Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Zamieszczone na płytce w CDA trailery (zwłaszcza jeden z nich) spowodowały u mnie gwałtowny opad szczęki, zapowiedź zaś tylko zaostrzyła apetyt na ten tytuł. Jeśli autorzy gry zrealizują swoje zapowiedzi w taki sposób, że nie odbije się to na grywalności (bez udziwnionego sterowanie i przesadnie wysokiego poziomu trudności) to wyjdzie prawdziwa rewelacja. W każdym razie jak dla mnie to jedna z najbardziej oczekowanych gier 2007 r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jak dla mnie to jedna z najbardziej oczekowanych gier 2007 r.

Jak i dla mnie... tylko ciekawe kiedy wyjdzie wersja PC bo X360 mam w planach zakupu dopiero za jakieś 2lata. :D

A gierka wygląda rewelacyjnie i nie tylko wygląd jest stanowczo in plus... Po prostu nie mogę się doczekać. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autorzy spełnią wszystkie obietnice (co będzie bardzo trudnym wyzwaniem) to gra stanie się ogromnym hitem! Schowa się PoP, który zresztą jest świetny :P Obawiam się jednak, że może zostać przekombinowana :cry: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narzeszcie! przegłosowaliśmy temat! heh.... Widziałem wszystkie trailery i filmiki z dema... Ta - gra - będzie wielka! I będzie miała wielkie wymagania. Miejmy nadzieję że autorzy nie będą pracować tylko nad grafiką (bo dla mnie ta gra mogłaby wyglądac jak OFP ale i tak byłaby super)... O ile się nie mylę zastosowano kilkadziesiąt sekwanecji montion capture dzięki czemu Altair porusza się jak żywy! Pozostaje nam czekac na gameplay'e i informacje - bo narazie nie wiadomo za wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://assassinscreed.uk.ubi.com/

Taak ta gra będzie wielka, będzie rewolucją...

Jest to dla mnie najbardziej wyczekiwana pozycja A.D. 2007...

Grafika jest boska, fizyka również, zachowanie tłumu jest wspaniałe i realistyczne...

Walki emocjonujące, do celu prowadzi masa dróg...

Na pewno Altair będzie jedną z moich ulubionych postaci z gier komputerowych..

Jestem diabelnie ciekawy kiedy gra wyjdzie, jakie będzie miała wymagania(przypuszczam, że nie za wesołe :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jest temat o Assassin's Creed. To teraz trochę o gierce, trailery mnie powaliły na ziemię z krzesła(joke :wink: ), ta gra będzie wielka tylko zastanawiam się jak im wyjdzie to podporządkowanie klawiszy pod odpowiednie części ciała Altaira. No i wymagania....większe od Crysisa chyba nie będą przynajmniej tak mnie się zdaje, a jak będzie zobaczymy pod koniec 2007.... ech długo coś :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo nie wiem co za trailery ty widziałeś, ja widizałem wszystkie i już mi się miesza- ale w tych prezentujacych gmaeplay wyraźnie widać że przepychanie się przez tłum to największa bolączka tej gry :? jakby co to odsyłam do gametrailers.com

Gierkę robi Ubi- mistrzowie grafy więc o to się nie ma co martwić- next genowy (macie ten next gen kurna! patrzeć i płakać nad mocą swego kompa!) Prince of Persia przed nami!

PS panowie konecznie sprawdźcie kim jest dla tej gry Jade Raymond :oops: a raczej milutka jest ^^

końcu powstał i nie ma sensu mówić, "że tak późno"

nieeeee, gdzie tam- dla mnie w sam raz XD XD XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo nie wiem co za trailery ty widziałeś, ja widizałem wszystkie i już mi się miesza- ale w tych prezentujacych gmaeplay wyraźnie widać że przepychanie się przez tłum to największa bolączka tej gry :? jakby co to odsyłam do gametrailers.com

No cóż -bieganie, skakanie, akrobatyka i wywijanie bronią białą - to wszystko były bardzo dobrze zrealizowane w serii Prince of Persia, więc tutaj też musi być bez zarzutu. Natomiast cała zabawa z tłumem to rzecz nowatorska i jej dopracowanie może zająć trochę czasu -a tego programiści mają pod dostatkiem, bo gra wychodzi dopiero za rok (w optymistycznym wariancie).

Oby tylko pomysł nie przerósł ich możliwości. -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w tą grę bo robi ją zespół odpowiedzialny za trylogię PoPa XD a trzeba przyznać, że każda część, gorsza czy lepsza jakiś tam standard trzymała. No i te szmery-bajery związane z next-gen'owymi konsolami ^^ Jedyne co "mi się nie widzi" na chwile obecną to zapowiadane matrixowe klimaty tzn. główny bohater tak naprawdę gra w symulację Assassyna etc. Ale słyszałem tylko zarysy tego pomysłu, może coś z tego wyjdzie ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno, niż wcale :)

Gra zapowiada się ciekawie. Po przeczytaniu zapowiedzi, oraz obejrzeniu traileru myślę, że może być bardzo dobra. Najbardziej zastanawia mnie zachowania ludzi. Może to urozmaici grę. Każdy element budynku itp. będzie dla nas 'pomocą'.

Zapewne będzie miała duże wymagania, ale nic o tym nie wiem.

Na tą gre jeszcze trochę poczekamy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed... Jeden z tytułów, na których czekam z niecierpliwością (a jest ich bardzo mało). Połączenie zawodu Hitmana z umiejętnościami Księcia Persji, na pewno da wyśmienitą mieszankę. Na razie Ubisoft nie zawiódł mnie swymi produkcjami (no właściwie to źle wspominam ostatniego Rainbow Six) i nie zapowiada się, by ten produkt to zmienił. Nie mogę się doczekać premiery!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailery mną wstrząsneły...były aż takie [beeep]iste :P Natomiast gameplay i prezentacja gry na X06 w Barcelonie przez samą Jade "najładniejszą producentolożkę" Raymond ;* już nie bardzo :roll:

Niewątpie, że gra będzie hitem. Toż to Ubisoft, ale teraz gra pokazuje poziom co najwyżej - przyzwoity. Grafika jest ładna, natomiast do poprawki na pewno pójdzie system walki, które wygląda dosyć ciekawie oraz przechodzenie przez tłum, które na trailerze wyglądało super, a w gameplayu leżało i kwiczało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Toż to Ubisoft, ale teraz gra pokazuje poziom co najwyżej - przyzwoity. Grafika jest ładna, natomiast do poprawki na pewno pójdzie system walki, które wygląda dosyć ciekawie oraz przechodzenie przez tłum, które na trailerze wyglądało super, a w gameplayu leżało i kwiczało :D

Do premiery gry pozostało wiele czasu, więc nie dziwmy się, że na razie nie wszystko działa jak należy. Można podać jakieś szczegóły (lub linki) na temat tego pokazu Assassin's Creed?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu materiału filmowego, do którego link podał Pafeł (dziękuję), dochodzę do pozytywnych wniosków (choć mogą one być spowodowane małym skoncentrowaniem się nad filmem :)). Gameplay prezentuje się bardzo dobrze. Odpychanie przechodniów wygląda tak, jak to sobie wyobrażałem. Trudno, by było to tak jak na pierwszych 'filmowych" trailerach, wszak jedno to filmik, a drugie to gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetna gra, juz na nia z niecierpliwoscia czekam :) Ciekawy jest ten "system tłumu" w ktorym mozna sie zaszyc w tlum a takze wzburzyc go itd. No i te szybkie akcje i błyskawiczne ucieczki po dachach to jest to :D Tylko mam nadzieje ze wymagania nie będą zbyt wygórowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Zapowiada sie ciekawie. Zawsze chcialem byc sredniowiecznym zabojca. Ale czy w nocy tez bedzie mozna pracowac? Bo troche trudno bedzie sie przestawic, ze juz nie ma cieni itd, itp. Mam nadziej, ze do czasu premiery, zupgraduje sobie juz kompa :roll: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nightbringer, directx10 jest swego rodzaju granicą między current genami a next genami na pc (przynajmniej pierwszą falą), i jeżeli jakaś gra wychodzi na X360 tzn., że nia ma opcji żebyś nie potrzebował do niej visty i d10...

narazie obawiam się tego o czym pisał cwany... 'matrix' mi tu śmierdzi jakoś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nightbringer, directx10 jest swego rodzaju granicą między current genami a next genami na pc (przynajmniej pierwszą falą), i jeżeli jakaś gra wychodzi na X360 tzn., że nia ma opcji żebyś nie potrzebował do niej visty i d10...

Wiesz sam nie wiem, Gdzieś słyszałem, że np. taki Crysis ma obsługiwać zarówno DirectX 9 jak i 10... Może tak samo bedzie z asasynem?

A, może ten cały next gen to tylko taki marketingowy pic na wodę i po jakims czasie od wyjścia tych super hiper zajefajnych i bardzo drogich kart graficznych, ktoś zrobi odpowiednie sterowniki do tych ciut starszych kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nightbringer, directx10 jest swego rodzaju granicą między current genami a next genami na pc (przynajmniej pierwszą falą), i jeżeli jakaś gra wychodzi na X360 tzn., że nia ma opcji żebyś nie potrzebował do niej visty i d10...

Wiesz sam nie wiem, Gdzieś słyszałem, że np. taki Crysis ma obsługiwać zarówno DirectX 9 jak i 10... Może tak samo bedzie z asasynem?

A, może ten cały next gen to tylko taki marketingowy pic na wodę i po jakims czasie od wyjścia tych super hiper zajefajnych i bardzo drogich kart graficznych, ktoś zrobi odpowiednie sterowniki do tych ciut starszych kart.

Oj nie wiem... gra wychodzi w dość odległym terminie, więc niestety mogą już tylko pod DX10 nam podać. Oby tylko konwersja nie była spartolona.

Jeśli chodzi o samą grę to ciekawi mnie czy ta mnogość dróg itepe będzie rzeczywiście taka jak obiecują twórcy, bo może się okazać, że mamy i te 100 dróg teorytycznie, tylko że jak pobiegniemy przez 5 dostępnych zawracając w różnych kombinacjach :D albo, że w 3/4 terenu będzie pusto, a to zachowanie tłumu i ucieczki moim zdaniem będą największą atrakcją tej gry. W jednym trailerze pokazany jest ostatni etap, czyli właśnie ucieczka po wykonaniu "pracy", gdzie nasz bohater biegnie niby to w ślepą uliczkę, a tu się drzwi otwierają i wychodzą z nich mnisi ubrani identycznie jak ścigany. Po prostu cudne ^^ Nie ukrywam, że mam duże oczekiwania co do tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważnie zająłem się materiałem z prezentacji gry (czyli cały czas patrzyłem na film i słuchałem pani prezenterki, czego wcześniej nie dokonałem :)).Widać sporo całkiem ciekawych pomysłów. Intuicja, czyli sposób odnalezienia celu; system walki (coś ciekawszego, niż ciągłe ataki jednym ciosem-przyciskiem, jaki miałem okazję oglądać w grach do tej pory); sposób wtapiania się w tłum (sympatycznie wyglądało dołączenie do grupy mnichów przez Asasyna, lecz obawiam się, że tych białych postaci może być podejrzanie dużo na planszach) i wspomniane wielokrotnie odpychanie przechodniów. Czekam z niecierpliwością i zmieniam PeCeta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...