Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Rozmowa z Patricem Desiletsem, który opowiada o szeroko rozumianej wolności w AC do obejrzenia TUTAJ (wymagana znajomość angielskiego). Jeśli wszystko będzie wyglądało tak ślicznie, jak o tym opowiada, to jest na co czekać :]

Mały błąd (pewnie zły adres skopiowałeś) podałeś link do filmiku prezentującego Gears of War na pc (konto GramPL youtube) czy możesz poprawić? bo chciał bym zobaczyć ten wywiad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ciekawe - 40h gry wliczając w to wszystkie poboczne questy. Dobrze, bo ostatnio te gry są króóótkie, aż żal... Szkoda tylko, że demka nie będzie żadnego... Wszak mogliby puścić jakieś self-rolling demo, żeby każdy mógł sprawdzić jak będzie działać (tak jak to kiedyś było z driverem), no ale... peszek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie chce mi sie wierzyc w te 40h . z prostego powodu. Jak by Ubi mialo 40h gameplayu do AC do by go rozdzielili na dwie czesci zarabiajac dwa razy wiecej i majac z glowy AC2 a wszyscy i takk cieszyliby sie na ok 20h gry. Zreszta 40h na action adventure/stealth czy czym tam AC jeszcze bedzie, to z deka przegiecie paly. No chyba ze dostaniemycos na wzor GTA... GTA Jerozolima City :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Patricem Desiletsem, który opowiada o szeroko rozumianej wolności w AC do obejrzenia TUTAJ (wymagana znajomość angielskiego). Jeśli wszystko będzie wyglądało tak ślicznie, jak o tym opowiada, to jest na co czekać :]

Mały błąd (pewnie zły adres skopiowałeś) podałeś link do filmiku prezentującego Gears of War na pc (konto GramPL youtube) czy możesz poprawić? bo chciał bym zobaczyć ten wywiad.

Wybacz... już poprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Sandbox mode w AC... To by było coś :D po ukonczeniu gry ciagle by sie biegało, uciekało i robiło np. generowane losowo questy...

faktycznie było by fajnie

można by generowć nowe plansze poziomy

ogulnie był bu to bardzo interesujący temat w tej grze

zwiększyłoby grywalność i popularność tej produkcjii

przedłużyło by jej znacząco, życie

(a tak nawiasem nie wiecie, czy w ac będzie multi bom sie toszeczke zasatnawiał nad tym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed to gra, dla której m.in. od dwóch miesięcy szykują się na zakup nowego kompa. Drugi powód to Crysis. BioShocka musnę zaś niejako przy okazji. AC wydaje mi się czymś nowym, a zarazem mocno realistycznym. Wiem, że zapowiedzi różnie są przygotowywane, a filmików w gruncie rzeczy nie jest dużo - widać jednak, że może być to niezła gra.

Zachęcam także do obejrzenia ciekawego i polskiego filmiku o Assassin's Creed na YouTube:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale Bioshock JUŻ jest dostępny... a tamte 2 tytuły? Kto wie, czy nie zaliczą obsuwy...jak to zwykle bywa (tfu tfu :P)

No ale... Realizm w Assassins Creed? Wątpię. Wspinanie się po budynkach, skakanie z najwyższych budowli, no i ta walka kiedy to wrogowie stoją w koło i czekają grzecznie na swoją kolejkę do walki... yyy :P Owszem te skoki i akrobacje będą świetne i w dodatku zapewne bardzo podniosą grywalność, ale realistyczne? :)

A co do sandboxa... noo.. byłoby fajnie, ale takie rzeczy to chyba tylko w hellgate: london :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pita Haja - ciągle w tym temacie (zresztą nie tylko) zarzekasz się, że nie masz nic do PC, ale mimo wszystko jakoś większość Twoich wypowiedzi musi być w pewnym stopniu uszczypliwa :roll:

Otóż na PC pojawi się na marzec 2008r. Zapomniałem, że tam na konsolach nie znasz :google: ,więc zapewne stąd wynika Twoja nagminna ignorancja dotycząca PCtów i co widać w tym przypadku - niemożność znalezienia podstawowych informacji, ale zapewne nawet nie szukałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pita Haja - ciągle w tym temacie (zresztą nie tylko) zarzekasz się, że nie masz nic do PC, ale mimo wszystko jakoś większość Twoich wypowiedzi musi być w pewnym stopniu uszczypliwa :roll:

Otóż na PC pojawi się na marzec 2008r. Zapomniałem, że tam na konsolach nie znasz :google: ,więc zapewne stąd wynika Twoja nagminna ignorancja dotycząca PCtów i co widać w tym przypadku - niemożność znalezienia podstawowych informacji, ale zapewne nawet nie szukałeś :)

odpowiedziałem koledze grzecznie tylko, że gdzieś w 2008. A nie podałem np. daty na PS3 - czy to od razu oznacza, że nie lubię PS3? Poza tym to ja pierwszy podałem info o przesunięciu wersji na PC na tym forum, żeby niektórych wyprowadzić ze stanu błogiej nieświadomości. Poza tym kolega pytał o premierę, nie podał na jaką platformę, więc ja napisałem datę najbliżej premiery gry ogólnie ;) A wersja na PC ciągle nie ma dokładnie ustalonej daty, teraz mówi się o pierwszym kwartale 2008, pewnie wyjdzie razem z wersją DS - tak przynajmniej byłoby chyba najlepiej. Więc coś "Twoje" google lekko nawala :( Czyli chłopcze zonk z tymi informacjami podstawywymi, bo trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. A wiesz wole kogoś nie wprowadzić w błąd z takim np. marcem, skoro nie ma potwierdzenia na marzec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heehe.. jakoś twojego "kiedyś tam w 2008" nie można było odebrać jako "pierwszy kwartał 2008" (czyli ostatecznie spodziewać się można, że premiera będzie najprawdopodobniej w marcu. Poza tym podanie takie takiej daty jest jednak ździebko dokładniejsze, niż "kiedyś tam"), a w kontekście wszystkich twoich postów pro-konsolowych, to nie raczej nie brzmi grzecznie, no ale przecież kto by się tam interesował premierą na PC w celach innych, niż dowartościowanie się, że na konsolach będzie prędzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gra na PC bedzie kiedys tam w 2008r taka prawda. Developer daje ciala po raz kolejny. Tym razem pecetowcy beda przez najblizsze miesiace wypominac bledy wersji konsolowej i cieszyc michy ze AC na kompa bedzie bardziej dopracowany...po czym dostana za jakies pol roku przecietna konwersje.

Scenariusz jak najbardziej prawdopodobny. Lepiej byloby gdyby pecetowcy dostali gre teraz, taka sama jaka wychodzi na konsole. A tak Jade bedzie sie usmiechala do zdjec przez nastepne pare miesiecy zapewniajac wszystkich jak to w pocie czola pracuja na usprawnianiu wersji pecetowej;) Jaaaasne

PS:

Adekk, wypominanie komus dowartosciowywania sie brzmi dziwnie gdy wychodzi od kogos kto w podpisie ma konfig swojego kompa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaganiami nas już straszyli. Chociaż mimo wszystko ostatnio jestem pozytywnie zaskoczony nowymi tytułami bo widać, że dbają o to, żeby gierki działały poprawnie nie tylko na high-endowym sprzęcie. Dlatego też zawsze pozostaje nadzieja, że w AC po wyłączeniu paru zbędnych detali jakoś to wszystko pójdzie.

Generalnie dość kiepsko, że nie będzie żadnego demka. Zawsze to jakiś punkt oparcia przed kupnem pełnej wersji.

PS:

Adekk, wypominanie komus dowartosciowywania sie brzmi dziwnie gdy wychodzi od kogos kto w podpisie ma konfig swojego kompa

Wynika to z tego, że na PC na różnych konfigach, wyobraź sobie, gry różnie działają (!) i w związku z tym przy np pisaniu posta na temat tego jak działa mi Call Of Duty 4, tudzież Unreal Tournament 3, żeby po raz n-ty nie wypisywać tego, że na moim sprzęcie (i tu procek, karta, ram) działa tak i tak, umieściłem to w podpisie (jak zresztą wiele osóB).

Inna sprawa... dowartościowywanie się takim sprzętem? W tej chwili jest to dość mocny średniak.. gdyby to był jakiś 2, albo 4-rdzeniowy procek i do tego 2x GeForce8800GTX768MB w SLI i 4GB to wtedy można by to odebrać to jako dowartościowanie się (dla tych którzy lubią się czepiać byle czego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...