Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Jakoś tak cicho...

Za cicho... :?

Niee, o grze ciągle głośno, co chwile jakieś nowe filmy, zapowiedziana wersja na DSa, nowe problemy...tylko, że to wszystko tyczy się rynku konsol, dlatego na tym forum mało kogo interesuje, lub prowadzi do linczu osób które o tym piszą :P Ubi ma jakieś porblemy z grą, cicho się mówi już o dodatkach, wszyscy fani handhledów czekają też na pierwsze shoty z wersji DS. Dzieje się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się, dzieje, ale wydaje mi się, że twórcy nie radzą sobie z zasitniałymi problemami. Wciąż mnóstwo jest bugów (drgające ciała strażników, kulejące AI, zachowanie tłumu nie zawsze poprawne itp.), na PC gra się szybko nie ukaże szybo bo silnik wymaga potwornej mocy i ekstra optymilizacji... Z kolei na X0 doskwiera zbyt mała ilość pamięci na dysku DVD, na PS3 też jest coś nie tak. I tak można wymieniać w nieskończoność. Coś mi się zdaje że albo stanie się cud i wyjdzie kolejny must have, albo znów przełoża datę premiery... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się, dzieje, ale wydaje mi się, że twórcy nie radzą sobie z zasitniałymi problemami. Wciąż mnóstwo jest bugów (drgające ciała strażników, kulejące AI, zachowanie tłumu nie zawsze poprawne itp.), na PC gra się szybko nie ukaże szybo bo silnik wymaga potwornej mocy i ekstra optymilizacji... Z kolei na X0 doskwiera zbyt mała ilość pamięci na dysku DVD, na PS3 też jest coś nie tak. I tak można wymieniać w nieskończoność. Coś mi się zdaje że albo stanie się cud i wyjdzie kolejny must have, albo znów przełoża datę premiery... :roll:

w zasadzie jedyny problem jaki mają z wersją na Xa to to, że uparli się zeby żmieścić 5 wersjie językowych na jednym DVD. Jakby zrobili po prostu kinowo byłoby ok, ale chcą w pełni zlokalizowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogą po prostu dać 3 języków na jednej płycie i 2 na drugiej?

hmmm wydawanie 2 płytek w każdym pudełku nie popłaca :P ale sam jestem ciekaw czego Ubi nie wyda wersji angielskiej z kinowymi napisamy dla innych krajów, oraz oddzielnych pełnych wersji dla Francji i Niemiec, które to leją na naukę języków obcych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę danie drugiej płytki się nie opłaca? Przecież to znikomy koszt. I nie gadajcie że przy 1 milionie kopi to już się robi fortuna ponieważ przy milionie kopi zarobi się kilkadziesiąt milionów i nawet jeśli jedna płyta kosztowała 0.5$ (a kosztuje duuuużo mniej) to i tak chyba bardziej by sie opłacało to niż przesuwać premierę by wszystko pomieścić na jednej płycie (a pamiętajcie że przesunięcie premiery to tez duże koszta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale łatwiej jest po prostu wywalić zbędne plikiz płytki X360 niż poradzić sobie z ponoć cięzką architekturą PS3...

EDIT I po problemie :D:D

22 października 2007 14:01 360PS3Metatron

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Patrice Desilets, jedna z ważniejszych osób stojących za wyczekiwaną produkcją studia Ubisoft Montreal Assassin’s Creed, przyznał się do tego, że deweloperzy mają problemy ze wspomnianym tytułem w wersji na X360 i PS3. Obecnie wiemy już, że problem wyeliminowano – przynajmniej ten dotyczący edycji na X360.

W trakcie pokazu Assassin’s Creed, który odbył się w Australii, Desilets skomentował swoją wcześniejszą wypowiedź. Stwierdził mianowicie, że dzień później zadzwonił do niego szef (nie sprecyzował kto dokładnie – mogła to być na przykład Jade Raymond), twierdząc, że nie ma już problemu ze zmieszczeniem całości danych i kilku wersji językowych na płytę DVD, a na tym właśnie polegał kłopot związany z wersją na X360.

Desilets nie zdradził, na jakim etapie znajdują się prace nad wyeliminowaniem kłopotów z przystosowaniem gry do obsługi pamięci w PS3, która jest dzielona inaczej niż w przypadku X360. Twórca przyznał jednak, że „dostał nauczkę”, więc najprawdopodobniej nie będzie chciał więcej mówić o takich rewelacjach.

Przypominamy, że Assassin’s Creed ma zadebiutować w Ameryce 6 listopada. Do europejskich sklepów trafi trzy dni później. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę danie drugiej płytki się nie opłaca? Przecież to znikomy koszt. I nie gadajcie że przy 1 milionie kopi to już się robi fortuna ponieważ przy milionie kopi zarobi się kilkadziesiąt milionów i nawet jeśli jedna płyta kosztowała 0.5$ (a kosztuje duuuużo mniej) to i tak chyba bardziej by sie opłacało to niż przesuwać premierę by wszystko pomieścić na jednej płycie (a pamiętajcie że przesunięcie premiery to tez duże koszta).

dwie kopie gry w jednym opakowaniu = biore tą którą mi trzeba, drugą odsprzedaję = mniejsza sprzedaz gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tymi dwoma dyskami DVD zupwłnie bezsensowny. Po co? Pytam się? Zresztą problem z miejscem już rzowiązany.

A to pełne tłumaczenie na każdy język też głupie. Nie wystarczyłyby napisy? Lol.

No cóż, ja Assassin's Creed kupuję bez względu na oceny jakie dostanie...must have.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal tylko, że nie będziemy mogli pograć sobie w wersję demonstracyjną. Jak wiadomo demo nie powstanie, ponieważ AC jest złożoną całością i niemożliwe jest wykrojenie kawałka gry do testów:(

Dema nie bedzie bo Ubi siedzi nad gra zeby wyrobic sie w czasie bo zostalo 2 tygodznie do premiery a problemow jest ponoc sporo. To ze AC jest zloznona caloscia nie ma tu nic do zeczy. Od tej strony nie ma zadnych przeszkod by demo powstalo. Nie takich gier juz dema powstawaly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do premiery dni pozostało: 12 bodajże...

Na razie cicho, żadnych nowych screeów, na GT tylko ten sam gameplay z "dodanym" (co widać) koemntarzem Dżejd... Mogliby chociaż dac jakies demko technologiczne ktore pokazywałoby sterowanie etc. na Marketplace.

Czy mozna w Polsce zamiawiac EK, bądź pre ordery? Bo mam pieniądze a UT3 mnie kusi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć twoją twarz :] - o jakim koszmarze ty mówisz? A może twoja panna ma na na imię Kate.jpg?

Anyway, na gametrailers rusza licznik do premiery w hameryce - pozostało 3 dni (Europejska premiera jest bodajże 15). Pozostaje czekac, juz rozgladam sie za zamówieniem.

JEST!

Mam przyjrmnosc zakomunikowac ze juz zamowilem EK na Cenega.pl!!!

(I jak sadze jestem jedna z pierwszych osob bo odswezalem nim pojawil sie przycisk :Kupuję: :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway, na gametrailers rusza licznik do premiery w hameryce - pozostało 3 dni (Europejska premiera jest bodajże 15). Pozostaje czekac, juz rozgladam sie za zamówieniem.

To nie licznik do premiery tylko licznik do pojawienia się recki AC. Poprzedniu był licznik do recki CoD4

Co nie zmienia faktu że recka pojawi się wraz z premierą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeciez pisze ze EK - Edycję Kolekcjonerską :D.

Moja 20 cm figurka Altaira czeka! (miejmy nadzieję ze nie będzie takiej komedii jak z Bioshockiem - tysiące potrzaskanych figurek...)

Zamawiam edycję na xbox'a 360. Wersja na PC wychodzi w przyszłym roku. Przestałem nawet juz ogladac filmiki na gametrailers czy youtube bo są tak takie spoilery, że sobie grę popsuję :). Anyway - czekamy. A skoro gra juz we wtorek to w pt pewnie będe paradował z figurką i padem w łapie.

Data Premiery:

Europa (PAL): 16 listopada 2007

Polska: 23 listopada 2007

USA (NTSC): 13 listopada 2007

Godamnit... Pozostaje czekac nam kolejne 2 tygdonie? ;/;/;/;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK za cztery dni... Czyli pogram w najprawdopodobniej w poniedziałek...

Nie jest źle! Pierwszy raz zamawiam grę nie znając daty premiery :D

EDIT:... ocb...

Witam

Około 23

Pozdrawiam

Dawid ***

Cenega Poland Sp. z o.o

Ul. Działkowa 37

tel. (22) 868 52 68 w 125

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...