Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

@Osioł

Czyżby licealista? :rolleyes:

Trailer pokazuje całkiem sporo, ale nie do końca tego, czego oczekiwałem. Przez pierwsze 15 sekund nakręciłem się na klimaty z Vice City, jednak scena z autem rozwiała wątpliwości - akcja dzieje się trochę bliżej teraźniejszości.

Tak czy siak, dobrze że na filmiku nie ma klimatów "gangsta", bo to już by było dla mnie krzyżykiem na tej grze.

btw. Nie sądzicie, że głos bohatera jest taki zbyt.. potulny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, matko, matko, matko, matko.... uff! Emocje zaraz po obejrzeniu trailera opadły. Czas zatem na pierwszy komentarz, a ten może być tylko pozytywny.

Są palemki, jogging, słoneczko, ciepłe kolory - jest jumpreza! Właśnie tego chciałem - konwencji Vice City, a nie powrotu do tego samego kropka w kropkę. Drugi powód do zachwytów - mała ilość niggerów w trailerze, co wieszczy bardziej poważną grę. Nadal nic nie wiadomo o bohaterze i zarysie fabuły, ale rzeczywiście może być to Hiszpan, co nie będzie takie złe. Hiszpańskojęzyczna społeczność z południa USA jest barwna, a ich gangi charakterystyczne.

Czekam na więcej, niekoniecznie trailer, a pisemne informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jego głos jest bardzo w porządku :D Kto powiedział, że profesjonalny zabójca/obrabiający bank/"wymyślcie-coś-innego" musi mieć głos zabijaki jak Kane albo Lynch ;p Jak dla mnie pasuje dla doświadczonego i dojrzałego gościa, które w swoim życiu trochę zrobił i widział a pierwsza lepsza akcja z policją nie powoduje u niego napadu agresji. Taki Leon Zawodowiec i to lubię ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Los Santos na 100 %. co prawda na tablicach rejestracyjnych widnieje San Andreas, ale póki nie pokażą choćby San Fierro będę wątpić, czy w grze pojawi się cały stan. na pewno za to odwiedzimy tereny podmiejskie, wskazują na to góra i spryskiwane pola uprawne. to także dobra nowina. na razie nic też nie wskazuje na to, by były te same gangsterskie klimaty co w SA (acz dzielnice biedy się pojawią) - bardzo dobra wiadomość. czas akcji - współcześnie, troszkę szkoda, ale wybrzydzać na pewno nie będę. btw, na skuterku sunącym po wodzie w 19 sekundzie widnieje nazwa SPEEDOPHILE 2000, to oczywiście może kompletnie nic nie znaczyć, ale z drugiej strony to jedyna potencjalna data jaką zauważyłem. twarzy bohatera nie uświadczyliśmy, ale po głosie można poznać, że na pewno nie jest Latynosem, jak głosiły niedawne "przecieki", ani też Murzynem. reszta to mało ważne szczegóły, z których wyłapałem fajny żarcik - motto policji brzmi "obey & survive" :D

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że info z 4chana było dość wiarygodne ;)

Hmm z małych szczegółów wyłapałem to, że tablice rejestracyjne są w mniejszym bądź większym stopniu różne, a nie jak w np. GTA4 taki sam napis. Był pies na plaży, czyżby to oznaczało, że psy pojawią się w grze?

Czuć klimat, dobra muzyka (a nie jakieś dubstepy), dobra narracja.

Czekam tylko na jakieś informacje, że gra będzie na PC (i tylko od samego R*, nie od 4chan, czy reddita, nie chcę przeżywać traumy RDR po raz drugi ;). Potem tylko informacje o jakość portu, a potem będę klął, że będzie wymagało GFWL (bo o to, że GFWL będzie to się mogę założyć już teraz,ale i tak kupię, pewnie premierówkę) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osioł

Czyżby licealista? :rolleyes:

A Ty gimnazjalista, że zły? Masz mój profil z danymi.

Pamiętam świetne czasy gdy była premiera GTA San Andreas i największą radochę mieli właśnie osoby chodzące do gimnazjum. Gdzie się coś złego napisało o tym tytule, to zaraz dzieciarnia się rzucała i wyzywała. Nigdy nie zapomnę jak dzieciaki płakały na forach, że Hut to i to, bo nie dał 10/10 ich tytule, tylko...o zgrozo! 9/10! Więc nie mam dobrych wspomnień z SA. Do dziś zdarza mi się takich nowych młodzików zobaczyć na forach.

A co ja mam się tłumaczyć, z tego, że grę zignoruję jak znów wyjdzie na konsole, a potem może z łaski wydadzą na odwal się port z wymaganiami, które ledwo komputery NASA udźwigną? Mam się ślinić jak pies do kiełbasy, której nie dostanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spostrzeżenie to super głoś kolesia, który chyba już gdzieś słyszałem(?)

Drugie to w pierwszych sekundach na plaży możemy zauważyć psa... Ciekawe czy twórcy przy tym pozostaną w IV też miały być zwierzaki ale zrezygnowali z tego.

Oczywiście wszystko wygląda pięknie silnik graficzny to pewnie Rage i fizyka euphoria. Czyli to takie GTA IV w LS, oczywiście myliłem się co do tego że gra będzie wyglądać jak mod do GTA IV który to właśnie zamienia LC na stan San Andreas ;]

Klimacik również jest gęsty jak to we wszystkich grach Rockstara. Szkoda że nie wiemy kim jest główny bohater ale pewnie w następnym zwiastunie się tego dowiemy.

Drugi powód do zachwytów - mała ilość niggerów w trailerze, co wieszczy bardziej poważną grę.

Ty rasisto :laugh::tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, to pierwsza myśli, no, to jednak nie będzie Vice City, ale klimat jak widać to nie będzie powrót do CJ`a i kumpli co mnie baaardzo cieszy.

Klimat trailera zniszczył, brak mi słów. Jeśli nic się nie zmieni, to jeden egzemplarz gry już sprzedali.

Co do GTA SA, to także zauważyłem ze większość jej fanów jest z gimnazjum albo jeszcze młodsza, coś w tym jest ^^

Ten facet w trailerze także przypomina wam głosem i wyglądem podstarzałego Tommy`ego? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trailer nie zrobił na mnie jakiegoś większego wrażenia. Choć powrót do znanych miejsc mi się podoba. Trzeba tylko liczyć, że gra wyjdzie na pc i będzie dobrze zoptymalizowana. A przynajmniej tak, jak GTA IV po patchach. :smile:

Wtedy może nawet preorder rozważę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam się tłumaczyć, z tego, że grę zignoruję jak znów wyjdzie na konsole, a potem może z łaski wydadzą na odwal się port z wymaganiami, które ledwo komputery NASA udźwigną? Mam się ślinić jak pies do kiełbasy, której nie dostanie?

Jeśli po pół roku od premiery konsolowej dostaniemy na PC taką katastrofę pod względem optymalizacji jaką było GTA IV to również będę zły jednak jestem dobrej myśli i nie mogę się już doczekać! Trailer wygląda pięknie, również liczyłem na VC jednak SA w grafice VC również mnie satysfakcjonuje. Nic tylko wypatrywać daty premiery i wymagań na PC... :tongue:

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że na tej generacji konsol Rockstar nie wprowadzi nowego silnika graficznego. Nie rozpaczam nad tym faktem, bo sandboxy nie muszą mieć koniecznie fotorealistyczną oprawę, a ogromną grywalność i dziesiątki godzin potrzebne do wymaksowania wszystkiego. Poza tym to niemal pewne, że gra pojawi się w 2012 roku, a nie przy premierze nowych konsol. Zresztą, wersja PC mało mnie obchodzi, dlatego czekam na datę premiery wersji konsolowej, bo PC prawie na pewno nie dostaną gry w tym samym czasie, tylko jakieś pół roku później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Yaper - pół roku później? Cieszyłbym się, że tylko. ;) I mam nadzieję, że wymagania będą rozsądne, a nie kosmiczne. O ile wyjdzie na PC.

Generalnie jestem bardzo zadowolony z trailera. Żywe kolory obiecują ciekawszą rozgrywkę od szaroburego Liberty City. GTA IV zrobiło na mnie ogromne wrażenie (fizyka! grafika!) w stosunku do SA, ale czegoś brakowało tej grze, bym ją ukończył (zatrzymałem się gdzieś po 2/3 gry i do dziś nie ukończyłem). W poprzednie odsłony nie grałem prawie wcale (poza II, która wciągnęła mnie na dobre w czasach jej świetności), a ta zapowiada się co najmniej ciekawie. Czekam na konkrety: gameplay i szersze info oraz oby wyszła na PC (choć od biedy poświęcę się i kupię na PS3... tylko te ceny nowych tytułów!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi powód do zachwytów - mała ilość niggerów w trailerze, co wieszczy bardziej poważną grę.

Chciałbym zobaczyć kto by był taki dowcipny/poważny jakbyś w twarz powiedział czarnemu, że jest "nigger".

Szkoda polemiki.

A co do samego trailera - mi się podoba. Ogólnie miałem nadzieję, że wrócimy do SA i jak widać miałem nosa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Święty! Co wy chcecie od San Andreas, CJ'a, niggasów, itp.?

Mi bardzo podobały się klimaty w GTA SA, co więcej sama gra jest dla lepsza niż takie Vice City. Z kolei bardziej podoba mi się GTA IV niż SA. Można by to ująć tak: dla mnie każde następne GTA jest jeszcze lepsze.

CJ jest fajniejszy niż Vercetti - nadęty mafioso.

Oczywiście nie mówię że GTA VC jest złe, bo jest bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer mnie oczarował i sprawił, że na grę już czekam z wypiekami. Jestem z szczęśliwy, gdyż po tej zapowiedzi można się spodziewać, że nie będziemy kierować jakimś tam "yo-madafaka Grów Strit, Bicz!" Afroamerykaninem z getta. Postać też nie jest latynosem. W pewnych ujęciach możemy go zobaczyć - postać zadbanego, gangstera po pięćdziesiątce bardzo mi się podoba. Podobnie jak kolega Black Shadow spodziewam się różnych związanych z tym dylematów, np. kryzys wieku średniego, trudne kontakty z dziećmi. No właśnie dzieci! Z monologu bohatera jasno możemy wywnioskować, że postać ma dzieci! Mam nadzieję, że będą odgrywały istotną rolę w fabule. Miejsce akcji na 100% San Andreas, możemy nawet zauważyć doki z San Fierro. Górami też się rajcuje, tylko mam nadzieje, że będzie tam o wiele zabawniej, niż w GTA:SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekły informacje o fabule, bohaterze itp.

Akcja gry ma rozgrywać się w 2012 roku; ma wrócić tuning samochodów; Gra ma być lepiej zoptymalizowana od poprzedniczki (!). Nie wiem, ile w tym prawdy, możliwe, że to zwykłe plotki... ale kto wie. Serwis IGN cieszy się dość dobra opinią (?).

http://www.ign.com/blogs/danny41294/2011/1...ntains-spoilers

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć plotek jest identyczna z tym co wcześniej podał 4chan więc jeszcze nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu :D Szczególnie bym się wkurzył gdyby sekcja "największych spoilerów" się sprawdziła (bo to powtórka z rozgrywki z innej gry R*). Dlatego generalnie wstrzymałbym się z wszelkimi ocenami - choć chciałbym aby część treści potwierdziła się - dopóki R* nie poda oficjalnych informacji, dla spokoju ducha ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście główny bohater w 'piątce' (MEGA SPOILER)

zginie na końcu

, będzie to chyba największe zaskoczenie w historii gier. Teraz wśród tych wszystkich happy endów ciężko jest nie przewidzieć zakończenia gry :P

Btw. - po raz ostatni czytam spoilery. Mój wzrok sam zjechał na dół i ujrzałem ową druzgocącą informację...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...