Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

uuuuuu SMG juz zaczynasz odpowiadać na pytania na temat przyszłych coverków? Jeszcze z 3 miesiące i każdy będzie mógł odwiedzić cię w domu :)

Powiem tyle - super. Bo choć samochodówka mnie nie interesuje, to City Life jest ciekawą pozycją - można spróbować, szczególnie że fajne patrzeć na setki zadowolonych ludzików. Ale Torchiight? Nie lubię hack&slash - ale demko "Torcha" wywołało na mnie co najmniej pozytywne wrażenie. Jednak mimo to na oku mam kilka innych tytułów - A Torchlight to pozycja "na kiedyś". A teraz, kupując moje ulubione pismo, będę mógł zagrać w tę świetną grę niemalże za darmo. Nic, tylko pogratulować - majowy numer CD-A pod względem pełniaków to dla mnie cud-malina.

Edited by Paintend

Pierwsze dwa pełniaki to dla mnie gnioty - i nie chodzi tu o samą jakość gry, tylko o gatunki, które akurat mnie kompletnie nie interesują nawet z podejściem "w końcu to za friko" (ale to oczywiście nie wina CDA) ;)

Za to ostatnim pełniakiem położyliście mnie na łopatki, grałem trochę (trochę sporo) u kumpla i już dawno chciałem mieć tą grę, jednak z powodu mojej wrodzonej awersji do steama nie zakupiłem jej przez ten serwis, a wersja pudełkowa wyszła w tym samym czasie, co kilka innych interesującyh mnie gier... A potem po prostu zniknęła z półek! =D

No, ale na was zawsze można liczyć... To będzie megawypaśna rozgrzewka przed Diabolusem III, jesteście wielcy, bo myślałem, że już nigdy mnie niczym tak nie zaskoczycie! Chyba w odstawkę pójdzie nawet AC:B, przy którym zarywam nocki jak za czasów Diablo ;D

WIELKIE DZIĘKI! :)

Edited by Iskier

Torchlight... No i znowu będę musiał kupić CDA. :/ Za dobre gry ostatnio dajecie.

PS Ja tylko czekam, aż dacie końcu klasykę gier RPG - czyli wszystkie BG, ID oraz Tormenta w jednym. :( Płyty z ID i Tormentem już dawno mi przepadły, więc wiecie... Najwyższy czas! :D

Czy torchlight jest spolszczony w 100%? Bo do niedawna były tylko fanowskie spolszczenia.

W Torchlighta napewno zagram, bo ostatnio słyszałem o nim pochlebne opinie. W City Life pewnie też zarwę parę nocek bo bardzo lubię tycoony a superstara pewnie nawet nie zainstaluje bo jakoś mnie to nie pociąga.. Może niedługo w pełniaku bedzie któraś z części Anno? Albo Disciples 2? :P Albo całkiem harcorowo i wszystkie, klasyczne części Simon the Sorcerer i The Secret of Monkey Island ;)

Torchlight! O w mordkę mało wody upłynęło, w sumie dobrze się składa, już mi brakowało czegoś dobrego rpgopodobnego. A i demka z tego co słyszę warte uwagi

Nie, to jest zwykły majowy numer. Specjalny będzie trochę później.

czy to jest numer specjalny ktorego nie obejmuje prenumerata na 12 wydan?

Nie to ZWYKLY numer objety prenumerata.

A wiec zanim cos napiszecie złego-Przemyslcie to 2 razy ,bo CDA to nie sw.Mikołaj itd. ze rozdaje prezenty tylko magazyn ktory stara sie zadowolic swoich oddanych czytelnikow

Sam pomyśl też, że walnąłeś gafę. :P CDA TO NIE MAGAZYN! :cat2: Magazyny to masz w fabryce albo na składowisku węgla czy drewna. :laugh: CDA to CZASOPISMO. ;) I tego się trzymajmy.

wiem ze jutro bedzie zapowiedz numeru ale nie bedziemy musieli wyłozyc a 17 zł jak w urodzinowym numerze,co nie?czy moze przypadkiem cos jeszcze tam przyszykowalicie?:P

Ja myślę, że ze względu na takie "epickie" walki redakcji CDA o to, by Torchlight zjawił się na pełniakach, sugeruje, że cena może być o 1zł większa niż zawsze - czyli obstawiam, że być może "majówkowy" CDA będzie w cenie pomiędzy 15,99zł a 16,99zł - W sumie, to trzeba "do-cenić" wysiłek i walkę o tak wspaniałego hack'n'slasha (nie rpga), jakim jest Torchlight - gdybym go nie miał, to bym w ciemno kupił, ponieważ tylko on jako jedyny - jak dla mnie - "smakosza" (xD) gatunku tych gier, w bardzo dużym stopniu dorównuje serii Diablo. Gdyby miał tylko multi... ;)

@daveNWN - "Spec-jalny" numer CDA pewnie się ukaże 1 Czerwca... xD

[

Sam pomyśl też, że walnąłeś gafę. :P CDA TO NIE MAGAZYN! :cat2: Magazyny to masz w fabryce albo na składowisku węgla czy drewna. :laugh: CDA to CZASOPISMO. ;) I tego się trzymajmy.

Akurat magazyn moze byc synonimem czasopisma. W drzwiach tez nie masz zamku, bo zamek to ma wieze i jest duzy?

A smuggler to może być w lochach ^^

Czy ten Torch jest multi ? Co-op, Lan, czy w sieci także można grać? będzie serial?

Edited by tonyrip

Mi zajęło jakieś 6-8h, ale na normalu i z przeszukiwaniem wszystkiego co się dało.

PS. Jak już jestesmy przy płytce, to niech któryś z redaktorów się wypowie czy na DVD będzie okładka/wkładka do DVD-Boxa z numeru kwietniowego? Bo na półce to jednak kiepsko to trochę wygląda.

Mam torchlighta na steamie. Wersja polska robiona modem czyli tak nie do końca spolszczone. Czy da się jakoś zmontować wersję z CDA, żeby chodziła na steamie, lub przerobić wersję steamową, żeby była w wersji polskiej ?

Torchlight jest świetny! Muzyka w tej grze rządzi, aż się przypomina pierwsze Diablo. Ja już grałem, ale na takiego pełniaka nie narzekam, bo widzę, że wielu osobom się podoba. Może nawet zagram drugi raz inną postacią.

No to teraz mnie pocieszyliście ;) kolejna zabawka do kolekcji :P Teraz to już nie wiem w co grać :P Czy w Torchlight, czy w LoL czy w DDO czy w moje SC2 ? :P

a w WC nie ma muszli bo te są tylko w morzu, oceanie i na plaży, ot co!

Wracając do tematu - Torchlight - świetna gra w sam raz na okres przeddiablowy :)

GJ CDA.

Edited by FvZ

Można powiedzieć że ten numer jest tani bo te gry są tanie jak nie zabójczo fajne ,ale Torchlight jest zarąbisty :starwars: Przecież CD-A kupuje się dla recenzji ,prawda?

A smuggler to może być w lochach ^^

Czy ten Torch jest multi ? Co-op, Lan, czy w sieci także można grać? będzie serial?

Chyba tak bo nie pamiętam już Edited by ksz000

Torchlight mam tą grę Smuggler nie postarałeś się :icon_evil::klnie:

eee autorze przeczytaj sobie inne posty większość z nich to posty w stylu hurra lub coś takiego

a to że ci się coś nie podoba to jest tylko twoja sprawa

prawda to nie jest forum dla SUPER POPRAWNIE POLITYCZNYCH LUDZI ale nie obwiniaj smugglera przecież to nie od niego zależy co CDA da na płytkę

Mi zajęło jakieś 6-8h, ale na normalu i z przeszukiwaniem wszystkiego co się dało.

PS. Jak już jestesmy przy płytce, to niech któryś z redaktorów się wypowie czy na DVD będzie okładka/wkładka do DVD-Boxa z numeru kwietniowego? Bo na półce to jednak kiepsko to trochę wygląda.

fakt, miala byc ale na razie jakis wirus nam rozlozyl cale DTP i po prostu nie ma tego kto zrobic. Ale na pewno nadrobimy zaleglosc, mam nadzieje ze od poniedzialku juz beda zdrowi.