Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Mimo dziwnych uczuc co do grafiki Torchlight, bardzo mi sie ona spodobala. Bardzo fajnie ze mozna robic rozne questy, ekwipunek itp. No ale nadal wyczekuje wydania specjalnego CD-Action ;)

Nie uważacie, że dwa serwery to za mało jak na tak dużą potęgę jaką jest CD-Action? Chodzi mi o Crysisa 2,a dokładniej o to, że nie mogą dołączyć do gry z powodu właśnie zapchanych serwerów.

Edited by wlosek

Hehe,pozwólcie,że opowiem wam swoją sytuację.

Dzisiaj zimny,wietrzny dzień,wchodzę do Empiku poszperać przy grach i patrzę... Torchlight!

Zobaczyłem z ciekawości jak opisana była gra z tyłu pudełka,znaczek ,,CD-Action poleca!" także się tam znalazł.

Nagle skierowałem swój wzrok na cenę a tam... 70ZŁ!!!!!!!!!!!!!! :wacko:

I wtedy zrozumiałem,że ABSOLUTNIE NIE MOŻNA NARZEKAĆ NA PEŁNIAKI W CDA!!!

Owszem,niektóre są naprawdę kaszaniarskie,ale jeżeli gra z paskudną grafiką i polegająca tylko na młóceniu potworków kosztuje 70 ZŁ to większość kupi sobie takie Crysis: Maximum Edition z 55 ZŁ lub Mass Effect 2 razem z jedynką.

A w CDA dostajemy tak wciągające i DROGIE gry za JEDYNIE 15zł + świetne pismo!!!

I nie chodzi jedynie o pismo,z ciekawości sprawdziłem też ile kosztuje Call of Juarez:WK...

PS.Słyszałem,że serwery wreszcie działają :DDD

Za chwilę spróbuję wejść do gry ;)

PSS.E tam,u mnie dalej serwerów nie ma...

Edited by AdiShepard

Cholera, Ghost robi już ten serwer dwa tygodnie, coś się stało?

Jakie dwa tygodnie? Od poniedziałku minęło zaledwie 4 dni. Jakieś problemy z liczeniem?

Poza tym na razie nie robię serwera, a załatwiam inny problem z tym związany.

Excuse me, Ghost? Spójrz na datę swojego posta. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2059739

Stoi jak byk 4 kwietnia 2011 - 11:22

@ UP

No właśnie, 4 kwietnia. To chyba naprawdę masz problem z liczeniem, bo nawet teraz nie minęły te Twoje urojone dwa tygodnie. Post Ghosta został napisany 12 dni temu, a biorąc pod uwagę, że te wszystkie domagania się o serwer trwają już od kilku dni, to i tak niedawno.

A poza tym, zupełnie nie skupiając się na dacie, weźcie dajcie Ghostowi spokój! Jego jedynym obowiązkiem nie jest wyłącznie zapewnienie wam wszystkim radości z powodu uruchomienia tego serwera. Ma on jeszcze mnóstwo innych, nawet ważniejszych spraw na głowie, natomiast wy zachowujecie się jak pępki świata, które gdy mówią, że chcą serwer, to tak ma być :rolleyes: Po pierwsze - smutne to (niewychowanie i brak szacunku dla czyjejś pracy), po drugie - lekko mówiąc, nie na miejscu.

Jeśli naprawdę nie macie do roboty nic oprócz czekania na ten serwer to... współczuję, a to tylko wasz problem. Bądźcie cierpliwi, a nie zachowujcie się jak dzieciaki. Kiedy Ghost będzie miał czas (bo ochoty raczej mu nie brakuje), dostaniecie ten swój serwer. A problemy techniczne zawsze były i będą w każdej dziedzinie elektroniki.

@UP:

Ok,rozumiem,ale od razu niewychowanie i brak szacunku?

Po prostu my chcielibyśmy zagrać sobie w to demo,każdy rozumie,że wystąpiły problemy ale serwer i tak niedługo będzie.

Poza tym my nie szarżujemy na Ghosta,nie piszemy o tym w komentarzach na jego profilu,nie zawalamy go prywatnymi wiadomościami,o serwerze piszemy tylko w jednym dziale(lub w newsie).

Nie mówimy też,że chcemy go od razu,teraz i koniec,po prostu nie każdy jest cierpliwy tak jak ty.

Gdybyś był bardzo głodny i ktoś kazał ci czekać prawie tydzień na kanapkę,ponieważ w całym mieście zabrakło chleba a sklepy mimo starań nie miały by czasu się w chleb zaopatrzyć nie niecierpliwił byś się?

@ UP

Też się z Tobą zgadzam, w większości z tych zdań masz rację. Tylko, jak właśnie zauważyłeś, trochę mnie zdenerwował ten brak cierpliwości u niektórych z piszących tu forumowiczów. Owszem, nie każdy musi być pod tym względem najlepszy, ale czy nie jest denerwujące, gdy jakiś natrętny forumowicz poucza Ghosta, że musi tyle (12 dni to strasznie długo, doprawdy...) czekać na serwer? Ja po prostu wytrwałbym aż do zakończenia prac nad uruchomieniem serwera, w międzyczasie pogrywając w coś innego (a jeśli to demo jest dla niektórych jedyną interesującą rzeczą na komputery, to niech zacznie robić coś niezwiązanego z tą rozrywką!), a nie poganiał osobę tak się dla nas starającą.

A jeśli chodzi o wymienione przez Ciebie na początku posta określenia, może faktycznie trochę przegiąłem :sweat: Tym niemniej Twoje ostatnie zdanie również jest nieco radykalne, bo taka sytuacja na chwilę obecną na pewno nam nie grozi :wink: Druga rzecz, porównywanie rzeczy niezbędnej do życia z brakiem dostępu do serwera w jakiejś grze nie ma sensu... Tam cierpliwość ma prawo się skończyć, ponieważ człowiek chce przeżyć. Natomiast tutaj chodzi o zwykłą grę komputerową.

Edited by tymikolo

@UP

Może idź tego Ghosta ukrzyżuj,jak mówiłem można nie być osobą cierpliwą ale nie przesadzaj...

Ja też nie mogę się doczekać tego serwera ale nie usprawiedliwiam się tym,że zapłaciłem za to demo,ponieważ mam jeszcze demo Dragon Age II + Torchlight + świetne pismo :icon_wink: .

@tymikolo

Co do ostatniego zdania,nie ma prawa się skończyć bo jeśli nie ma chleba to zjesz coś innego.

Chodziło mi raczej o to że jeśli ze wszystkiego NAJBARDZIEJ chcesz zjeść chleb. :icon_mrgreen:

Edited by AdiShepard

Boże... Co za debile placą 16zl. za darmowe demko ? A propos, google nie gryzą, czy tak trudno dowiedzieć się czy demko jeszcze wgl. dziala ? Przed zakupem CDA można chyba sprawdzić...

Ps: To temat o Pelnych wersjach, a nie o demach -_-

@ do tych niecierpliwych

Uważam, że powinniście się cieszyć z tego, że w ogóle komuś chciało się pofatygować i załatwić to demo specjalnie dla was, a wy tylko tak narzekacie miast dziękować Ghostowi.

To jest ten server CR2 czy nie ? Bo ktos tam pisal ze jest inni mowia ze nie , i calkiem nie wiem o co kaman.

Powiem 100 % szczerze: są inne serwery, nie CD-Action. Są jakieś 3 serwery: z Amsterdamu, Francji i jeszcze jakiś. Zarąbiście się gra, lagi są niemal niezauważalne.

Ciekawe moja lista serwerów jest pusta....

To w takim razie daję nazwę jednego (i tak nie da rady się do niego podłączyć) :

-FR BSNGaming.com

Nie wiem do jakiego tematu to zapisać ale proszę o pomoc. City Life nie chce mi sie zainstalować. A jak sie zainstalował to nie miał lunchera. :rozpacz: JA CHCE SE W TO POGRAĆ!!!!!!!!!!

Poradzę wam coś w sprawie serwerów: odświeżajcie tak długo listę, aż pojawi się serwer, ale nie właźcie do niego, tylko kliknijcie na "info" a potem "add to favorites". I tak z każdym serwerem, który się pojawi. Straszne tam tłoki są (5 minut zajęło mi chociaż wejście do poczekalni!), ale jak miejsce się zwolni... wbijać, wbijać, wbijać. Chociaż zawsze mój ojciec wpierniczy się na jakiegoś Youtuba i strasznie muli (999 ping). ZAWSZE! Czyli rada: nie grać, jeśli dzielicie neta z rodziną, tylko kiedy sami jesteście w domu, albo wszyscy śpią :)

Dzięki,o zbawicielu.

Zagrałem sobie w Crysisa 2 na jednym z serwerów i muszę powiedzieć jedno...

GIERKA GENIALNA!!!

Aż się boję pomyśleć,jak czadowym może być singleplayer!

Gdyby tylko tyle nie przeklinali,na pewno bym sobie kupił,na razie(póki nie kupię słuchawek,wiecie,rodzice)muszę się cieszyć jedynką :-(

Crysis działa!!!

Przechwilą sobie grałem .

Przepraszam za spam i wypominanie wam serwera(z chęcią go jeszcze przyjmniemy :))

Jesteście wielcy!!!

U mnie niestety lista jest pusta :( @mateo1ch nawet tego servera ktory podales mi nie znajduje , nierozumiem o co cho . Zreszta u mnie ten Crysis tak chodzil ze szkoda gadac chyba se daruje , ale dziwne ze u innych wyszukuje servery a u innych nie.

Zrób tak jak oni pisali ... serwery pokazują się dopiero jak się jakieś miejsce zwolni ,więc odświeżaj cały czas.....potem dodaj go do ulubionych i podłącz się (oczywiście musi być wolne miejsce ---max. jest 12 osób na serwie ) ;)

--------------

Edit:Bo jak dodasz do ulubionych to nie będziesz musiał potem go szukać ;)

Edited by mateo1ch

@mateo1ch dzieki za info , poprobuje i tak siedze i sie nudze. Znajac moje szczescie bedzie tragedia , jest ten holenderski server , ale jak mozesz to dodawaj inne nazwy serverow. Ale jak sie wejdzie to jest cud chyba ci kolesie nie zamierzaja w zadnym wypadku wychodzic :P

Edited by VanNerd93