Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

optim napisał:

Ktos napisal ze wylaczyl antywira i zadzialo, poszedlem tym tropem i tez wylaczylem antywira i o to rezultat:

1. Nie moglem w ogole zainstalowac gry po przy instalacji pojawial sie komunikat: 'Access to an unnamed file was dened' no i ze wykryl wirusa.

- uzywam ArcaVir wiec domyslam sie ze dla osob dla ktorych taki sam komunikat sie pojawial tez uzzywaja ArcaVir...

Antyvira należy wyłączyć PO zainstalowaniu gry. Do instalacji użyłem PC-cillin z ostatniego PC Format. Poza tym ArcaVir jest do bani, pokazuje fałszywe alarmy ze względu na wyśrubowaną heurystykę. Obniż jej poziom lub wyłącz.

Ok, ok, ja mam Antywirusa firmy McAfee , po rozpoczęciu instalacji od razu wyskoczył komunikat że wykryto wirusa o nazwie New Win 32, instalacja została przewana i wyskoczy komunikat: Access to an unnamed file was denied. Co robić. Wyłączyłem Antywira, on jednak wciąż w trakcie instalacji informuje mnie o wirusie. Pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Mam problem z instalacją gry Project Smowblind, tej z CDA, otóż instalacja przebiega poprawnie, wyskakuje komunikat o zakończeniu instalacji, patrzę na skróty na pulpicie i wygląda jakby coś się źle zainstalowało i rzeczywiście, gdy klikam na skrót wyskakuje informacja, że System Windows nie może znaleźć pliku, że został on zmieniony lub przeniesiony, i że skrót nie będzie działał. Aha i w folderze z grą mam 2 nierozpakowane pliki, których rozpakować się nie da.. Jakieś WinGame_LD_Polish..

Plz HELP ! :(

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i w folderze z grą mam 2 nierozpakowane pliki, których rozpakować się nie da.. Jakieś WinGame_LD_Polish...

Bo one mają być spakowane. A co do instalacji to może coś z twoim DVD. U mnie podobnie było z niejedną grą. Wtedy pożyczałem DVD od kolegi i z niego instalowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Eeee, nie chcę narzekać ale redakcja faktycznie cały czas milczy, przy okazji próbowałem sposobu na wyłączenie opcji

,,Enable Fullscreen Effects” nic nie pomogło nadal wyrzuca mnie na pulpit.

Ano milczą, bo pewnie sami nie wiedzą. A szkoda, że tak jest, bo wydaje mi się, że mają jakiś kontakt z głównymi wydawcami gier skoro muszą wykupić licencję na ich wydanie w czasopiśmie. A skoro mają kontakt to mogliby też trochę zadbać o swoich klientów, kiedy zgłaszają wuchtę problemów z produktem.

Takie podejście jak do tej pory powoduje, że traci się zaufanie do gier wydawanych z pismem, a potem słychać głosy, że takie wersje to porażka, bo albo pocięte, albo nie działają jak powinny itd.

Co z tego, że płaci się 15zł za pełne wersje + pismo, kiedy skosztowanie tego pozostawia niesmak. Project: Snowblind wciągnął mnie jak żadna inna gra od dłuższego czasu i mocno mnie uwiera, że nie mogę sobie pograć w multi, bo moim zdaniem to jakiś mega wielki bug. Ani redakcja CDA, ani nawet sam Eidos na swojej stronie nie wspomina o tym ani słowa, a patchy żadnych nie ma. A skoro nie ma informacji u źródła to gdzie ma szukać zwykły szary użytkownik?

Bo takie babole jak skaszaniona grafika i wychodzenie do pulpitu to często nie wina gry tylko zwalonego sprzętu (a raczej oprogramowania). Instalowanie i deinstalowanie oprogramowania wszelkiej maści często owocuje tym, że kiedy się nie dba o utrzymanie systemu to potem są podobne kłopoty. Zresztą kiedy się dba to i tak może się zdarzyć, że akurat na danej konfiguracji są jakieś problemy, bo za wiele jest możliwości.

Dziwne to wszystko.

Pozdrawiam forumowiczów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Mam problem z instalacją gry Project Smowblind, tej z CDA, otóż instalacja przebiega poprawnie, wyskakuje komunikat o zakończeniu instalacji, patrzę na skróty na pulpicie i wygląda jakby coś się źle zainstalowało i rzeczywiście, gdy klikam na skrót wyskakuje informacja, że System Windows nie może znaleźć pliku, że został on zmieniony lub przeniesiony, i że skrót nie będzie działał. Aha i w folderze z grą mam 2 nierozpakowane pliki, których rozpakować się nie da.. Jakieś WinGame_LD_Polish..

Plz HELP ! :(

Pozdro.

MAM identyczny problem!... Czy ktoś wie jak go rozwiązać?... Nie mam od kogo pożyczać płyty, zresztą skoro wydałem kase na tą to nie wiem czemu mam się godzić ze coś z nią nie tak :> ...

Mój komp:

Athlon 64 3500+ 2.21 GHz, 1GB DDR1, Radeon EAX1600Pro 256DDR2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na radku 9200 gra chodzi bez zarzutów.

Natomiast mam problem z samym przejściem gry. Jestem w misji w której mam zniszczyć cztery działa energetyczne, rozwaliłem dwa i nie mogę znaleźć drogi do trzeciego. Czy ktoś mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję.

Edit:

Jest to 6 misja o tytule 'zniszczenie'

Edit 2:

już sobie poradziłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie ta misja w budynku. Przejście do następnego jest zawsze w tym samym miejscu. Są to drzwi koło takiej drabiny. Jak wchodzisz do tego pomieszczenia to po prawej i na wprost masz okno, a z lewej strony w narożniku jest przejście. Poprawcie mnie jeśli to jest inaczej. Ja za to mam problem z inną misją. Jest to misja po wysadzeniu budynku z Kanazawą i ucieknięciu z koszar tunelem pod lądowiskiem. Mam przejść przez taki plac gdzie jest kilkudziesięciu wrogów i nie wiem czy mam to przejść na rambo czy włączyć kamuflaż i ich ominąć. Pomocy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie ta misja w budynku. Przejście do następnego jest zawsze w tym samym miejscu. Są to drzwi koło takiej drabiny. Jak wchodzisz do tego pomieszczenia to po prawej i na wprost masz okno, a z lewej strony w narożniku jest przejście. Poprawcie mnie jeśli to jest inaczej. Ja za to mam problem z inną misją. Jest to misja po wysadzeniu budynku z Kanazawą i ucieknięciu z koszar tunelem pod lądowiskiem. Mam przejść przez taki plac gdzie jest kilkudziesięciu wrogów i nie wiem czy mam to przejść na rambo czy włączyć kamuflaż i ich ominąć. Pomocy!!

haha ja to robilem na rambo :D jak uzbierałes duzo ammo to na lajcie sie uda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...