Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

Hehe. West Coast? Czemu nie! Przeżyjmy to jeszcze raz. Czasy Tupac'a, Snoop'a, dominacji Death Row. Też nie obraziłbym się na R* gdyby wrócili do SA. Z resztą bardzo lubię czarne klimaty, więc cieszyłbym się móc przeżyć jszcze raz tamte czasy w GTA. Wolałbym jednak, żeby akcja nadal toczyła się w USA, a nie gdzieś indziej.

Hehe.. OG for life Homie zlosnik.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę dziwię się, że R* jeszcze ani razu nie zdecydowało się na rozgrywkę zimową porą. Myślę, że byłaby to miła odskocznia od ciągłego "mafizowoania" latem.

Ale gdyby akcja miała dziać się w Las Venturas...

Zimy w Las Vegas są krótkotrwałe i na ogół łagodne, ze średnią temperaturą około 16 °C w ciągu dnia i 4 °C nocą. Góry, które otaczają miasto gromadzą śnieg, jednak w samym Las Vegas Valley jest on rzadkością.

Chyba tylko sztuczny... albo pył wulkaniczny! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jeden warunek - żeby akcja gry toczyła się w miarę współczesnych czasach , a nie lata 30 czy 40 . Po prostu nie trawię tych klimatów . Chyba że bohaterem gry byłby potomek Johna Marstona ;) .

I jeszcze jakbym w GTA miał jeździć jakimiś starymi autkami , 20Mph , to straciłbym trochę frajdy z gry . Chyba ze R* przygotowuję coś naprawdę rozbudowanego , i akcja gry będzie się toczyć przez kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat , i będzie widać rozwój miast , infrastruktury , technologi ... hmmm .... To chybaby za piękne było . Jeszcze takie coś w wykonaniu R* .

Tak jak napisałem , dla mnie ważne żeby akcja toczyła się w czasach dość współczesnych , gdzie będzie akcja gry , to zbytnio mnie nie obchodzi . Sympatycznie byłoby wrócić do któregoś z miast , z poprzednich gier serii , ale też fajnie byłoby odkrywać i poznawać jakieś nowe miasto .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Gdyby potwierdziły się te plotki nie było by źle aczkolwiek chciałbym zobaczyć całkiem nowe San Andreas a nie tylko ładniejsze i troszki większe, tak jak Rockstar to zrobił w przypadku GTA IV po mieście z GTA III została tylko nazwa ;] W SA mogliśmy już zagrać na silniku Rage (mod zamieniajacy IV w SA) więc lekki niesmak by pozostał....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stan rzeczy zawdzięczamy jednemu z użytkowników 4chana, toteż wielce prawdopodobnym jest, iż są one prawdziwe. PHI! dla mnie takie źródło jest potwierdzeniem, że mamy do czynienia jedynie z czyimiś marzeniami :P zresztą jakoś nie jestem przekonany, żeby R* chciał powrócić do modelu rozgrywki z San Andreas (chodzi mi o to całe zbieranie gangu, przejmowanie dzielnic i różne takie głupotki, przez które musieliśmy przejść w Los Santos). najlepiej, zamiast bawić się w domysły, jest poczekać na pojutrzejszy trailer, z którego i tak pewnie wywnioskujemy najwyżej miejsce i czas akcji, dalej czekając na oficjalne i potwierdzone informacje od samego Rockstara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią widział jakieś nowe dla serii miasto, np. taki Boston (Sham Rock City^^) i dać nam pod kontrolę bandę zawadiackich, zapijaczonych Irlandczyków( najlepiej 4, z opcją split screen co-op na konsolach!). Nawet sobie potrafię sobie w wyobraźni sklecić intro do

- to by się nie mogło nie udać!

Alternatywnie jestem za stanem New Austin*("gtaowski"(a raczej RDRowy) Teksas)- mają już gotowy teren, wystarczyłoby go tylko "delikatnie" zurbanizować;)

*West Elizabeth i Nuevo Paraiso wliczone w cenę ofkorz.

Edytowano przez Yeti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał mieć nowy większy stan San Andreas żeby można było sobie samolotem polatać. Bo skoro w GTA IV samolotów nie było bo za małe niby miasto to w takim San Andreas chyba miejsca by starczyło bo to były by trzy taki miasta plus teremy wiejskie, pustynia i by była baja. no i oczywiście chciał bym większą realność przy wybuchać bo ta lecąca pacynka w GTA IV mi sie nie podobała lepiej by to wyglądało ja by gościa rozerwało na kawałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolę oryginalnego Rosjanina, niż madafakę-gangsta CJ, który to był typowym czarnym gangsterem bez charakteru. Nie żebym obrażał czarnych, ale tacy dziwni bohaterowie przewijają się przez całą serię GTA, począwszy od tego niemowy z 'trójki'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...