrobic ale pozniej problem znow wraca i tak co chwila.To wrecz uniemozliwia gre.Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos napisal jak to naprawic , lub co moze byc tego przyczyna.Gram w rozne nowe gry np Neverwinter Nights 2, Warhammer Dark Crusade ,ale nigdzie indziej sie taki problem sie nie pojawia.Wszystkie sterowniki mam najnowsze.A moj komp to :

GeForce 6800 GT

AMD Athlon XP 3000+

1 GB ram ( 2x512)

SaundBlaster Audigy SE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem skanowanie systemu programem antywirusowym, i jakies tam wirusy mi wykryło, wcisnąłem żeby je usunęło, i teraz mi się wyświetla, że nie może otowrzyc pliku Snowblind.SP jak chce uruchomić tą gierkę. Możliwe, że plik został wykryty jako wirus i omyłkowo go usunąłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na stronie głównej CDA jest wyraźnie napisane że Snowblind nie ma wirusów i jeżeli antywirus wykrywa podczas instalacji wirusy to należy go na czas instalacji wyłączyć. Jeżeli po instalacji też wykrywa ci wirusy, to dodaj te pliki snowblinda to zaufanej strefy albo do czegoś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...