Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

@ 8azyliszek

Nie jesteś moderatorem, więc nie pouczaj innych. Poza tym jeśli już Ci się zdarzy to robić (czego nie pochwalam), to rób to w sposób kulturalny i spokojny, a nie wulgarny i agresywny. Zaparz sobie meliski na uspokojenie i pamiętaj, że jeszcze raz napiszesz tak agresywnego posta, to zostaniesz ukarany. Jakbyś nie wiedział - używanie wulgaryzmów jst na FA zakazane, a agresywne wypowiedzi pod adresem innych użytkowników nie są zgodne z zasadami Netykiety i dobrego wychowania. Nie jesteś Smugglerem, więc nie próbuj go emulować z marnym skutkiem. W zasadzie powinienem dać Ci osta już za drugi agresywny post, ale biorę pod uwagę to, że pewnie za bardzo zapatrzyłeś się na Smugga, a on dał Ci zły przykład (chociaż on nie powtarza wulgaryzmów tak często, a Ty masz ich raczej ubogi repertuar [powtarzanie tego samego 3 razy? Komu chcesz zaimponować?] - dlatego uważam, że słabo go naśladujesz).

Upomnienie napisałem publicznie, bo już niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę na Twoje karygodne zachowanie. Dodałem też notkę w profilu, żeby moderatorzy wiedzieli jak postąpić, gdy znów przegniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker to obok HoMMIII gra,której fenomenu nie rozumiem. Kupiłem w 2007 roku w dniu premiery za 89.90 zł i wnerwiłem się kiedy po 5 godzinach pykania zobaczyłem napisy końcowe, a nie jestem robotem jeśli chodzi o FPSy. Widziałem wszystkie zakończenia, co też dużo czasu nie zabrało. CDA kupię już dla zasady, ale tego stuffu nie chce mi się nawet instalować :( I żeby nie było, że jestem maruderem, narzekaczem to powiem tylko, że CDA w tym roku miał bardzo dobre numery i ten też zapowiada się super a Stalkera po prostu nie trawię i kropka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moje posty skoro zostały one źle odebrane. Masz rację Turambar wulgaryzmy są złe i jeśli zerkniesz na jakieś inne moje posty we wszystkich innych tematach to zobaczysz, że tam ich nie ma. Skoro nie można używać nawet wykropków, to już nie będę tego robił. A w poście o emulacji Smugglera użyłem 3 smailesów przy tym zdaniu - to oczywisty znak, że żartowałem i absolutnie nie brałem tego na poważnie i nie chciałem nikogo na serio obrażać. I jeszcze pytanie - czy na powtarzające się pytania mogę czasem wrzucić post - "Przeczytaj całość wątku tam są twoje odpowiedzi"? Czy będzie to uznane za spam? I jakie są jeszcze na mnie inne skargi abym wiedział, czego nie robić bo broń Boże kogoś obrażę/urażę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to najlepsze pełniaki w tym sezonie :happy: , ale jednego nie rozumiem :co: . Grudniowy numery kojarzy się ze świętami, czyli spokojem, w gronie rodziny, itd., a tu masz gry, gdzie jesteś samotnym stalkerem, który musi przetrwać w zonie i II wojenego Fps taktycznego, gdzie odlatują kończyny.

Ja to nic nie chce mówić. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smug "Pogadaj i zalatw, skoro to takie proste. smile_prosty.gif"

Spoko, a przyjmiecie mnie za to do działu marketingu?

Jesli bedziesz takie rzeczy zalatwial to nawet na kierownicze stanowisko. :laugh:

Moim zdaniem to najlepsze pełniaki w tym sezonie :happy: , ale jednego nie rozumiem :co: . Grudniowy numery kojarzy się ze świętami, czyli spokojem, w gronie rodziny, itd., a tu masz gry, gdzie jesteś samotnym stalkerem, który musi przetrwać w zonie i II wojenego Fps taktycznego, gdzie odlatują kończyny.

Ja to nic nie chce mówić. :wink:

No ale co bys chcial na swieta - Santa Claus` gone Postal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy to do Smugglera czy farumowiczów, czy STALKER bedzie z tym najlepszym jak narazie dla mnie wśród gier spolszczeniem ?

Czyli oryginalny Rosyjski głos i na to podłożony Polski lektor ?

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy to do Smugglera czy farumowiczów, czy STALKER bedzie z tym najlepszym jak narazie dla mnie wśród gier spolszczeniem ?

Czyli oryginalny Rosyjski głos i na to podłożony Polski lektor ?

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam...

Jeśli pisze, że to wersja PL to jest to jedynie słuszna wersja z lektorem Mirosławem Uttą. Pełna dubbingowana chyba nawet nie powstała - to nie ME :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż piszczałem z uciechy, jak zobaczyłem STALKER-a. Pełniaki bardzo dobre, coraz wyżej podbijacie poprzeczkę i zawsze przeskakujecie :> W niektórych momentach też korzystaliście chyba z Rocket Jumpa, by ją przeskoczyć :laugh:

Zgadzam się z Tobą , ja pełniakami jestem wniebowzięty ! Po prostu szok , w pozytywnym słowa tego znaczeniu :) Lub biorą "raket fjułela" :D

Zawsze traficie w gusta ! Miałem chęć na STALKERA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: Czy mogę teraz dostać serial do gry, a dopiero za np. miesiąc go uaktywnić w grze? Czy będzie on w jakiś sposób już zużyty? c:

/@Smuggler, tak tylko spytałem dla pewności :) Różne rzeczy się dzieją na tym świecie ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania Kowka i od razu dorzucam swoje: Pod jakiego patcha będą mody dorzucone na płycie?

Bo jak wiemy stalker bodajże Extraklasyki jest spatchowany od razu do wersji 1.0006 co przysparza problemów przy instalacji modów. (stalker bez modów ssie wiadome żywotne organy, wiekszość modów jest pod 1.0004 a całkowite cofnięcie patcha w tym wypadku jest niemożliwe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w przyszłych numerach będzie reszta tych Stalkerów, jak Ukraińcy zaczęli wyprzedawać licencję to pojadą po bandzie i opchną tez na Czyste Niebo i co toto tam jeszcze było... Nie jest źle, na szczęście Brothers In Arms chyba wszystkie były w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...