Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Niestety Torchlight nie daje motywacji do ukończenia gry ponownie.

Coś od siebie:

Torchlight to dobra gra. Ale ma strasznie głupie i nudne questy. Jednym słowem: wkurzają mnie.

W takim Titan Queście aż chciało się je wykonywać. A tutaj? Dla przykładu: W Torchlight jest "robot" który chce napisać pieśń o naszych wyczynach. Mówi że musimy zabijać czempionów. No dobra w porządku. Chodzimy po tych lokacjach i łupiemy. Nawet nie będziesz wiedział kiedy tego czempiona zabijesz. Wracasz i to samo. Ciągle każe ci zabijać innych bo twoje zasługi są niewystarczające. To właśnie wkurza. Przymknął bym na to oko gdyby jeszcze były za to jakieś fajne nagrody. Niestety dostajemy śmiecie i jakieś grosze na dwie góra trzy mikstury.

Idź, przynieś, pozamiataj.

Fabuła też jest taka nijaka. Gram jakieś 5 godzin i zupełnie zapomniałem o co w niej chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji grać w Torchlight ale też słyszałem że jest dość krótki. A jeśli nie daje motywacji do ukończenia gry ponownie to niedobrze. Niestety nie ma też multiplayera który ma być dopiero w dwójce. Pomimo tego słyszałem o tej grze też wiele dobrego i dlatego sprawdzę ją na pewno.

@DonSzabla: W Titan Quest gra się świetnie. Jedynie niewielka liczba questów sprawia że potem z gry robi się grind na dłuższą metę nużący. Co nie zmienia faktu że TQ jest miodną grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu odpowiada co innego, i też lubi co innego. Każdy ma różne upodobania. I nie ma siły ani sposobu by tak zrobić by każdemu odpowiadało . Więc cieszmy się co jest i czekajmy na następny nr może w kolejnym nam coś bardziej podpadnie do gustu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dacie coś ciekawego. Oczywiście szkoda, że to nie Diablo 2(a jakoś z licencją na WArcrafta 2 sobie poradziliście), ale ja jako fan hack&slash to będę szczęśliwy. W dodatku nie mam orginała Diablo 2, więc w coś jest grać. Reszta pełniaków to cóż... Cięzkie do opisania... Tam akurat się nie postaraliście. Oczywiście narzekam z powodu na narodowość, a poza tym genialnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę pomarudzę...

Mianowicie po zainstalowaniu pełniaka Superstars V8 Next Challenge ustawieniu grafiki, języka itp. gra mi się crash-uje. Odrazu po naciśnięciu przycisku "play" wykasuje, że Launcher przestał działać... i to obojętnie czy na maksymalnych czy minimalnych wymaganiach.

Czy ktoś ma podobny problem z tą gierką ?

P.S. dodam jeszcze, że posiadam Win 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się można pomylić,myślałem że Torchlight to jakieś dziadowskie nudne gówienko,a tu tak się wciągnąłem że nie mogę przestać grać :laugh:

Mam 11lvl na woju,podoba mi się żę można łączyć bronie,np. w jednej ręce młot a w drugiej pistolet.

Spodziewałem się że gra będzie nudzić bo trzeba tylko naciskać dwa przycisk myszki by lać potworki,ale ta krew i odgłosy... Mniaaammmm!!!! :cool:

Nie przeszkadza mi nawet ta paskudna(jak dla mnie) grafika :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się można pomylić,myślałem że Torchlight to jakieś dziadowskie nudne gówienko,a tu tak się wciągnąłem że nie mogę przestać grać :laugh:

Mam 11lvl na woju,podoba mi się żę można łączyć bronie,np. w jednej ręce młot a w drugiej pistolet.

Spodziewałem się że gra będzie nudzić bo trzeba tylko naciskać dwa przycisk myszki by lać potworki,ale ta krew i odgłosy... Mniaaammmm!!!! :cool:

Nie przeszkadza mi nawet ta paskudna(jak dla mnie) grafika :smile:

Adi, a masz spolszczone misje ? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się można pomylić,myślałem że Torchlight to jakieś dziadowskie nudne gówienko,a tu tak się wciągnąłem że nie mogę przestać grać :laugh:

Mam 11lvl na woju,podoba mi się żę można łączyć bronie,np. w jednej ręce młot a w drugiej pistolet.

Spodziewałem się że gra będzie nudzić bo trzeba tylko naciskać dwa przycisk myszki by lać potworki,ale ta krew i odgłosy... Mniaaammmm!!!! :cool:

Nie przeszkadza mi nawet ta paskudna(jak dla mnie) grafika :smile:

Adi, a masz spolszczone misje ? :(

Tak,mam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, tylko z tym demkiem Crysisa 2 musi być jakaś totalna pomyłka. Twórcy już tego nie wspierają, serwery zostały wyłączone i wersja demonstracyjna po prostu nie działa. Owszem, można odpalić, ale pograć już tylko w pełnej, zakupionej grze. Nie wiem czy ze strony CDA to jakaś pomyłka czy żart... Ups, pomyłka nastąpiła jednak u mnie, a to wszystko wyjaśnia - KLIK :sweat:

Co do pełniaków, podoba mi się tylko Torchlight. Na szczęście w tym przypadku "tylko" znaczy "aż" :smile: Bardzo chciałem kupić sobie tą grę, ale jednak cena sklepowa nie przemawia. Wydaje mi się, że co jak co, ale 70 zł potrzebne na zakup tej gry w sklepie to lekka przesada. Owszem, była i kiedyś duża promocja na Steamie, ale wtedy nie skorzystałem. Na szczęście będę mógł się już w końcu nacieszyć Torchlightem, niedługo instaluję i wsiąkam na dłużej (jak AdiShepard) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C:/Documents and Settings/[NAZWA UŻYTKOWNIKA]/Dane aplikacji/Runic Games/Torchlight/save

A po co ci to ;p juz przeszedłem torcha ;p na początku z bossa wyleciał mi <złoty> Rifle i wszystko miałem na hita :D nie ma to jak random drop ;p

ps: Dyskobolowca zmiotło ale cień pozostał ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...