Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

Mordi - kto ci kazał wymyślić i wierzyć w taki absurd? :D Forumowicze zgłaszają się do ostrzału sami od czasu, gdy przestałem ich wybierać za pomocą rzucania gumą w monitor - czyli od zawsze ;] Stało to w regulaminie FpO1 i ciągle jest na pierwszej stronie FpO2. Nieznajomość prawa szkodzi. Sorka, że musiałem zniszczyć twoje złudzenia, ale będziesz musiał nauczyć się z tym żyć :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyjaśnię, że już na forum jestem, niestety mimo usilnych starań bazy danych nie udało się mnie stąd wywalić. 8) Problemem okazał się adres e-mail, który nalezał do konta dawno zbanowanego, który to adres chciałem mieć ustawiony. Kiedy tak się stało, Forum wprawdzie nie widziało mnie jako zbanowanego, ale zalogować się nie dało. Dopiero ponowna zmiana maila, za którą dziękuję Colidorowi, rozwiązała problem, a teraz nie będę już przy tym grzebał w ogóle, żeby przypadkiem jeszcze coś ciekawgo się nie wydarzyło. ;)

Na koniec chciałbym podziekować za pomoc Colidorowi, Cardiemu oraz Świętemu, widać los bliźniego nie jest im obojętny. :) No a teraz wracamy do Mundialu.

:geek: <-- To znowu ja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsz taka przykra niespodzianka na forum, nie wiedziałem gdzie to zgłosić to zgłaszam tutaj

no więc loguję się, że by po raz kolejny nabić sobie posta i widzę prywatna wiadomość

Od: Bydlax_Xp

Do: interista

Wysłany: 11 Cze 2006 01:48

Temat: Gangsterzy karetką jadą

Zamknij ryja

no cóż muszę prosić o jakieś konsekwencje wobec tego pana, któremu tak bardzo sie naraziłem (nie wiem czym bo nawet go niekojarzę z forum)

mały komentarz -co za ludzie są wśród nas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od: Bydlax_Xp

Do: Poważny człowiek

Wysłany: 15 Maj 2006 06:48

Temat: KEJT RAJAN

Róska p**a

Ja już to dostałem dawno temu, ale postanowiłem nie pokazywać, no ale jak już ktoś takie coś dał to i ja też. Gość ma świetne pomysły trzeba przyznać. Chyba sam się prosi o bana, choć dawno go nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, że ów osobnik (Bydlax xp) to po prostu nowe wcielenie zbanowanego "po cichu" - bo przez osobę niemającą dostępu do Banicji i Ostrzeżeń - Ham_Hackera.

Dowód

Koleś pewnie nie spodziewał się, że ktoś będzie to pamiętał, ale nieskromnie powiem, że pamięć akurat mam fenomenalną :). Jako że mamy do czynienia z recydywistą, to koleżka chyba zasługuje na podwójnego klapsa 8)

Aha, jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, polecam porównać kilka postów obu panów. Już po samym sposobie stawiania znaków interpunkcyjnych widać, z kim mamy do czynienia :wink:

Have a nice day :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie no. Zrozumiałbym za połowę innych moich postów, ale nie za to...

-Jeśli coś tu czymś zalatuje, to LOST FarCry'em Razz Ja tam kupiłem pirata, ale potem skusiłem się na orginał, bo w pirata da się grać tylko do 3/4 gry Smile A i tak już nie piracę, więc i tak bym kupił( wcięcie- myślałem, że to zdanie sporo wyjaśnia, jak widać myliłem się jak cholera ;( )[/color] Smile Ale nie odbiegając od tematu- ja tam miałem wrażenie, że lokalizacja LOST jest po prostu zerżnięta z FarCry Smile No ale bez przesady- tropikalna wyspa to dość powszechny temat, więc może kilka osób wpaść na podobne pomysły.

Facet, rok na forum, a ty nie wiesz, że nie należy się przyznawać do piratów? Jeez... Ostrzeżenie. - CRD

Teraz zarzucę kilka innych tekstów, z "CDA a piractwo":

hitman 2 napisał:

Ja tam piratów nie kupuje od dłuższego czasu

-No ale kupował- powinien dostać warna? W końcu się przyznał :lol:

VooV napisał:

Jedyne piraty na jakich gram (okazjonalnie) to gry pożyczane od kumpli...

-No, ale gra! Warna powinien dostać? :lol:

CrackManiack napisał:

Ja przyznam sie że z piratów korzystam, choc nie kupuje płyt od panów z jednym okiem zakrytym czarną opaską.

-Tutaj nie ma wątpliwości chyba! :lol:

Helmutt napisał:

Piraty - owszem, ale TYLKO wtedy, gdy wszelkie legalne sposoby zdobycia gry (mediamarkt, alegro - w ostateczności empik) nie dadzą rezultatu.

-Nie no, ten to wogóle przegina pałę!!! :lol:

Woodnok napisał:

później hm... dostaję kieszonkowe i nadal kupuję piraty

-Kolejny się przyznał... :lol:

aristos napisał:

Szczerze powiedziawszy to chyba każdy ma na półce jakiegoś pirata.

-Szczerość szczerością, warn warnem :lol:

czterooka sowa napisała:

Nie ukrywam, że sama nie raz i nie dwa korzystałam z oprogramowania pochodzącego ze źródeł "legalnych inaczej". Nie chwaliłam się tym, ale i nie wstydziłam, bo w moim mieście takie postępowanie jest normą.

-Czy tu trzeba cokolwiek skomentować??? :lol:

To tylko wycinki z jednej strony tego tematu :? A i tak nie cytuję co poniektórych, żeby warnów nie dostali z mojego powodu. Tam na każdej stronie padają takie zdania, a ja się często tam udzielam i przyznaję, że wcześniej też się przyznawałem do tego, że kiedyś piraciłem. Ba, nadal przyznaję, że piraciłem, ale przestałem, o czym wielokrotnie pisałem. W poście o który poszło też wyraźnie napisałem, że kiedyś piraciłem i, co więcej, teraz mam orginał tej gry :? Mój błąd, że się przyzwyczaiłem do tego, a także, że lubię się chwalić swoimi sukcesami w życiu codziennym( a za sukces uważam skończenie z piratami, i to nie ze strachu, tylko z wyrzutów sumienia ). Przykro mi, że muszę użyć taktyki pół-kapowania, ale chyba nie mam wyboru. Szkoda, że dostaję warna za coś takiego, bo patrząc na moje środowisko, jestem ostatnim, o którym by pomyśleli, że dostał warna za piracenie :? Wiem, wiem, to żadne usprawiedliwienie, ale to taka moja mała refleksja na koniec. Usprawiedliwienie jest wyżej.

EDIT: Coś się kaszani z opcjami kolor i pogrubienie. Przepraszam za niechlujny wygląd, ale chyba coś nie może być obok czegoś :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym powiedzieć, że są strony na których można sciągnać zhackowanego blood moneya www.isohunt.com na stronie mozna znalezc wszystko wystarczy miec odpowiedni program www.bitcomet.com i mozna miec gry i filmy ktore jeszcze nie wyszly w Polsce. Pewnie są osoby które się na tym znają i już grają w Hitman: Blood money, a wiec zwracam się do nich z prośbą o pomoc. Wiecie może jak przejść 6 misje A new life??? Udało mi się tamtego gościa zabic, lecz potem mowia zeby znalezc micorfilm ktory lezy w miejscu, w ktorym trzyma sie bizuterie. Wiecie gdzie to jest?????

Sorry za donoslicielstwo, ale to bardzo rzuciło mi się w oczy, bo albo koleś ma instynkt samozachowawczy leminga, albo to po prostu prowokacja. Swoją drogą, dobrze się dowiedzieć, skąd nowego Hitmana można ściągnąć. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szypie: to wszystko przez spisek żydomasonerii, komuchow i cyklistow :)

Nie zapominajmy o machlojkach Opus Dei :) A wymienieni dostaną ostrzeżenia... kiedyś. :) To tak, żeby pokazać, że nie popieramy zawiści i donosicielstwa. - CRD

-Ja bym to nazwał po imieniu: się spało -się obudziło- się dało ostrzeżenie, nie zwracając uwagi na przyjęte na forum normy. Co, tylko ja mam obowiązek przestrzegania regulaminu? A może regulamin jest tylko dla wybranych? W takim razie ja też chcę dostać ostrzeżenie 'kiedyś', i to najlepiej za coś naprawdę wartego ostrzeżenia. Albo weźcie mi od razu wlepcie bana, bo jestem pewien, że wspomniałem o tym, że kiedyś piraciłem wiele więcej razy niż te 3, które mi pozostały do magicznej liczby warnów. Fajna sprawa- dostawać ostrzeżenia za coś, za co inni nie dostają przez dni czy miesiące i nigdy nie dostaną. Radzę częściej zaglądać do innych tematów na forum, bo już nam się robi forum dualne z dwoma regulaminam :x

A co do zawiści i donosicielstwa- to ani zawiść, ani donosicielstwo nie było. To pokazuje, jak można rozmawiać na ten temat na tym samym forum i jak nikt za to nie kara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL szyp, je**ć konfidentów że tak powiem :/ To może od razu niech się posypią bany za to, że ktoś ma w nicku "P". Wszak to jest pierwsza litera wyrazu "PIR*T"! A tak na serio, to czym się różni ktoś, kto kupuje piraty i o nich pisze od tego, kto kupuje piraty i o nich NIE pisze? IMO ten temat nie powinien byc tabu na tym forum...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL szyp, je**ć konfidentów że tak powiem :/ To może od razu niech się posypią bany za to, że ktoś ma w nicku "P". Wszak to jest pierwsza litera wyrazu "PIR*T"! A tak na serio, to czym się różni ktoś, kto kupuje piraty i o nich pisze od tego, kto kupuje piraty i o nich NIE pisze? IMO ten temat nie powinien byc tabu na tym forum...
Uff… Na szczęście ja nie mam „P” w niku. A co do samej sprawy z piractwem. To osobiście wiedze dwa wyjścia. Albo zamknąć ten temat o piractwie, bo wbrew temu, co w nawiasie to tam często jest to, co się na początku myśli, czyli „ktoś chwali się piractwem” i zakazać całkowicie rozmów o piractwie jako takim. Lub przestać z tego robić tabu i zabronić tylko pytań o cracki itp. oraz podawania linków do pirackich stron.

A co do szypie to nie wiem, o co się tu tak ciskasz. Masz dopiero drugie ostrzeżenie. Gdyby sytuacja dotyczyła np. mnie, Czterookiej lub innego użytkownika z liczbą postów poniżej 1000 to byłby problem, bo po trzech bym wyleciał, ale ty jako Skalny Troll to nawet z pięcioma dostaniesz, co najwyżej łagodnego bana na dwa tygodnie jak Wafel kiedyś. Musiałbyś mocno przegiąć żeby ostatecznie stąd wylecieć. A jak ci się ten warn dalej nie podoba to się odwołuj do wyższej instancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem pirata, ale potem skusiłem się na orginał, bo w pirata da się grać tylko do 3/4 gry Smile A i tak już nie piracę, więc i tak bym kupił

:shock:

dziwna sytuacja bo wygląda, że dostałeś ostrzeżenie za to, ze zacząłeś kupować orginały

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczak napisał:

LOL szyp, je**ć konfidentów że tak powiem Ekhm... To może od razu niech się posypią bany za to, że ktoś ma w nicku "P". Wszak to jest pierwsza litera wyrazu "PIR*T"! A tak na serio, to czym się różni ktoś, kto kupuje piraty i o nich pisze od tego, kto kupuje piraty i o nich NIE pisze? IMO ten temat nie powinien byc tabu na tym forum..

-Ale mi właśnie o to chodzi. Nie popadajmy w przesadę... Napisałem to wszystko w celu zwrócenia uwagi, że nikt inny jakoś nic sobie z takich tekstów nie robi. A tu nagle, po notorycznym pojawianiu się takich tekstów na tym forum, bach! Szyp zarobił ostrzeżenie :? Ekstra, to ja się pytam- na jakiej zasadzie??? I dlaczego akurat ja? Ostrzeżenie jest niesłuszne i tyle, co zresztą wypatrzył interista:

dziwna sytuacja bo wygląda, że dostałeś ostrzeżenie za to, ze zacząłeś kupować orginały

-Też mi się tak wydaje...

M.M. napisał:

A co do szypie to nie wiem, o co się tu tak ciskasz.

-O to, że dostałem niesłuszne ostrzeżenie. Zauważ, że pierwszego warna przyjąłem bez gadania- należał się i tyle. Ale tego nie przyjmuję, bo, w mojej opinii, zostałem niesłusznie oskarżony. A do admina zwróciłem się dziś rano. Teraz chodzi mi o pokazanie błędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do szypie to nie wiem, o co się tu tak ciskasz. Masz dopiero drugie ostrzeżenie. Gdyby sytuacja dotyczyła np. mnie, Czterookiej lub innego użytkownika z liczbą postów poniżej 1000 to byłby problem, bo po trzech bym wyleciał, ale ty jako Skalny Troll to nawet z pięcioma dostaniesz, co najwyżej łagodnego bana na dwa tygodnie jak Wafel kiedyś

Mordimer, z tego co ostatnio piszesz to odnosze wrazenie, ze masz jakas obsesje Skalnego Trolla :?. Zrozum, ze nie ma czegos takiego jak eilitka Skalnych Trolli i jezeli tak uwazasz, to znaczy, ze w najlepszym wypadku nie znasz sie na zartach. W kwestii takich jak piractwo, czy inne naruszenia nie ma znaczenia, czy ktos ma 100, czy 1000 postów Przewinienie jest przewinieniem i kazdemu sie nalezy warn.

Zreszta nie zwracaj tak uwagi na licznik bo to tylko zabawa i liczy sie to jak ktos pisze i nie wazne, czy ma 200, czy 2000 postów. Zreszt oczywiste jest, ze bardziej sie ceni pisanie jak sie ma cos do powiedzenia, a nie pisanie dla pisania...

A z tą liczbą 3 ostrzeżen po których bys wyleciał, to się pochwaliles nieznajomoscia forum, bo kazdy dostaje automatycznego bana po dostaniu 5 ostrzeżen i w tym wypadku rowniez nie ma reguly. Co najwyzej skrajne przypadki dostaje bana juz po dwoch, ale jest to robione na podstawie decyzji moda, gdyz nie ma sensu sie bawic, bo od razu widac, ze ktos jest tu po to by nasmiecic.

A w sprawie Wafla sie nie wypowiadam i Ty tez nie powinienes gdyz nie znamy sprawy, a z tego co sie orientuje to byla zupelnia inna sprawa i czego innego dotyczyla.

EDIT

Mordi>>> Jestes pewien tego co piszesz, bo na razie prawisz moralitety o autorytecie i podejrzewam, ze nawet nie jestes swiadom czy warny byly kasowane, czy nie, wiec radzie nie stawiac sie w roli oceniajacego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.M. napisał:
Mordimer' date=' z tego co ostatnio piszesz to odnosze wrazenie, ze masz jakas obsesje Skalnego Trolla. Zrozum, ze nie ma czegos takiego jak eilitka Skalnych Trolli i jezeli tak uwazasz, to znaczy, ze w najlepszym wypadku nie znasz sie na zartach.[/quote']

Wiem, wiem, że nie ma czegoś takiego jak elita Skalnych Trolli. Tak sobie tylko napisałem, że Skalne Trolle, bo np. komu innemu by się też upiekł ban jeśli naprawdę jest wartościową osoba (acz kontrowersyjną) na forum. Chodziło o to, że jak się jest krócej to jest większe prawdopodobieństwo zostać zbanowanym nawet za mniejsze przewinienia i to po 3 warnach niż jak się jest dłużej. Nie uważam, że to jest złe, bo jak ktoś ma te raptem 50 postów a już trzy warny na koncie i to jeszcze na dodatek za to samo przewinienie to znaczy, że mu raczej nie zależy na poważnym współ istnieniu w tej formie internetowego społeczeństwa. Chodziło o to żeby pokazać szypie, że dwa warny to nie tragedia, bo raczej nie wyleci za trzecim a dla porównania je jestem tu na tyle krótko, że gdybym psocił to pewno bym wyleciał nie po 5 a po 3 warnach. A co do Wafla to czytając „Banicje i ostrzeżenia” po prostu zauważyłem, że pewna akcja miała miejsce, czyli jest precedens i może się powtórzyć. Nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.M. napisał:

Z tym ciskaniem to raczej chodziło mi o coś innego. Mianowicie to wytykanie palcem „O patrzcie ten napisał, że piraci i ten i tamten.”. Tak nie wolno.

-Pereł, nadal nie wierzysz w cyniczną ironię??? ;):) Czy te wszystkie lole nie podpowiedziały ci, że to były komentarze ironiczne???

Mogłeś tylko podać temat i cytaty bez autorów na dowód, że takie praktyki istnieją, ale bez wskazywania współwinnych.

-Myślałem nad tym, ale zdecydowałem się na napisanie autorów, ponieważ jeśli podaję cytaty, to muszę podać autora. To są ich teksty i nie mogę tego pominąć. A jak już po raz kolejny piszę- te cytaty miały pokazać, że inni spokojnie przyznają się do piracenia kiedyś i nikt ich za to nie karze. A jakbyś się ciut wysilił i zajrzał do tematu, tobyś zobaczył, że nie cytowałem niektórych, ponieważ oni zapewne dostaliby za to warna. Nie donoszę, tylko pokazuję błąd- skoro tam przez miesiące nikt na to uwagi nie zwraca, to czemu nagle tutaj zwrócono??? Zrozumiałbym zmianę nastawienia i dopisek w stylu- 'jeszcze jedno takie zdanie i dostaniesz warna' i wyraźnie powiedzenie na forum, że tego absolutnie nie można robić. Ale w taki sposób...

Na miejscu Cardinala nie cofnąłbym teraz tego worna za żadne skarby. Nie, dlatego że się należał, ale dlatego żeby pokazać, iż tego typu praktyki jak donosicielstwo nie przynoszą skutków.

-To świadczy tylko o tobie. Ale patrząc na to co napisałeś, bycie modem ci nie grozi, nie martw się. Umiesz czytać ze zrozumieniem??? To wczytaj się w to co napisałem, może wreszcie skumasz jak to było z tym 'donoszeniem' xP

Jeśli chciałeś być taki uczciwy to trzeba było od razu donieść, że w tym topiku się chwalą piractwem (bez podawania konkretnych osób niech sobie modzi sami wyśledzą)

-A co ja według ciebie zrobiłem??? I nie doniosłem tego, tylko to zasugerowałem. Ale i tak nikt nie powinien teraz dostawać za to warnów- najwyżej w razie recydywy od tej dyskusji.

oraz samego siebie bo tak to sory ale wychodzisz na hipokrytę co sam piraci (wiem już nie, ale kiedyś tak) a jak go złapią to jeszcze kumpli sypnie.

-Ty weź już lepiej skończ, bo te wnioski są wręcz porażające... Ktoś mnie złapał??? :lol: Właśnie o to chodzi, że złapali mnie za coś, za co nie powinni i dałem na to masę dowodów. Nauka czytania ze zrozumieniem- na egzaminie gimnazjalnym się przydaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej człowieku. Mi tu nie chodzi o ciebie i twojego warna bo to czy był czy nie był słuszny to nie moja sprawa. Tak jak napisałeś na moda szans nie mam. Chodzi o wytknięcie ci pewnego błędu. Potraktuj to jako dobrą rade, konstruktywną krytykę itp. Nie potrzebnie się obrażasz. Przedstawiłeś jeden dowód na swoją obronę, swój własny cytat. I widać jest to dowód niewystarczający (nie wnikam, czemu). A potem zacząłeś sypać ksywami i cytatami. Jak by na to nie patrzeć i jak by tego nie nazywać to jest to forma donosicielstwa. I taka jest prawda. Zresztą daj już spokój, bo nic do ciebie nie mam i nie chcę się kłócić. Odwołałeś się i dobrze. Życzę ci pozytywnego rozpatrzenia twojej prośby. Ale sprawa z tym, że w nadziei na cofnięcie warna zacząłeś wytykać innych chwalących się piractwem to już inna bajka. Tak samo inna bajka to, to czy ty chciałeś czy nie chciałeś żeby tamci dostali warna, bo mogłeś nie chcieć a Cardinal mógł złośliwie im tego warna dać. I co wtedy? Że ja nie chciałem? Gdyby to jeszcze było ja z Bydlaxem że autentycznie uprzykrzał życie tym, co to na niego donieśli. Ale tamci nic ci nie zrobili, więc po co ten donos? Nie musisz odpowiadać to pytanie retoryczne. Po prostu chce żebyś się zastanowił czy na pewno potrzebny był ci ten donos.

Edit. Yoss twierdzi, że pisze się warn a nie worn więc poprawiłem. Jak by coś to na będzie na niego. :jocolor: :wink:

Tak, to oczywiste że warn. Od ang. warning ;] - Chim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.M. napisał:

Ale sprawa z tym, że w nadziei na cofnięcie warna zacząłeś wytykać innych chwalących się piractwem to już inna bajka. Tak samo inna bajka to, to czy ty chciałeś czy nie chciałeś żeby tamci dostali warna, bo mogłeś nie chcieć a Cardinal mógł złośliwie im tego warna dać. I co wtedy? Że ja nie chciałem? Gdyby to jeszcze było ja z Bydlaxem że autentycznie uprzykrzał życie tym, co to na niego donieśli. Ale tamci nic ci nie zrobili, więc po co ten donos? Nie musisz odpowiadać to pytanie retoryczne. Po prostu chce żebyś się zastanowił czy na pewno potrzebny był ci ten donos.

-A czy oni( ci, których cytowałem ) chwalili się piractwem??? NIE! Właśnie o to się kłócę- ja też się nie chwaliłem piractwem, ani nawet nie stwierdziłem, że mam pirata. Zwłaszcza, że jak już wiele razy pisałem, nie pira... blalblabla. A jakby ktokolwiek teraz dał im za to warny, tobym go po prostu wyśmiał, bo to by było po prostu nie-fair. Dlaczego? Bo przez miesiące nikt nie reagował. I co, teraz nagle bez żadnego wytłumaczenia wszyscy reagują? To jest możliwe, ale na pewno nie byłoby to w porządku wobec forumowiczów... A ja w swoim zachowaniu nic nie w porządku nie widzę. Może do ciebie dociera, że nie donoszę, tylko wykładam na tacy normę przyjętą na tym forum...

Przedstawiłeś jeden dowód na swoją obronę, swój własny cytat.

-Mam nadzieję, że tylko ty nie kumasz o co mi chodzi. Wszyscy inni userzy zostali zacytowani dla mojej obrony. Te cytaty są dowodami. Jezu... Człowieku, ogarnij się!

I widać jest to dowód niewystarczający (nie wnikam, czemu)

-Powód jest prosty: moderator ma rację nawet wtedy, kiedy się myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spór bez sensu. Nikt nie jest nieomylny i jesli ost. bylo naprawde bezzasadne to powinno zostac zdjete a Szypie i moderator ktory to ost. wystawil powinni podac sobie rece i tyle. Wsio. Jako osobnik patrzacy niejako z boku stwierdzam ze w zachowaniu szypiego zadnego

"donosicielstwa" nie bylo. Jego intencją nie bylo przeciez przekazanie moderatorom osobników do wystawienia ostrzezen a poprostu pokazanie kontekstu w jakim bezstresowo rozmawia sie o piractwie na forum. Skoro inni uzytkownicy mogli dywagowac sobie o swoich doswiadczeniach z piractwem to wiadomym bylo ze Szypie pisząc swojego feralnego posta nie czul sie zagrozony zadnym ostrzezeniem. Tyle.

Sorki ze sie wcinam ale tak sobie poprostu poczytalem wasz spor i doszedlem do powyzszych wniosków:) Relax panowie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, najwyższy czas skończyć te żarty i pokazać, że punkt 'moderator ma zawsze rację' jest jak najbardziej uzasadniony. :)

szypie dostał ostrzeżenie za tekst:

Ja tam kupiłem pirata, ale potem skusiłem się na orginał, bo w pirata da się grać tylko do 3/4 gry

Gdy w regulaminie Komentarzy stoi (na pierwszej stronie!):

3. Rozmawiamy tylko o oryginalnych wersjach gier. Za piraty beda ostrzezenia i bany.

I wszystko jasne :)

Natomiast przytoczone przez szypiego przykłady są zupełnie nie na miejscu, gdyż pochodzą z działu, w którym regulamin Komentarzy nie obowiązuje.

Koniec, kropka, acta est fabula. Kablarzom już dziękujemy.

Na marginesie: Powstrzymujcie się od tekstów typu 'grałem w pirata', 'piracka wersja nie różni się niczym od oryginalnej', 'nie kupuję oryginałów', 'od tego czasu kupuję tylko oryginały.' Oszczędzicie kłopotu nam, a przede wszystkim sobie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal napisał:

Amcia napisał:

3. Rozmawiamy tylko o oryginalnych wersjach gier. Za piraty beda ostrzezenia i bany.

I wszystko jasne Smile

-A czy ja rozmawiałem o piracie? Wspomniałem o tym, że kiedyś miałem pirata, w nawiązaniu do posta wyżej. To ma być rozmowa???

Natomiast przytoczone przez szypiego przykłady są zupełnie nie na miejscu, gdyż pochodzą z działu, w którym regulamin Komentarzy nie obowiązuje.

-Kozacko. To w takim razie w każdym dziale mamy inny regulamin. Przeczytałem normalny regulamin i jakoś nie wpadłem na to, żeby czytać 'regulamin działu'- mój błąd, ale to nie zmienia mojego zdania- według mnie nie naruszyłem regulaminu.

Koniec, kropka, acta est fabula. Kablarzom już dziękujemy.

-Mam nadzieję, że to nie było o mnie, bo raz, że byś mnie obraził, a dwa, że to by oznaczało, że nie zrozumiałeś niczego co napisałem wyżej :P

EDIT:

Gl1zda:

-Człowieku, weź ty się najpierw zapoznaj ze sprawą, bo mnie szlag trafia, jak ktoś nabija sobie posty na poważnej sprawie związanej ze mną :x Myślisz, że jesteś poważny i mądry jak chór grecki??? No to się mylisz. Twój zabawny tekst wyżej też był niezwykle mądrym i potrzebnym głosem w dyskusji... Nie jest ważne co ci się wydaje, tylko to co się stało. A ty albo nawet nie przeczytałeś całej dyskusji, albo cię to obchodzi tylko po to, żeby nabić kilka postów i wyjść na kozaka :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Jak slysze CD-Action to pierwsze co mi sie kojarzy to ich podejscie do piractwo. Dlatego nie wyrazam tu swoich opinii i przemyslen na ten temat - po co szukac klopotow. Mam natomiast wrazenie, ze niektorzy sprawdzaja gdzie sa granice, po ktorych przekroczeniu dostana ostrzezenie, a pozniej narzekaja. Jest takie stare, polskie przyslowie: wlazles miedzy wrony to kracz jak i one - wezcie sobie do serca to nie bedzie problemu ostrzezen za piractwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinnam się wtrącać, ale...

-A czy ja rozmawiałem o piracie? Wspomniałem o tym, że kiedyś miałem pirata, w nawiązaniu do posta wyżej. To ma być rozmowa???
Oczywiście, masz rację - ale to dlatego, że samemu nie można rozmawiać o piractwie, chyba, że ma się problem z osobowością :) A ty o piractwie nie rozmawiałeś, tylko mówiłeś(pisałeś) - teoretycznie w regulaminie nie ma nic o "Nie mówimy o piractwie", jednak tego się chyba można domyślić, skoro wskazane jest nie rozmawianie o nich? :3
Kozacko. To w takim razie w każdym dziale mamy inny regulamin. Przeczytałem normalny regulamin i jakoś nie wpadłem na to, żeby czytać 'regulamin działu'- mój błąd, ale to nie zmienia mojego zdania- według mnie nie naruszyłem regulaminu.
Mały błąd - jest jeden Regulamin, który dotyczy całego forum, i osobny, dodatkowy, sub-regulamin każdego działu(a czasem nawet tematu). A regulaminy działu są potrzebne dlatego, aby osoba, która chce pisać powiedzmy tylko w "Pomocnej Dłoni" nie musiała się przewalać przez punkty typu "Pobieżna znajomość twórczości Monty Python’a wymagana do zrozumienia niektórych pomysłów MG"(Sesja RPG), albo "Głos rozstrzygający ma Komisja."(Smugglerki).

W każdym razie, uprzedzając Cardiego: "Nieznajomość prawa szkodzi" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał tego oklepanego zwrotu: jeśli mogę się wtrącić, bo nie będę czekał na odpowiedź. ;]

Dobra rada Szypie - odpuść sobie. Poruszanie niba i ziemi, posługiwanie się cytatami innych forumowiczów i zasłanianie się regulaminami - to już znamy z moich postów po dostaniu ostrzeżenia. Wiem, jak człwoiek czuje się w takiej sytuacji i dlatego pisze to wszystko. Jednak gra nie jest warta świeczki, lepiej odpuścić sobie w porę, bo niesmak pozostanie na długo. Znajomość podejścia do piratów na tym forum to nie jest żadna nowość. Wszyscy o tym wiedzą, więc wyznania skruszonych piratów są lekko nie na miejscu. Dostałeś ostrzeżenie - trudo. Nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni. Hominis est errare, insipientis in errore perseverare :bigsmurf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...