Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Gac zasadzil ( pewnie nieswiadomie ) spilera tym obrazkiem! :lol:

Sprawa istotniejsza. Wiele osob nazeka ze przeciwnicy stoja i czekaja na swoja kolejke. NIEPRAWDA. Wcale tak nie jest. Przeciwnicy atakuaja grupami i nie raz trafi sie sytuacja ze walczac z jednym, dwojka innych bedzie was chlastala mieczami po plecach. Przeciwnicy ogolnie nie sa zbyt ofensywni. Dluga czekaja, kraza w okol bohatera itp. Ale jesli juz atakuja to nie czekaja na swoje kolejki. Potrafia atakowac niemal jednoczesnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spoiler tylko Easter Eggs'a.

I na pytanie "Co widzisz na obrazku" odpowiedź nie miała być "screen z gry".

MadeInHell jest blisko :].

Zaś co do przeciwników. Gdybyś był żołdakiem i płaciliby ci tyle żołdu, że ledwie wykarmisz swoją rodzinę to też byś się pchał pod ostrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt,to fakt-przeciwnicy faktycznie często atakują grupowo i walka z nimi nie należy do zbytnio łatwych. Aż stach pomyślec co by się stało gdyby posarżowali na ciebie 5 naraz :P

A gra bardzo dobra.Główna zaleta to klimat,główny minus-powtarzalność i pewne ograniczenia. Właśnie zabiłem drugiego dziwaka :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha teraz sie trzymajcie!

Altair, mega wysportowany, zwinny assassin... nie umie pływać :shock: Hahaha wpadasz do wody i game over :shock: Yeahh. Oczywiscie fabula gry jest tak sklecona ze KAZDE potkniecie autorow mozna wciagnac w realia swiat gry ( zagracie, zakumacie co mam na mysli ) ale mimo wszytsko troche to tanie:/

Zreszta kretynizmow w tej grze jest sporo.

Chcecie przyklad? Biegniesz i wpadasz na strzaznika U SIEBIE, U ASSASSINOW! ubranego nawet identycznie jak ty i co? I koles wyciaga miesz i nie ma bata albo fight na smierc i zycie albo zwiejesz. Nie ma litosci, potracenie w biegu straznika nawet sprzymiezenca, karane jest smiercią :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to zupelnie jak w GTA3 i VC z tym plywaniem...Beznadzieja, ze w nowej, niby dopracowanej grze, tak jest. A co do straznika...pamietam jak kiedys w Hitmanie gdy tylko podszedles do straznika tez zaczynal strzelac (sic !). Pewnie nerwice mieli ci straznicy :D Tak samo tutaj, wiec zapowiada sie niezla zabawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha teraz sie trzymajcie!

Altair, mega wysportowany, zwinny assassin... nie umie pływać :shock: Hahaha wpadasz do wody i game over :shock: Yeahh. Oczywiscie fabula gry jest tak sklecona ze KAZDE potkniecie autorow mozna wciagnac w realia swiat gry ( zagracie, zakumacie co mam na mysli ) ale mimo wszytsko troche to tanie:/

Możliwy MEGA spojer.

Pewnie chodzi o te przewody w maszynie do wspomnień :lol:

Nie odpowiadaj - nie chce sobie zniszczy rozgrywki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pewnie zaraz ktos sie obruszy ale IMO ta gra nie powinna wyjsc teraz. Cztery miesiace obsuwy wersji PC powinny dotyczyc tez konsol. Za duzo tu burakow i niedopracowanych elementow. Prawda jest taka ze caly stealth gameplay lezy i kwiczy. Prowadzi do absurdalnych sytuacji az za czesto. Jesli tylko byla szansa na dopracowanie takich konkretow w te cztery miesiace to Ubi nie powinno teraz wydawac AC. Jednak Jade Reymond wzbudila taki slinotok u dzieciakow ze moczyli sie juz na sama mysl o macaniu pudelka z gra :wink: Teraz mamy taka sytuacje ze gra wyszla bo hype byl przeogromny. Ludzie zucili sie na AC i jakos malo kto glosno mowi o tum ze gra jest niedopracowana i pewne jej zalozenia sa nie do przyjecia.

W duzej mieze spowodowane to jest napewno tym ze AC bardzo nadrabia klimatem, przyjemnym i bardzo efektownym free runningiem no ipeknymi widoczkami. Mimo wszytsko jednak za bardzo zucaja sie w oczy niedopracowane pomysly na gameplay i cholerna schematycznosc ( Z miasta do miasta to samo i bardzo podobnie )

Dla mnie Bardzo dobra gra na 8-/10

ale i niestety chyba najwiekszy przegrany w jesienno zimowej paradzie hiciorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha teraz sie trzymajcie!

Altair, mega wysportowany, zwinny assassin... nie umie pływać :shock:

Mam pomysł. Nałóż ubranie, miecz długi, miecz krótki, sztylety do rzucania a następnie wskocz do wody. :)

Czyli asortyment o wadze ok 20 kg. I co? I wtedy nagle przestane umiec plywac i pojde jak kamien na dno piec metrow od brzegu??? O czym ty piszesz w ogole? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, kompleks ma dużo racji. A to z paru powodów: mieć 20 kilo i nie mieć 20 kilo to już 40 kilo ;] Pamiętaj, borxx, że taka ilość żelastwa zachowuje się zupełnie odmiennie niż taka sama ilość ciała - drugie jest wypierane przez wodę, pierwsze idzie na dno jak kamień. Po drugie - ciuchy i buty, nie dość, że krępują ruchy, to bardzo szybko nasiąkają wodą (a z tego co widzę Altair ma płaszcz z jakiejś tkaniny, znając Ówczesne czasy pewnie lnu czy wełny. One cudownie 'piją' wodę, stając się znacznie, znacznie cięższe.) Po trzecie - Jerozolima i okolice to głównie pustynia. Gdzież on miał się nauczyć pływać, w piaskach albo WC dla wielbłądów w oazie? ;)

Ciężko wyrokować, ale całość wydaje się dość prawdopodobna. Można założyć, że tym razem lenistwo twórców ma swoje uzasadnienie w rzeczywistości. Też mi się śmiać chciało, jak mój hiroł z Gothika, mając siedem zbroi i 34 miecze na plecach dziarko biegał, pływał i skakał. Ot, konwencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi, prosze Cie:) Przeciez obaj wiemy o co chodzi. W sequelu plywanie juz bedzie :wink:

Nie mowie ze Altair powinien smigac w wodzie jak Otylia ale no bez jaj taki akrobata nie utopilby sie 3 metry od brzegu tylko dlatego ze ma u pasa kawalek zelaztwa... ktory sobie mozna przeciez odpiac nawet podczas opadania na dno :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Poszukałbyś 2 minuty dłuzej miałbyś:

Lonely Soul... Wykonawcy nie pamiętam ale jak wstukasz to w YT to będzie.

EDIT:

Dobra! Sobota, 16:00 Sopot, Molo! Zabiorę 2 mieczosy z bractwa rycerksiego i trochę noży i prześcieradło, owiniemy tym borxxa i zobaczymy jak sie pływa. Relacja za 5 dni na YouTube :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli Altair obladowany calym tym zelaztwem moze zwinnie skakac po dachach, wspinac sie na strzeliste wieze, robic akrobatyczne popisy niczym ksiaze Persji... ale nie moze wstrzymac oddechu pod woda na pare sekund by dobic do oddalonego o ok 3 metry brzegu? :shock:

Panowie, no bez przegiec. Brak mozliwosci plywania to nie zadna logika a jeden z WIELU buraków w tej totalnie niedopracowanej grze ktora ukazala sie na rynku o kilka miesiecy za wczesnie. Hype i pokusa wydania gry w sezonie swiatecznym okazaly sie dla Ubi priorytetowe:/

UBISOFT PORAZKA!!111

BTW: Jade ze swoimi tekstami: "our goal was to reinvent the genre for next generation platforms" jest okazal sie rownie zenujaca jak rekalmowe nagrobki towarzyszace promocji Halo 3 :roll:

AC tkwi gameplayem po uszy w minionej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyśl jakie będą mieli pole do popisu przy robieniu patcha!

Np. Przy każdym większym zbiorniku wodnym będzie stał ratownik i grupa reanimacyjna!

hehehe

Nie dziwo, że altair nie może pływać, ale skoro już tak się bawimy tomoże powinna się mu obniżyć sprawność do free runingu po dachach i wielkich skoków.

No cóż jak patrzyłem na trailerze było, że opakowani w ciężkie zbroje strażnicy też tak mogą sobie skakać.

Ta gra ma tyle do fizyki, ile ja do baletu. Albo może skoczyć z najwyższej wieży do małego wozu z sianem. Licząc, że sam jego sprzęt ma jakieś 20 kilo i on sam waży z 80 to ten wóz powinien się załamać.

No, ale w zamian jest wielki fun patrząc na nią. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh do każdej gry można sie przyczepić i wycianąć z niej wiele minusów i niedociągnieć .... Ludzie dostajać dobre produkty chcą zawsze lepsze, zawsze realniejsze. Normalne jest że każdy chcę jak najbardziej realne gry żeby się wyszaleś i niby wszystko robić takie gry zapewne kiedyś powstaną a nam zmienią sie upodobania i bedziemy chcieli czegos innego .... Taka jest natura człowieka ja osobiście ciesze się bo AC to naprawde dobry tytuł i nie jestem jakis wybrednym graczem ( mi wystarczy że sobie popatrze na gry z 2002 roku czy wczesniej a zagram w AC) tylko rozkosz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pozostaje czytac recenzje (te sceptyczne jak i pozytywne). Z jednej strony - na plus recenzenci wychwalają klimat, uczucie "życia", świetny freerun i wyśmienitą grafikę. Z drugiej - schematyczność, bugi w PS3 (Ps3 suxxx :), nudę... Osobiście uważam, że rację ma w większości pierwsza grupa (mam nadzieję, że nie jest pisana w porywie i przy pierwszym spojrzeniu). Gametrailer - 9.2 ... GOL - 8/10... Sam nie wiem. A ja swojej EK - jak nie miałem, tak nie mam. Ostatni zakup w cenega.pl. Gra miała być wysyłana 23.11 - jest 24 i d@pa. Jeżeli nie przyjdzie w poniedziałek to naprawdę będę zły bo hamerykańce już grają od przeszło 2 tyg. :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gra miała być wysyłana 23.11 - jest 24 i d@pa. Jeżeli nie przyjdzie w poniedziałek to naprawdę będę zły bo hamerykańce już grają od przeszło 2 tyg. Evil or Very Mad Evil or Very Mad "

Kurier nie przychodzi w sobotę.

Premiera (lub przed premiera), która jest w czwartek piątek zawsze dochodzi najwcześniej w poniedziałek, wtorek. Ja tak czekałem na Wiedźmaka i dostałem go w czasie premiery a nie 2 dni przed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem :P Ogólnie rewelka, wreszcie coś nowego. Fajna fabuła z jakże zaskakującym(HEHE) zwrotem akcji... Pomimo, że faktycznie troche schematyczna (dowody na przyszłe ofiary zdobywamy zawsze w ten sam sposób - pickpocket, podsłuchiwanie, wyciąganie informacji za pomocą rękoczynów i zlecenia od slackujących asaSInów :P), to jednak daje dużo frajdy i chce się grać drugi raz w inny sposób (np. ograniczając się w zabijaniu do minimum), do tego żeby sprawnie dokonać niektórych zabójstw trzeba pomyśleć i się napocić :P

Ogólnie, fajne, powiew świeżości... wczoraj musiałem się sprężyć i przejść połowe gry na raz, bo Mass Effect w poniedziałek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...