Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Nie ma co się narazie martwić.

I nie można się spowdziewać, że zapełni nam cały miesiąc bo to też nie jakieś długaśne RPG, no ale od MoH:A musi być dłuższe, no bo taka produkcja i starcza na 6h???

To by było nienormalne.

Myślę, że conajmniej z 16.

Ale narazie nie ma co wróżyć.

Co ma być to będzie.

Miałem ostatnio fuksa w totku i skasowałem 100 zł.

Portfel rośnie w siłę.... :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jej tego klimatu, co już z góry widać, ponieważ to będą wspomnienia czy coś w tym stylu jakiegoś współczesnego człowieka.

Nie to samo co Thief....

Tamten klimat było czuć w kościach!

Nie zapomnę chwili kiedy łaziłem po mieście i nagle ktoś mnie zaatakował od tyłu...

Aż podskoczyłem na krześle!

No, ale w AC ma być więcej części w różnych strefach czasowych, a to by było nierealne, jeżeliby Altair z 1191 roku przeniósł się do 1350.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jej tego klimatu, co już z góry widać, ponieważ to będą wspomnienia czy coś w tym stylu jakiegoś współczesnego człowieka.

Nie to samo co Thief....

Tamten klimat było czuć w kościach!

Nie zapomnę chwili kiedy łaziłem po mieście i nagle ktoś mnie zaatakował od tyłu...

Aż podskoczyłem na krześle!

No, ale w AC ma być więcej części w różnych strefach czasowych, a to by było nierealne, jeżeliby Altair z 1191 roku przeniósł się do 1350.

Człowieku, nawet w to nie grałeś (bo jesczcze tego nie ma)a już mówisz "nie ma tego klimatu"... Musisz przyznać że komentarze tego typu są co najmniej bez sensu zwłaszcza że całą swoją wiarę w "brak klimatu" opierasz na filmikach które moim zdaniem SĄ klimatyczne :P

A co do przesunięcia premiery:

1. Szkoda.

2. Hurra! Mam nadzieję że wykorzystają ten czas żeby dobrze zoptymalizować wersję PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jej tego klimatu, co już z góry widać, ponieważ to będą wspomnienia czy coś w tym stylu jakiegoś współczesnego człowieka.

Nie to samo co Thief....

Tamten klimat było czuć w kościach!

Nie zapomnę chwili kiedy łaziłem po mieście i nagle ktoś mnie zaatakował od tyłu...

Aż podskoczyłem na krześle!

No, ale w AC ma być więcej części w różnych strefach czasowych, a to by było nierealne, jeżeliby Altair z 1191 roku przeniósł się do 1350.

Człowieku, nawet w to nie grałeś (bo jesczcze tego nie ma)a już mówisz "nie ma tego klimatu"... Musisz przyznać że komentarze tego typu są co najmniej bez sensu zwłaszcza że całą swoją wiarę w "brak klimatu" opierasz na filmikach które moim zdaniem SĄ klimatyczne :P

A co do przesunięcia premiery:

1. Szkoda.

2. Hurra! Mam nadzieję że wykorzystają ten czas żeby dobrze zoptymalizować wersję PC.

Dobra, ale git wyobrazam sobie Jeruzalem z takim tłokiem na ulicach itd - ale juz przyszłośc, w ktorej ma sie dziac przeciez wiekszosc gry juz nie bardzo. Wydaje mi się, że przekombinuja, szczególnie, że gra póki co nie szokuje, przynajmniej przy konkurencji na konsolach. I tylko, żeby ta "optymalizacja" wersji PC nie skończyła się na jej zawieszeniu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że w przyszłości na ulicach jest mniejszy tłok? ;)

1. Jaka większość gry (co do przyszłości)?? Twórcy zapowiadają że pojawią się "wstawki" mające dać pewien przedsmak kolejnej części (bo AC planowano na kilka części gry, tak jak np. prince of persia [to nowsze]).

2. Czemu ty pałasz taką ziejącą nienawiścią do pc? :-P Z każdego zdania związanego z PC wynika "PC uaaaarrrrr! SHI*!"???

3. Nie, nie zrezygnują z wersji pc bo:

a) Ubisoft nigdy nie rezygnuje z takich głośnych i drogich projektów przy procesie optymalizacji (to tak jak by wywalić tort do śmieci w trakcie układania ostatniej wisienki), gdyby TERAZ mieli zrezygnować z wydawania wersji pc to mogli by równie dobrze dać dziś wszystkim twórcom (na pc) 20krotność ich premii świątecznej i bilet na bahamy.

B) Owszem, rynek konsol jest większy jeżeli chodzi o sprzedasz oprogramowania stworzonego do "giercowania" ale, wiele przykładów świadczy o tym że tylko osoby które nie potrzebują więcej pieniędzy nie inwestują w kolejny rynek jakim są pc (chcąc nie chcąc to nadal 4x% rynku) przykładem może być np. "Gears of War" ("Wersja PC? Nieeeeeeee! nigdy!) gdzie od początku mówiono, że nie będzie wersji pc a w kilka miesięcy po premierze (albo przed premierą... nie pamiętam) zaczęto pracę nad wersją PC, co prawda potajemnie ale od poczatku mieli takie założenie.

4. Co masz na myśli mówiąc, że gra "nie szokuje"? Grafikę? Chmmm... Moim zdaniem jest nieźle jak na prezentowanie bety (na targach, ale nie jestem pewien bo nie do końca pamiętam :P) Crisis to to nie jest, ale wszystko jest ładnie-dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że w przyszłości na ulicach jest mniejszy tłok? ;)

Naucz się czytac ze zrozumieniem, wtedy możemy dyskutowac. Inaczej (tylko czytaj powoli, zeby zrozumiec mnie dobrze) - jesteś pewien, że tłok w średniowiecznym Jeruzalem i w futurystycznym mieście powinninem byc taki sam? Bo mi się wydaje, że jednak to drugie powinno byc "trochę" bardziej zatłoczone.

1. Jaka większość gry (co do przyszłości)?? Twórcy zapowiadają że pojawią się "wstawki" mające dać pewien przedsmak kolejnej części (bo AC planowano na kilka części gry, tak jak np. prince of persia [to nowsze]).

Dobra przesadziłem, ze znaczącą częścią w przyszłości, biję się w pierś. Mimo to może jednak zburzyć to klimat pozycji podobnie jak to dziwne podświetlanie przeciwników ala Matrix...

2. Czemu ty pałasz taką ziejącą nienawiścią do pc? :-P Z każdego zdania związanego z PC wynika "PC uaaaarrrrr! SHI*!"???

Masz jakiś kompleks? Manie prześladowczą? Bo nie widzę, żebym w każdym miejscu pałała ową nienawiścią - ot napisałem, że uważam, że AC to jednak gra pod konsole bardziej niż pod PC. Co jak widać w swoich ruchach potwierdził sam Ubisoft... No chyba, że wrzucenie newsa o przesunięciu tej wersji to pałanie nienawiścią - cholera jednak lepiej było tego nie pisać

3. Nie, nie zrezygnują z wersji pc bo:

Nie napisałem, że zrezygnują, zasugerowałem tylko, że różnie to może być. Uważam, że wręcz byłoby bardzo źle jeśliby zrezygnowali z wersji PC bo bez wątpienia Ubi dostarcza niesamowite multiplatformy - trylogia Prince of Persia i Beyond Good & Evil rządza do dziś - oczywiście nie są najlepsze w swoich gatunkach, ale na pewno należą do ścisłej czołówki...

przykładem może być np. "Gears of War" ("Wersja PC? Nieeeeeeee! nigdy!) gdzie od początku mówiono, że nie będzie wersji pc a w kilka miesięcy po premierze (albo przed premierą... nie pamiętam) zaczęto pracę nad wersją PC, co prawda potajemnie ale od poczatku mieli takie założenie.

Wow, ale inteligentna wcinka. Tekst prawie tak dobry jak pisanie w każdym możliwym miejscu, że w GoWa nie da się grać na padzie ;) Widzisz GoWa, ani Mass Effect ani Fable 2 nie zapowiadano an PC - a zapewne wszystkie tam trafią po czasie. Więc nie wiem do czego pijesz - czy żal Ci, że masz je później, czy nie wiem, chcesz oświecić kogoś truizmem, że firma strice-pctowa wydaje swoje konsolowe gry po czasie też na PC? Ja nie ucierpię jak GoW wyjdzie już na PC - jeśli będzie miał fajne dodatki a konwersja będzie udana - zarąbiście. Gorzej, jeśli z czasem nie udostępnią tego na Xa bo to będzie po prostu brzydko ze strony Epicku, zresztą sami powiedzieli, że chcą, aby ludzie kupili ich grę 2 razy... Po prostu nie wiemy jeszcze jak to będzie z AC - już nie takie gry kasowano z różnych platform, z różnych powodów. A jeśli się nie mylę to dotychczas nie było za wiele prezentacji gry z PC...

4. Co masz na myśli mówiąc, że gra "nie szokuje"? Grafikę? Chmmm... Moim zdaniem jest nieźle jak na prezentowanie bety

Widzisz wychodzi tutaj jakiś chory syndrom grafiki :) Nie, nie mówię o grafice bo ta może jak dla mnie być 2 razy gorsza niż w becie, ale - animacja póki co jest drętwa, ciężko stwierdzić w którą stronę gra uderz - bo ani to skradanka, ani siekanka. Śmiesznie też wyglądają przeciwnicy, którzy atakują pojedynczo zamiast w grupie. Gra nie prezentuje nic czego nie widzielibyśmy wcześniej, a co gorsza z prezentacji na prezentacje niewiele nowych informacji przybywa o gameplayu itd. Oczywiście życzę grze jak najlepiej, ale wydaje mi się, że pójdzie w "filmowość", nie zaś porządny, skradankowy gameplay ala Tenchu (nie!! gra na konsole!!), Shinobido (niedocenione niestety) czy Thief (Ół MAj GAD gra na PC - spalic !1!1!!111!!). Tyle ;) Obym się jednak mylił, a AC okazał się wymiatającą hybrydą gatunkową.

na targach

Na rynku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pierwsze (tłok) to jak niestety nie zauważyłeś "ironia".

A poza tym... Tak tłok powinien być podobny z tą różnicą że w przyszłości ludzie byli by inaczej ubrani a po ulicach jeździły by "potworne przerażające demony" (samochody)

Samo to że w przyszłości miasto ma większą populację nie oznacza że na ulicy jest większy tłok (bo rozumiem że o to ci [między innymi] chodzi), poza tym miasta są większe przez co ludzie są mniej ściśnięci. Nie mówiąc też o tym że przez samochody w niektórych miastach (poza naprawdę dużymi [Nowy York, Londyn itp]) jest wręcz MNIEJSZY tłok niż ten w grze (właściwie to w Londynie jest mniejszy [poza punktami największego skupienia: "Centrum Handlowe"]). Ale troszkę za bardzo się rozpisałem.

2. Z "matriksem" się zgadzam.

3. Jak wspomniałem wcześniej (chyba) to był tylko taki "lekki" żarcik (pałanie nienawiścią) i chodziło mi raczej o wcześniejszą stronę "dyskusji" :].

A i jeszcze jedno... taaak! Mam manię prześladowczą! Uarrr! Death to consoles! (joke)

4. "Wow ale inteligentna wcinka"... ja nic do wersji Konsolowej nie mam, jednakże twórcy sami przyznali się że od początku robili wersję PC. Tylko o to mi chodziło.

5. Nie jestem pewien czy "chory syndrom grafiki" był do mnie ale zapytałem się czy chodzi o grafikę bo... zazwyczaj o to chodzi graczom którzy mówią że coś "nie szokuje" (profilaktyka: od razu mówię że to nie przytyk do ciebie),

W każdym razie głównie się z tobą zgadzam.

Mnie też irytuje to że przeciwnicy atakują pojedynczo, problem polega na tym że widziałem w jednej z dawniejszych prezentacji jak przeciwnicy (chyba 14 templariuszy) postanowiło zaatakować jednocześnie... no cóż... motywuje to do biegania po dachach i ja był bym bardzo za takim rodzajem przeciwników... ale na pewno 3/4 graczy psioczyło by na "wysoki poziom trudności walk qwa!" :/ i tak niestety większość wygrywa...

Co do animacji... tu również się zgadzam, mam nadzieję że to poprawią (i to we wszystkich wersjach ;) bo jak dotąd widziałem tylko prezentacje na xie)

Co do gier:

Tenchu: super gierka, mam ją na swoim ps 2 (2 części) choć niestety słyszałem że najnowsza jest... erm... POTWORNIE KIEPSKA! :(

Shinobido: nie kojarzę :P

Thief:... tu mnie rozwaliłeś ;) przyznaję że wywołałeś u mnie radosny rechot ;)... zaponiałeś dodać "oneoneone" ;).

To chyba tyle gwoli wyjaśniania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie lekko zaoftopowac:

człwoieku sprawdz Tenchu z PSone!!! Te na PS2 są dużo gorsze, z prostego powodu - oryginalni twórcy stracili licencję i za gry odpowiadał co chwila kto inny. Te z PSone rządzą. A Shinobido to własnie ninjowata gra ludzi od starych Tenchu - tylko niedoceniona bo trzeba czasu na jej zglebienie - a recenzenci czesto go nie mają. Edytor misji, nieliniowośc, bronienie własnego domu - mocarna gra, musze ją kupic bo mało przy niej spędziłem -acha PS2

koniec offa

CO do AC - właśnie jest obawa, żeby mainstream nie zabił tej gry... Bo liczę na porządną grę, a w sumie Ubi może bac się ryzyka - pierwszy PoP i Beyond nie odniosły sukcesu. PoP go odniósł dopiero jak zrobiliz dwójki "MHHHHHroCzNą grę"...a szkoda byłoby potencjały AC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jesteś kolejną osobą, która marudzi na mroczny stajl Warrior Withina. Czy to ze mną jest jakoś niedobrze, czy tylko ja widzę ogromnie dużo luzu i dystansu w tym 'mroku w kroku?' Laska ubrana jedynie w bieliznę i pancerz (hm, chociaż co do tej bielizny to nie jestem pewien), Princ wyglądający jak połączenie emogota z wokalistą The Rasmus, potworki rodem ze snu pijanego wytwórcy gumowych żyletek, muzyka z dark kurnika oraz Dahaka madafaka. Przecież to jawne przegięcie, jak dla mnie twórcy ostro się zlewali podczas tworzenia gry i zakładali się dwadzieścia dolców 'a ciekawe, kto to weźmie na serio serio' :)

No, ten przydługi wstęp był po to, żebym mógł powiedzieć: a niech zrobią z AC mroka! Jak dla mnie bieganie po jasnej, rozświetlonej Jerozolimie nie ma takiego klimatu jak przemykanie się po Bonehoard czy split jumpy w Splinterku. Morderstwo w biały dzień? No nie... Jak dla mnie odpowiednie byłoby podejście 'najpierw cichaczem do celu, małe rachu ciachu, a potem zwiewamy przed pościgiem.' Bardzo podoba mi się system kolizji i generalnie AI ludków, natomiast zdecydowanie trzeba coś zrobić z walką (może zaimplementować coś z PoPa, skoro przy tym jesteśmy?) oraz z szytą grubymi nićmi fabułą. Poczekamy, zobaczymy - oczekiwania są duże, więc na bank niełatwo będzie im sprostać.

A poza tym uważam, że konsole należy zniszczyć :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pita - co wyraźnie świadczy o tym, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja do SoT (poniekąd w klimacie wzorowanym na oryginalnym PoP) podszedłem po WW i moje reakcje były na zasadzie 'o, nie wiedziałem, że to jest gra dla dzieci' :) A czy Mechner był insiderem w projekcie WW?

Nowy filmik ładny, klimatyczny, zrobiony z jajem... i oczywiście nie wnoszący nic nowego. Czyżby bali się pokazać gameplay? Jestem ich w stanie zrozumieć, twórcy Wiedźmina też generalnie pokazywali tylko cutscenki, a jak wreszcie rzucili gameplay, to świat wydał z siebie zbiorowe 'ocb?'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/25690.html - kolejny wywiad z Jade na temat gry :oops:

A Mechner pomagał tylko przy Sands of Time, ponoć też starano się, żeby Battles of Prince of Persia (strategia na Nintendo DS, łącząca SoT z WW) zachowała pierwotny klimat. O WW powiedział: "I'm not a fan of the artistic direction, or the violence that earned it an M rating. The story, character, dialog, voice acting, and visual style were not to my taste."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyżej wspomnianego tłoku na ulicach w przyszłosci. Nie wiem jak wy ale mi sie podoba koncepcja ... skakania po samochodach w przyszłosci :P choć jestem zwolennikiem "przeszłosci".

Panom za offtopowe kobyły serdecznie dziękujemy a ja przytoczę fragment newsu z http://www.assassinscreed.bfme.pl/

Znamy cenę limitowanej edycji

Już 16 listopada mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli udać się do sklepów po swój egzemplarz Assassin’s Creed (Xbox 360 lub PS3 - wersja PC pojawi się w roku 2008). Tymczasem poznaliśmy cenę limitowanej edycji super-produkcji Ubisoftu.

O tym, co znajdzie się w kolekcjonerskiej edycji pisaliśmy już wcześniej, ale nie zaszkodzi przypomnieć. Największą atrakcją w ASSASSINS CREED Limited Edition jest z pewnością figurka Altaira, którą możecie obejrzeć na zdjęciu. Oprócz tego mamy dostać wydany specjalnie na tę okazję komiks od Penny Arcade, książeczkę z poradnikiem i wskazówkami oraz bonusową płytę. Wspomniany przed chwilą krążek DVD ma zawierać między innymi filmiki z cyklu „behind the scenes”, trailery, czy też wywiady z twórcami.

Limitowana edycja będzie tylko nieznacznie droższa od podstawowej. W Stanach Zjednoczonych sama gra kosztować będzie 59,99$, natomiast za edycję wzbogaconą o wyżej wymienione dodatki będzie trzeba zapłacić 69,99$. Miejmy nadzieję, że kolekcjonerska wersja Assassin's Creed wyląduje także w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konsol - zgadzam się z Cardinalem, polać je kwasem!!!!!

Co do tłoku na ulicach - w przyszłości niedalekiej myślę, że będzie większy tłok niż w średniowieczu mimo wszystko.

Widzieliście kiedyś Nowy Jork w godzinach szczytu???

Tam, żeby przez ulice przejść trzeba stać w kolejce.

I przechodzą nie piesi a "pierwsi".

Choć w średniowieczu na targowisku też było ciasno, zupełnie jak na derbach Łodzi ( nie mówię o boisku ).

Trailer wpożo.

I przepraszam za określenie "brak klimatu".

Właśnie siedzę pod biurkiem i odszczekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konsol - zgadzam się z Cardinalem, polać je kwasem!!!!!

Ludzi piszacych takie zbdury powinno sie jakos izolowac bo sa szkodliwi:/

Widzieliście kiedyś Nowy Jork w godzinach szczytu???

Tam, żeby przez ulice przejść trzeba stać w kolejce.

I przechodzą nie piesi a "pierwsi".

Nie jest tak zle. Trzeba sie "wczuc" w rytm ulicy i jest elegancko. Nie ma zadnych przestojow. Kubek kawki w lapke i idziesz razem z "falą" Cudowne uczucie, Zwlaszca o poranku.

Choć w średniowieczu na targowisku też było ciasno

W AC wyglada to troszke za bardzo sztucznie. Detekcja kolizji zwlaszcza. I te znikajace po udezeniu w ziemie dzbanki:/ Sporo uproszczen i raczej nie zapowiada sie na taka rewolucje o jakiej trabi od roku Jade. Ale bedzie git i tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, że producentką AC jest piękna Jade wiadomo od dawna, nawet podawałem wywiad z nią w linku... Przecież ona jest jednym z motorów napędowych promocji gry...

Ha, Jade to najgenialniesza zacheta do gry jaka moglo wykreowac Ubi. Do pelni szczescia brakuje tylko obietnicy umieszczenia w pudelku z gra wielkiego plakatu Jade i juz mamy must have'a dla kazdego nerda ktory spoconymi dlonmi bedzie piescil pudelko z AC w chwili gdy tylko dotknie ono sklepowych polek.

BTW: nie zmienia to faktu ze Jade to calkiem ładna dziewczyna. Ubiera sie IMO tragicznie ale ma naprawde ładną buzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak: Ubi to dranie, Assassi Creed to niewypał a Xbox360 i Play 3 to jak Ivan i Delfin, albo jak Lech i Jarek Kaczyńscy. Kto się ze mną zgadza niech podniesie rękę do góry.

No i co ja widzę: LAS RĄK. :twisted:

Jak będziesz pisał podobnie idiotyczne posty to zobaczysz wkrótce drugie ostrzeżenie - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...