Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

Moje typy(notabene będące czystą spekulacją):

1. Vice City - czasy współczesne.

2. San Fierro - lata 60-te/70-te.

3. Jakieś nieamerykańskie miasto.

PS. Też jestem fanem Mr. V. (Zaraz... Mr.V, GTA V... To może znaczyć tylko jedno: R* wie jak zrobić hype :smile: )

Edytowano przez Ganjalf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja V-Rock [GTA:VC] miała niemały wpływ na kształtowanie się mojego gustu muzycznego.

Dokładnie, chociaż wolałem sobie posłuchać Emotions 98,3, albo Flash FM :)

Skąd masz takie informacje?

Było kilka newsów na stronie CDaction, chyba z aktorami podkładającymi głosy. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wspomniane było Hollywood - tak więc Los Santos, w dodatku ta stylizowana V w tytule. Dla mnie to na 99% nie Vice City - lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować, też marzę o klimatach Vice City.

W końcu jedna z nielicznych osób, która myśli podobnie do mnie.

Wiesz o czym mówisz? :) Kogo bym się nie spytał, twierdzi, że Vice City>SA. Chyba, że osoba grała najpierw w San Andreas...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chociaż wolałem sobie posłuchać Emotions 98,3, albo Flash FM

Jak dla mnie Flash FM to druga najlepsza stacja, zaraz po niej - Fever 105, Emotions 98.3 i nowofalowe Wave 103. ;)

Mam nadzieję, że V część będzie miała jeszcze bardziej obszerne radio niż IV.

w dodatku ta stylizowana V w tytule.

To po prostu siateczka z dolara, równie dobrze mogłaby być symbolem VC (intro, motyw z przechwyceniem kasy), SA (tu chyba dość oczywiste) jak i IV. Nie można tego nadinterpretować.

Poza 80, ciekawe mogłyby być 60 lata właśnie. Sinatra w radiu? :rolleyes:

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze niewiadomo, ale też tak sądzę po logo. Musimy być dobrej myśli. Wyobraźcie sobie wielki powrót do Vice City z nowymi misjami, motywami i zemstami :D Ale chyba VC jest już za stare jak na ten czas. Ale żeby nie było - ja tak nie uważam, poprostu myślę, że twórcy nie powrócą do takich klimatów.

Edytowano przez Agatix001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się stało, że Rockstar w końcu zapowiedział GTA V. Mam nadzieję i życzyłbym sobie bardzo tego, żeby fabuła przeniosła nas do Vice City lub San Andreas, z lekką przewagą tego drugiego. Tak czy siak, to z pewnością będzie wspaniałe doświadczenie, bo po prostu nie wierzę, że R* spartoli swój flagowy tytuł. Prędzej spodziewałbym się produktu dopieszczonego w takim stopniu, że braknie ocen na skali przy okazji recenzowania ;) Czekamy na zwiastun!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie bawią obawy niektórych, że jeśli w Piątce przeniesiemy się do San Andreas to od razu będzie to samo co ostatnio - obładowani złotem gangsta, lowridery i te sprawy. uspokajam, że przestępczość w LA (LS) nie występuje jedynie w tamtejszych gettach i można w tym mieście osadzić równie poważną fabułę, co w GTA IV, a bohaterem wcale nie musi być murzyn ;)

mnie osobiście lata koło nosa, gdzie i kiedy będą się działy wydarzenia w części piątej, panowie z R* za każdym razem udowadniają, że potrafią wyczarować doskonały klimat niezależnie od miejsca i czasu. jedyne moje życzenie dotyczy lepszej realizacji pobocznych zabaw typu kręgle i bilard. i rezygnacja z wszelakich punktów reputacji, znajomości itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obładowani złotem gangsta, lowridery i te sprawy. uspokajam, że przestępczość w LA (LS) nie występuje jedynie w tamtejszych gettach i można w tym mieście osadzić równie poważną fabułę, co w GTA IV, a bohaterem wcale nie musi być murzyn ;)

Jakby nie patrzeć masz trochę racji. W końcu (fikcyjna) Kalifornia jest "ojczyzną" Hells Angels, ale po EfLC raczej wątpię w takie zagranie Rockstar'a. Niemniej czekam na trailer, bo strasznie ciekawi mnie co chłopaki zdecydowali się wziąć na warsztat. Dlatego do tego trailera mogę mieć wciąż marzenia (pewnie ułudne ;p), że osadzą GTA V w klimatach mafii z krwi i kości. Może nowe miasto? Fikcyjne Chicago czasów Capone? Albo Nowy York (Liberty City) pięciu rodzin? Co prawda w drugi wariant raczej wątpię, bo LC jest już zbyt wyeksploatowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże się cieszę, że piątka wyjdzie na obecną generację.. gdyż raczej next-gena sobie nie kupię za szybko, a cała moja przygoda z konsolami się zaczęła od GTA :P

Cieszy mnie, a jakże zapowiedź, czekam na więcej szczegółów. Odnośnie obaw o Los Santos i klimat rodem z San Andreas to mnie aż tak bardzo nie przeszkadzał, co więcej tego typu klimat też można ubrać w "poważne" szaty rodem z czwórki.

Co by nie było, mam nadzieję, że nie spełnią się przepowiednie mojego kumpla, który stwierdził wczoraj, że obawia się, że to będzie "czwórka w innym mieście z innym bohaterem i trochę lepszą(o ile) grafiką"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy być dobrej myśli. Wyobraźcie sobie wielki powrót do Vice City z nowymi misjami, motywami i zemstami Ale chyba VC jest już za stare jak na ten czas.

Nie, oni po prostu czekają na nową generację konsol, która wygeneruje lepszą grafikę :)

W świecie dawnych gangsterów GTA V nie widzę, bo trochę tych gier jednak jest (Mafia 1, Mafia 2, Ojciec Chrzestny 1, Ojciec Chrzestny 2), a całkiem niedawno wyszła Mafia 2, a jak można zrobić lepszy klimat niż w Mafii 2.

Edytowano przez vimes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YES, YES, YES!!! Wreszcie doczekałem się zapowiedzi GTA V. Teraz tylko czekam na zapowiedź i mam nadzieję na jak najmniejsze wymagania ;)

Co do akcji, to chętnie bym wreszcie zobaczył GTA w Europie. Mafia rosyjska, włoska, Triada etc. to by było coś! Vice City również bym nie pogardził. Powrót do tego klimatu, plaż... Ach, bezcenne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ujrzeć w GTA V jakąś historię związaną z Triadą lub Yakuzą.

GTA Chinatonwars w San Andreas też były wątki związane z Traidą.

Mafia rosyjska, włoska, Triada etc. to by było coś!

To już było w GTA IV.

GTA V w europie to już nie to samo :/ Wątpię aby panowie z Rockstara wynieśli się z USA ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GTA, to tylko USA i czarne klimaty :D Możecie mnie ukamienować i wytykać, że to już było, ale wg. mnie takie San Andreas było majstersztykiem i chciałbym zobaczyć tą grę w nowej oprawie i zrobionej "po dzisiejszemu". Czwóreczka była fajna, ale jednak brakowało mi klimatu z SA. Także mam nadzieję, że będę świadkiem powrotu gangsterskich kilimatów z prawdziwego zdarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia rosyjska, włoska, Triada etc. to by było coś!

To już było w GTA IV.

To było nie tylko w GTA IV. A włoska mafia(tj. Mafia) przewinęła się chyba przez każdą część. Właściwie to trudno znaleźć jakąś bardziej znaną organizację przestępczą, która się w serii nie pojawiła. Znacie taką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. West Coast? Czemu nie! Przeżyjmy to jeszcze raz. Czasy Tupac'a, Snoop'a, dominacji Death Row. Też nie obraziłbym się na R* gdyby wrócili do SA. Z resztą bardzo lubię czarne klimaty, więc cieszyłbym się móc przeżyć jszcze raz tamte czasy w GTA. Wolałbym jednak, żeby akcja nadal toczyła się w USA, a nie gdzieś indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w takim razie trzeba by pewnie wrócić do Liberty City :confused:

...albo przenieść akcję gry do Moskwy. ;D

W sumie trochę dziwię się, że R* jeszcze ani razu nie zdecydowało się na rozgrywkę zimową porą. Myślę, że byłaby to miła odskocznia od ciągłego "mafizowoania" latem. Teraz chłopaki mają już wyrobioną renomę, to może zaryzykują? Może zdecydują się na np. wizytacje w innych miastach? Coś takiego jak epizod w Liberty City, bodajże w jednej z misji w Vice City (albo San Andreas). Tyle tylko, że taki wątek mógłby być ciut bardziej rozbudowany. Po prostu na n czasu opuszczalibyśmy domyślne miasto w którym rozgrywa się akcja i na kilka(naście) misji przenosilibyśmy się do zupełnie innej metropolii - może właśnie wtedy udałoby się "wcisnąć" element zimowy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...