Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

1.Przed zobaczeniem filmiku( dzięki za "link", Pafeł) byłem za Interfejsem. Jednak jak ma tak wyglądać, to ja dziękuje.

2.Na jednym oglądanym przeze mnie trailerze pojawił się orzełek( bądź sokołek lub myszołowek :D [ raczej orzełek- czemu to wy chyba wiecie :wink: ]). Sądzę, że będzie miał związek z głównym bohaterem( Altair to animag! :) )

3.Sorry za sceptyzm, ale ta gra zapowiada się zbyt pięknie, by być rzeczywistością(w koncu jak mówią nasi kochani "Zjadacze Haszyszu"**:Nic nie jest prawdziwe(...) :D )

BTW: panna Raymond* mówiła w N+ (konsolowa gazeta- mam PSP, trza wiedzieć, co kupować[ dział o tym w CDA jest za krótki :( ] ) o wersjach na handheldy- JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!!!!!!!!!!( w przeciwieństwie do konwersji Obliviona- najbardziej w nim nie nawidziłem łażenia po lochach, a to jako jedyne zostało :/ )

______________________________________________________________

*Jej śmiech, jak Altair zabija tego gościa( handlarza niewolników chyba- poprawcie mnie, jeśli się mylę), jest zabójczy- co ta babka jarała? :P

**^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plazmaster

No tak... zapowiada się kolejna rewelacyjna gra (tym bardziej że Prince of Persia i Hitman wszystkie części KOCHAM). I teraz mam dylemat :?. Bo jako szczęśliwy posiadacz X360 :D chcąc wybrać grę nie wiem za co się złapać :/. Która inwestycja lepsza? 250 na Bioshocka czy Assassin's Creed. Echhh, gdyby gry na konsole były tańsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plazm. Eee... Jeżeli zalezy ci na obu grach to.. Nic :) czekasz pare miesięcy i masz je po 199 zł.

A tak na OFF TOPIE. Byłem tydzien w Hamburgu. Tam oblivion jest po (tak mw. na nasze za 100 zł. GRAW1 jest w Xbox 360 Classics po 120, Table Tennis - Classics - także okolo 120. Hdyby nie wersja językowa wracałbym z tamtąd z 5 grami na 360 :)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:41 do 4:40 - walka - wiele już o niej było napisane, że walczy sie tylko z jednym wrogiem. Ja zwórciłem uwagę na braki w klatkach pomiędzy poszczególnymi animacjami - Altair sie turla lecz od razy wstaje.

Jak na razie to dla mnie największy minus tej produkcji ;] Bo dziwnie tak trochę - 4 gości czeka z atakiem, aż załatwisz piątego.

I powiedzcie mi - nieuświadomionemu - czemu bohater nasz widzi białe kontury ludzi? Coś tam mi się przypomina, że jakiś zmysł czy coś? Dobrze myślę?

I czy wiadomo cokolwiek o jakiejś becie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika robi spore wrażenie, podobnie jak te wspinaczki na domy, widać, że gość chwyta się czegoś a nie włazi jak Spiderman:P ale walka trochę mnie rozczarowała, jeden atakuje a reszta stoi, nie ma tu na razie nic z uroku walk w Prince of Persia, gdzie naprawde czuć było adrenalinę a wrogowie nie stali jak słupki:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że 5 Arabów? w końcu mamy grać świetnie wyszkolonym Assasinem, mogli zrobić bardziej widowiskowe walki, z jakimiś niesamowitymi unikami, blokami itp

No cóż... jak wcześniej wspomniałem sądzę, że ilość atakujących (na raz) wrogów zależna jest od poziomu trudności (jak w chronicles of riddick) a poza tym samo słowo "Assassin" w przełożeniu na język polski znaczy mniej więcej (w tym przypadku) "cichy morderca"/"cichy zabójca" a to oznacza, że tak na prawdę to walk w ogóle nie powinno być (przynajmniej na takim poziomie).

Nie mówiąc nawet o tym że sam powiedziałeś "wyszkolonym" a nie "wyposażonym w boskie moce" np. wyszkolony komandos jest w stanie stawić czoła 2 przeciwnikom na raz, a nie 5 brudnym draniom z mieczami, to samo tyczy się Altara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku Assassin znaczy "Asasyn"- członek tajnego stowarzyszenia, mającego na celu, poprzez mordowanie dowódców Krzyżowców i Arabów, doprowadzić do końca wojny zwanej Trzecią Krucjatą (A.D. 1191-równe 800 lat przed moimi urodzinami ^_^ ). Prawdopodobnie na tym stowarzyszeniu wzorują się współcześni terroryści i być może, jak mówiła Panna Raymond(Czy te oczy moga kłamać... :roll: ), nasz bohater będzie z nimi związany, ale tego dowiemy się dopiero grając[ oby równiez w przenośne wersje-PSP ROCKS!! 8)8)8) ].

Aha, i jeszcze jedno. Mój brat ostatnio, oglądając jeden z trailerów, powiedział, że Asasyni po morderstwie dawali się zabić( sprawa honoru).

To co? Altair i s-ka są jakąś bardziej praktyczną wersją? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta na 100% pewnie już jest ale na pewno nie będzie publiczna ponieważ jak gdzieś tu już było pisane nie da sie po prostu przy takiej otwartości świata pokazać czegoś nie pokazując wszystkiego. A te kontury na około postaci to z tego co wiem mają jakiś związek z przyszłymi częściami (mam nadzieje że gra sie przyjmnie i tak owe powstaną) ponieważ jak gdzieś kiedyś wyczytałem to ta część gry ma być wspomnieniami asasyna chyba że sie myle to mnie poprawcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno. Mój brat ostatnio, oglądając jeden z trailerów, powiedział, że Asasyni po morderstwie dawali się zabić( sprawa honoru).

To co? Altair i s-ka są jakąś bardziej praktyczną wersją? :D

A ja słyszałem, że nigdy nie zabijali z odległośći. Główny cel był atakowany "ręcznie" - w tym wypadku będzie to ostrze pod nadgarstkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "wspomnienia Asasyna" i "ręczne" atakowanie celu były w Temacie Numeru z marca bodajże.

Co do tego pierwszego, to wątpię, że twórcy zrobiliby ponad 800-letniego Altaira ^^ (to nie jest S-F przecież) -prędzej będzie to jego potomek, jak mniemam, członek jakiejś organizacji terrorystycznej- w końcu Asasyni byli dla nich inspiracją. Choć musieliby wtedy uważać, żeby Obrońcy Praw Człowieka i Moralności w Grach Komputerowych[w skrócie OPCiMwGK:)] nie zaczęli się czepiać[ COOOO??? GRA O TERRORYŚCIE W ROLI GŁÓWNEJ?!?!?!??!{nie wspominając, że oni tak w zasadzie w większości walczą i giną za wolność oraz wiarę(i za ropę;)*)}].

* tyczy się tylko Arabków-Terrorystów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pierwszego, to wątpię, że twórcy zrobiliby ponad 800-letniego Altaira ^^ (to nie jest S-F przecież)

Beeep! Zła odpowiedź, odpadasz z programu.

Twórcy nie raz mówili (chociaż dodawali przy tym że nie powinni) o tym że AC to zaledwie początek historii której głównym bohaterem będzie Altar, nie raz tłumaczyli, że te ramki wokoło wrogów i pojawiające się kody dna itp. itd. są związane z niedaleką (dla nas) przyszłością.

ps. radził bym nie używać określenia "arabków", poza tym nie każdy arab to terrorysta i jak by tego mało organizacje terrorystyczne nie istnieją tylko na bliskim wschodzie (a taka np. IRA? o której ostatnio znowu mówi się coraz głośniej)

ps2. Assasins Creed jest planowo grą S-F ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem o ropie:"Tyczy się tylko Arabków-Terrorystów", bo dużymi złożami ropy Irlandia i Kraj Basków nie dysponują. Wiem, że istnieje coś takiego jak ETA czy IRA(coraz głośniej o nich??chyba o tych drugich)

Zatem leci definicja :wink: :

"Arabek-terrorysta" tyczy się tylko Arabów, którzy należą do organizacji terrorystycznych(co wcale nie znaczy, że one występują tylko na Bliskim Wschodzie!). Capiche?

Czemu miałbym nie używać określenia "Arabków"???

BTW: Co ty człowieku robisz o 4 nad ranem?????:)

Edit z piatku 5 września: jakoś pusty się ten wątek zrobił..... wszyscy w żałobie, że "School is back???" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awww...

Firma Ubisoft wydała niedawno specjalne oświadczenie, zawierające tegoroczny plan wydawniczy. Niestety wśród widniejących tam tytułów zabrakło PeCetowej edycji wyczekiwanej przez graczy na całym swiecie gry Assassin's Creed!

Autorzy nie chcą zdradzić co dokładnie jest powodem przesunięcia debiutu programu na przyszły rok, możemy jedynie spekulować, że konwersja wymaga dodatkowego szlifowania i optymalizacji. Dopiero po ukończeniu tego etapu produkcyjnego pojawi się ona w sklepach.

Kto się w tym momencie nie wkurzył, ten dziwnym jest. Nie było drugiej takiej gry, na jaką czekałem, ale teraz jakoś mniej... Końcówka roku zapowiadała się naprawdę soczyście, a na razie już dwa murowane hity odpadły: GTA IV i AC. Cóż poczynim, my biedni? Pozostaje czekać i czekać, i czekać, i czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moze poprostu przestac marudzic i zainwestowac wreszcie w sprzet stworzony do GRANIA i cieszyc sie toną swietnego softu???

BTW: Juz dla samego Bioshocka warto!

Cóż ma piernik do wiatraka? :) Owszem, są inne tytuły, ale dla mnie tylko AC jest tym najbardziej godnym uwagi, dla którego mógłbym smucić się z newsów jak powyżej. ;) Bo kiedy wszyscy zabójcy ruszą na Świętą Ziemię, sprzęt idealny dla BioShocka może być niezadowalający dla AC. W sumie przesunięcia premiery jest i plus - można jeszcze co nieco zaoszczędzić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moze poprostu przestac marudzic i zainwestowac wreszcie w sprzet stworzony do GRANIA i cieszyc sie toną swietnego softu???

Em? Wii? A mam i owszem, potwierdzam - sprzęt stworzony do grania. Ale na niego AC nie wychodzi :? I z tego co widzę to nikt tu na Ubi jeszcze nie psioczył i nie narzekał. Jedynie Hawk się tą wiadomością zasmucił. Em.

To jest po prostu niesamowite. Nie ma nawet jeszcze dema tej gry, a - podobnie jak Crysis - temat ten urasta do niebotycznych rozmiarów

Eee. Nic nie ma w tym dziwnego i niesamowitego. Gra zapowiada się po prostu świetnie, to i ludzie chcą o niej pisać. A w tym przytoczonym temacie o Crysisie stron jest ponad trzy razy więcej, więc porównanie trochę dziwne :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zasmuciłem, ale jako że ja konfliktowy nie lubie być to nic nie pisałem, no cóż a może szanowny borxx zrozumiałby wreszcie, że nie wszystkich stać na kupienie najnowszych konsol, sam zastanaiałem się nad kupnem, ale wypadło to po tym jak okazało się że mój telewizor można o kant pupci podpiąć. teraz mam już odpowiedni tv, ale sprzetu nie kupie bo wydałem kase na karte, no i co tu duzo ukrywać karta była kilka razy tańsza. I chyba lepiej jest kupować co np rok za 100 zalozmy jakąś część niż wydać od raz 2000 zł na konsole która to i tak za pare lat sie zestarzeje, gry przestaną na nią wychodzić, i będzie można ją wyrzuicić. Stało się to z xboxem, czy z pierwszym Sony playestation, a powoli dzieje się już z PS2. I co ja wtedy zrobię z taką konsolką...?

Pozwolę sobie zaznaczyć, że komputer na którym nasz drogi Assassins Creed będzie wyglądał tak jak na 360 jest około 3 - 5 razy droższy.

A co do tematu - przytoczę tu kawałek zapowiedzi AC w Play'u. Tak nawiasem mówiąc to kiedy już się rozkręcałem czytaniem okazało się ze zapowiedź ma ... "tylko" 2 strony. Z czego 1/5 to obrazki.

Ww. Panom nie podoba się system walki - m.in. zwrócono uwagę na to, że tylko jedna osoba atakuje (co jest wg. ciekawym pomysłem bo można się skupić na technice a nie ciągłym wciskaniu bloku). Pożyjem - zobaczym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie bedzie jakiejś obsówy lub lipy ta gra ma szanse stać się grą roku i przyćmić nawet crysisatakie jest moje zdanie na pewno jest mnustwo osób kture sie ze mna nie zgadzają ale

te całkowicie interaktywne środowiko inteligencja tłumu morze grafika nie dorównuje crysisowi ale ...

nie morze być inaczej zabujca stanie w szranki z wiedzminem i crysisem jak równy z równym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooooooooooooooooo? Przesunięcie premiery??!! NIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

No, ale z drugiej strony mogą jeszcze pożądniej doprawić, poprawić i przyprawić wszystkie detale, dzięki którym AC WYMIATA! :twisted: :twisted: :twisted:

PS. A pan morwczak powinien przyłożyć się do słownika ortograficznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczek- Tobie rówież radzę "przyłożyć" się do słownika...

Sama gra zapowiada się wspaniale. Ale zapowiedzi bywają odmienne od rzeczywistej gry, więc z tym zapałem do zakupu radziłbym się wstrzymać do czasu pojawienia się pierwszych recenzji. Zawieść może optymilizacja (sami twórcy nie ukrywają, że to kula u nogi wersji na PC) i słaby system walki. Narazie wróżę 8+/10...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...