Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Typer LM za nami. Gratuluję zwyciezcy czyli krzys242 i podziękowania dla pozostałych za udział w typerze.

Słabo mi wyszedł ten typer, ale taka to już klątwa prowadzącego :-)

Zgred13:

Około 10 osób powinno być. Na razie jest 8 osób, ale liczę jeszcze na minimum 5 osób. Zabawa/rywalizacja będzie ciekawa, bo jest sporo meczy i

Ranga powinna być, ale powiedzmy tak na 2-3 miesiące

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim uczestnikom Typera Ligi Mistrzów. Sam sobie głupio gratulować, więc gratulacje dla pozostałej dwójki która znalazła się na podium. Gratulacje dla reszty którzy byli do samego końca, mimo iż wiodło się różnie, to bawili się do samego końca. Jestem na 99 % pewien że w przyszłym sezonie typer również wystartuje, więc do zobaczenia w przyszłym sezonie w tym typerze.

Chciałbym chyba i jak większość uczestników typować mecze Polskiej drużyny, a jak będzie to zobaczymy. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holender...żebym ja pamiętał, co typowałem. Mam wrażenie, że też mam 6, ale nie zapisuję sobie typów, więc możliwe (ale średnio możliwe), że jednak Śląsk zatypowałem na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Widzę że masz wspaniały koniec sezonujezyk2.GIF . Idzie Ci znakomicie, prawie jaki ja. Przynajmniej będziesz miał pierwsze miejsce od końca :-)

We wczorajszych meczach zdobyłem 5 punktów. Nie spodziewałem się remisu Jagi z Koroną. Wynik jak z hokeja. Ciekawe czy ktoś trafił dokładny wynik :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6pkt. Jest dobrze jak na ostatnie dwie kolejki, zwłaszcza że ino trzy mecze zostały rozegrane. Podium po raz trzeci co raz to bliżej.smile_prosty2.gif

Dziś kolejne spotkania i nareszcie ostatnia w weekend kolejka, i upragnione MŚ. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie piszę bo te moje ostatnie typy to jakiś dramat. Celownik strasznie mi się rozregulował pod koniec rozgrywek. Ale mam nadzieję, że mimo 5 miejsca nikt już nie będzie mi zarzucał, że nie znam się na piłce jak to było podczas Euro 2012.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Prawda jest taka że się nie znasz. Koniec i kropka :-)

W tej kolejce jak dobrze liczę mam 12 punktów czyli sukces w lidze polskiej. Szkoda że tak nie szło mi przez cały sezon. Jednak jestem jak Górnik czyli zaczynam dobrze grać/obstawiać pod koniec sezonu :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A jeśli ja dobrze liczę, to na razie uda mi się utrzymać w miarę bezpieczny dystans nad Tobą :) Dziwna kolejka, bo w sumie może nie było jakichś wielkich niespodzianek, ale z tego, co tu czytam, prawie każdy się nieźle nachapał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja mam 4pkt za środę, więc trochu lipnie i zapewne sporo mniej niż Wy, bo tu jak piszecie o takich punktacjach, to pewnie powinniście zacząć w totka grać, sry ale trafianie meczy w rodzimej lidze to szczyt sukcesu xD

Czuli Bazyliszek trafił w własne "sidła" . To zapewne można być spokojnym o 3 miejsce, kolejne podium.

Czyli mam z 10pkt co daje mi te 225pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 9 pkt. Jak tak czytam wasze punkty wychodzi mi że mam 9 pkt przewagi nad 3 i gdzieś około 15 nad czwartym miejscem, więc przynajmniej 3 miejsce prawdopodobnie już mam. Jednak jeszcze jedna kolejka jest, więc różnie może być. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oczywiście tylko szacowałem, jak mówiłem, bo nie pamiętałem dokładnie, co tam stawiałem :) Ostatecznie wyszło znacznie mniej punktów, ale i tak solidnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest coraz więcej osób w typerze MŚ. Są nawet osoby, które pierwszy raz zagrają w typera smile_prosty2.gif

Sam nie wierzę że wygrałem kolejkę ligi polskiej. WIększość uczestnikom poszło dobrze w tej kolejce. Szkoda że nikt nie trafił remisu 4:4. Może w następnych sezonach, za dokładne trafienie wyników np. 3:3 lub 4:4 będą podwajane punkty smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo...widzę, że skończę tego typera tak, jak zacząłem pierwsze kilka kolejek po dopisaniu się, czyli z prawie zerowym dorobkiem punktowym za kolejkę :) Do przerwy zapowiada się okrągłe 0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Ostatnie mecze są nieprzewidywalne, więc obstawianie ostatniej kolejki to loteria.

Za dzisiejsze mecze mam 6 punktów.

Trafił ktoś mecz dokładny remis Zagłębia z Widzewem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najfajniejsze jest to, że zaraz się okaże, że Widzew ma walkower za dzisiejszy mecz. I co wtedy?smile_prosty.gif Z tego, co czytam, mecz nie zakończył się wtedy, kiedy powinien wliczając dodatkowe minuty, a sędzia miał dość i skończył go trochę wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci dam prokuratora smile_prosty.gif Będziesz miał 0 za ten mecz i jutrzejszy dzień pokaże, kto jest szeryfem w tym mieście tongue_prosty.gif

Wprowadzam ciut dramaturgii i rywalizacji do tematu biggrin_prosty.gif

poważniej co do prokuratora, to chciałbym (tylko chciałbym, bo tak się nie stanie), żeby każdy jeden z tych idiotów dostał chociaż te 2 latka zakazu stadionowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najfajniejsze jest to, że zaraz się okaże, że Widzew ma walkower za dzisiejszy mecz. I co wtedy?smile_prosty.gif Z tego, co czytam, mecz nie zakończył się wtedy, kiedy powinien wliczając dodatkowe minuty, a sędzia miał dość i skończył go trochę wcześniej.

Prawdopodobnie będzie walkower. W takiej sytuacji są dwa wyjścia: albo prowadzący ominie ten mecz i nie będzie brany pod uwagę, albo zaliczy ten wynik, bo do ostatniego gwizdka pozostało niewiele czasu. Ewentualnie jest trzecie wyjście o którym nie wiem. smile_prosty2.gif Decyzja należy do prowadzącego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...