Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Oj gierka zapowiada się naprawdę Smakowicie:Niedość że Będzie można przejść ją na kilka sposobów to jeszcze w każdej chwili nasz plan ucieczki może zostać zaprzepaszczony tylko dla tego ze wpadliśmy na jaką Babuline niosącą ziemniaki na targ:)

Pozaatym wyjdzie we Wrześniu Assassin's Creed Vs.Crisis na najlepszą gre tego Roku...???czemu nie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozaatym wyjdzie we Wrześniu Assassin's Creed Vs.Crisis na najlepszą gre tego Roku...???czemu nie :wink:

Nie wiem jak chcesz porównywać te gry. Assassin's Creed oferuje całkowicie inny typ rozgrywki niż Crysis. Od tego, która będzie lepsza zadecyduje gust gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Wszak tytuł tej JEDYNEJ gry roku przypada własnie... jednej grze :) czyli prównanie najbardziej na miejscu. Chyba, że ktoś prowadzi sobie ranking BEST OF FPS.. BEST OF RTS.. BEST OF RPG.. ale to chyba bez sensu ? :P

Ja czekam zarówno na Crysisa (coby pograć na low-medium? :P:P) i na Assassin's Creed. Obie gierki wydają się na chwilę obecną warte uwagi. Ale rzeczywistość jak zwykle brutalnie zweryfikuje o co chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tytułu gry roku należy wziąć pod uwagę dużo więcej gier (a właściwie wszystkie, które ukazały się w danym roku). Z resztą dla mnie taki ranking gry roku jest mało ważny, ważniejszy jest mój prywatny ranking.

Natomiast porównywanie samego Assassin's Creeda do Crisisa jest IMO pozbawione sensu.

Ja również czekam na obie te gierki, ale nie będę ich porównywał, bo ciężko powiedzieć co jest lepsze. Czy walka sztyletem i ucieczka z miasta w Assassin's Creed, a może szarża z kałachem na obóz wroga w Crisis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tytułu gry roku należy wziąć pod uwagę dużo więcej gier (a właściwie wszystkie, które ukazały się w danym roku)(...)
.

Z tym się nie zgodzę. O ten tytuł konkurują raczej obiecujące tytuły, które mają szansę stać się hitami.. bo czy np takie sims: historie z życia wzięte będą grą roku? :P

Natomiast porównywanie samego Assassin's Creeda do Crisisa jest IMO pozbawione sensu (...)

Zależy jak na to patrzeć. Jeżeli o takie typowe porównanie chodzi tj. grafika, dynamika gry, zastosowane technologie - masz rację... sensu to nie ma. Ale tytuł gry roku chyba nie polega na porównywaniu gier pod ww. względami.

Tak czy inaczej :) JEST na co czekać.. z porównywaniem, czy bez.. ważne, żeby było grywalne, dopracowane i dawało sporo frajdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa - Prince of Persia wieków średnich! Nie no tą grę na 125% muszę mieć. Zobaczcie jak na trailerze wygląda walka. To wszystko jest z gry! O ile speed kille w Pop czy sławny Free form fightin System były świetne to tu będzie to jeszcze lepsze. no i ucieczki. Wreszcie jazda na koniu (Ubi szykowato już na PoP: Sands of Time) no i ten klimat...a do tego jeszcze grafa...mówicie średnia? W takim razie jaką ma san andreas :P Porowanie jak najbardziej na miejscu - ogromny świat, mnóstwo przestrzeni, etape pełne skoków, biegów, pełzania, czołgania i walki. Okraszone wspa-nia-łą grafiką. Rendery, rozmycia, kolorki żywe, piękne modele postaci - narzekacie na wygląd lokacji w Pop? Nie? No właśnie. Ta gra będzie hitem i na pewno zostanie okrzyknięta następcą sagi o księciu, której następna część sagi ponoć powstaje (chyba że to miałbyć właśnie Assasins Creed xD)

Pozdro i czekajmy do wrzesnia/listopada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o fabule? Ten ekran posmiertelny? Memory script?

Moze być ciekawie, ale mam nadzieję, ze twórcy w kolejnych częściach nie karzą nam skradać się w przyszłości - to już było i mnie tak nie podnieca jak skakanie po budynkach Ziemi Świętej 8)

Kilkaset/dziesiąt lat później świat byłby pełen gadżetów szpiegowskich (jak ja tego nie lubię...) i wykrywaczy metalu, czyli z sensownego skradania nici ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bull

Wiesz nomen omen już to zrobili - w Splinter Cellu xD Więc nie bój żaby, to nadal będzie Prince f Persia choć trochę jak hitman ale nadal zwinny skoczny i bezwzględnie brutalny. No i czy Prince w kolejnych częściach przeniósł sięjakieś 100 lat później? ^^ wszystko będzie git bo biorą się za to twórcy najlepszych wg mnie i najorginalniejszych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z niecierpliwością na tą grę. Z kilku powodów:

Po pierwsze będzie to gra przypominająca trochę Splinter Cella (oby pierwszą część). Sam jestem jego fanem.

Po drugie grę tworzy Ubisoft więc możemy się spodziewać kawału dobrej roboty. :D

Po trzecie w tekście w CDA zapowiada się wspaniale. Obejrzałem tylko dwa trailery ale to co na nich widziałem wystarczy by mieć bardzo pozytywną opinię o tej grze. Fajnie by było gdyby była jeszcze zrobiona na silniku Source :D:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nowy gameplay:

http://www.gametrailers.com/player/21478.html

Nie podoba mi się skok z wieży kościoła na wóz siana. Po tym skoku nasz Assasin powinien złamać kark, a tymczasem wychodzi z niego bez szwanku. Mam nadzieję, że twórcy usuną ten niepotrzebny bajer. Widać też, mały błąd - lewitujące zwłoki strażnika (zabawny śmiech Jade Raymond :D ).

I drugi:

http://www.gametrailers.com/player/21472.html

Walka z kilkoma przeciwnikami naraz i pogoń przez miasto. Gonitwę wieńczy śmiech Jade. :lol:

Piękne i interaktywne miasto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych filmików (czyli co mi się podobało, a co nie):

Tłum, który pełnił swą rolę bardzo dobrze (tzn. przeszkadzał w pościgu). Z resztą cała scena prezentowała się wyśmienicie. W dodatku wszelkie zabawy zabójcy z przeszkodami były płynne i nie wyglądały sztucznie (przemilczmy skok do wózka z sianem, choć widok z budowli był imponujący). System walki? Wygląda tak jak się spodziewałem. Nie przypadł mi do gustu za to sposób, w jakim obrysowane są wybierane przez gracza cele (szara otoczka, a wokół niej migają małe napisy). Rozumiem, że ma to coś wspólnego z dalszymi częściami, lecz za bardzo to do tej nie pasuje. No... Ale to tylko kosmetyka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no prezentuje się naprawdę świetnie. Cudowna, po prostu objawienie. Miło byłoby z nią spędzić trochę czasu. Taaa Jade Raymond jest niesamowita :D A co do gry: Assasin's Creed to obecnie najbardziej przeze mnie oczekiwana gra. Przebija w moim rankingu nawet GTA IV ( a to już gigantyczny sukces zwłaszcza, że Vice City mam na 100% bez mapy, a po San Andreas poruszam się bez minimapy :wink: ). Akcja zapowiada się niesamowicie, historia też będzie niezła, a myślę nawet, że Ubisoft zrobi trylogie na wzór PoP-a. No i ta grafika ( chociaż pewnie mnie pójdzie na co najwyżej średnich detalach. Chociaż może mam szansę, skoro Gothic 3 chodzi mi w miarę płynnie na wysokich). Oby AC ukazał się tak mniej więcej w czerwcu ( tak po maturce najlepiej, bo inaczej będę się uczył i płakał patrząc na półkę z AC :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu, żeby tylko Cenega wydała tę grę w tym roku tak jak zapowiada....

Heh też mam taką nadzieję. Ale cóż będzie pewnie na święta, bo z miesiąc opóźnienia musi być co do wersji zachodniej. Może polonizacje zdążą zrobić. Mam też nadzieję, że będzie taka jak przy GTA:SA, czyli w postaci patcha ( głos Altaira jest po prostu genialny. Wie ktoś może, kto mu podkłada głos?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja tam na premiere w polsce czekac nie bede;] Bo sie jeszcze nie doczekam poprosze ojca to mi kupi w Szkocji;]

A co do samej gry to patrząc na trailery wymagania będą zbliżone do R6 Vegas, widac jeszcze troche błędów np podczas pokonywania przeszkód jakimi sa ludzie;] Ale gierka zapowiada sie bardzo dobrze;] Czekałem na taki tytuł od dawna (podobny do Hitmana, SC, i rpg'ów jednocześnie) Byle by tylko nic nie zepsuli bo wtedy będzie nie fajnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko zaprezentowane na E3 2007 robi wrażenie :)

Co do tego czy można tę grę uznać jako RPG... coooo za różnica. Ważne, że gierka będzie wymiatać :) Dobre jest chociaż to, że na prezentacjach nie przycina tak jak crysis, albo hellgate london (chyba, że to prezentacje z xklocka albo PS.... wtedy to oczywiste) - to pozwala wierzyć, że i nasz sprzęcik udźwignie tą grę :)

ech ech co ja bym dał za jakieś malutkie demko dla nas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo chcesz drążyć ten temat :P

Otwartość świata, swoboda poruszania, mnogość sposobów na wykonanie questa - faktycznie ze SPORYM naciągnięciem można przyrównać to do RPG.

Ja osobiście jednak bym tego nie czynił, wszak jak dla mnie RPG to zdobywanie XPeków, rozwinięte kwestie dialogowe, głęboka fabuła, mnogość questów do wykonania w danym obszarze na RÓŻNE sposoby (nie w sensie, że zabić kogoś w ten czy inny sposób, ale np możliwość "wygadania" się z opresji, uniknięcia jakiegoś pojedynku etc.) oraz rozwój bohatera poprzez przyznawanie mu punktów za zdobyte xpeki.

Nie zagłębiałem się zbytnio w mechanikę Assassin's Creed, ale ww. elementy chyba nie będą miały zastosowania w grze (aczkolwiek mogę się mylić - może będzie rozwój bohatera poprzez zdobywanie np nowych mieczy do walki z przeciwnikami, albo też poznawanie nowych ciosów... tego nie wiem :P - ale w tym przypadku tak.. będą to ubogie elementy RPG).

Jednakowoż na podstawie tego co widzę na filmikach to RPGiem bym tego nie nazwał MIMO otwartości świata bo ten jest w wielu grach, które RPGami niewątpliwie nie są :P

ALE nie zmienia to faktu, że Assassin's Creed będzie super :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...