Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Smg lub ktoś z red. - Czy Torchlight będzie powiązany ze Steamem ? Będą acziki ? :wub:

Hmm interesujące doprawdy... interesujące...

W Superstars V8 Next Challenge nie zagram. Coś nie korci mnie to, jeżeli chodzi o wyścigowe na Coverze (pozostała blizna po SBK). Ale Torchlight i City Life na pewno. City Life mi się takie miejskie tycoony podobają, a w Torchlight bo słyszałem mnóstwo o niej pozytywne opinie. Co jak co pełniaki bardzo dobre, ale czkam co będzie na papierze...

I.Torchlight PL - dawno nie grałem w żadnego hack'n slash'a, chętnie odpalę :)

II. City Life 2008 Edition - nie lubię takich gier :/

III. Superstars V8 Next Challenge - ze ścigałek gram tylko Need For Speed :)

Dodatki:

-Audiobook - cieszę się, że CDA zamieszcza audiobooki i mam nadzieję, że to się nie zmieni :)

-Mody do Fallout - odpalę ponownie F:NV

No no... Torchlight`a kiedyś kupiłem 3 pełniak na pewno nie dla mnie a o 2 nie wspomnę... ;P gdybym nie miał kupionego Torchlight to bym się cieszył ale tak to miesiąc bez new game :D Ale jak zawsze i tak kupie gazetkę :)

Torchlight uratował ten numer. Inne pełniaki nie w moim guście.

PS.

Wie ktoś czy będzie key na Steama? (achievementy)

@Edit:

Uprzedziliście mnie z tym Steamem :P

Edited by BerZerk

Guest

No, wreszcie coś, co trafiło w me gusta. Biorąc pod uwagę cenę (na allegro nie schodzi poniżej 55 zł nówka, a do tego trzeba doliczyć przesyłkę - czyli minimum łącznie 60-65 zł), jest naprawdę dobrze! Oby zawartość była też taka dobra, to macie moją kasę.

Weeeeeee ^^ pierwsze dwa pełniaki kiepskie, ale już sie nie mogę doczekac chwili gdy zainstaluje Torchlight

Nareszcie doczekałam sie jakiegoś RPGa!! <ociera łezke szczescia>

Guest nancy1996

Wszystkie pełne wersje trafiły w moje gusta (prawie każda gra dodana do CD-A podoba mi się, bo wiem, że nie jest to chłam), a już na pewno Torchlight, bo cRPG to mój najulubieńszy gatunek :D Dziękuję wam, będę miała co robić przez następne 3 tyg (testy gimnazjalne, święta, długi weekend) !

W Torchlighta na pewno zagram,bo podobno to dobra gra jest,ale nie powiem,to będzie pierwszy raz jak spotkam się z jakimś hack'n'slashem,więc może być ciekawie.Czekam na zapowiedź.

I.Torchlight PL - Zagram na 1000 %. Najlepszy pełniak w historii CDA !!!! :wub:

II. City Life 2008 Edition - Yyy Ewentualnie można spróbować

III. Superstars V8 Next Challenge - Z tego co czytałem w sieci ta gra jest mocno przeciętna ...

Teraz wszystko jasne i powiem wam tak:

na pewno zainstaluję demo Crysisa 2 i Dragon Age'a 2,z ciekawości sprawdzę Shoguna i zobaczę co to jest ten World of Padman.

Z pełniaków zainstaluję jedynie Torchlighta,bo grałem kiedyś w demo(było na którejś płytce w CDA) i mi się spodobał.

Nareszcie jakaś grą o której coś tam słyszałem z tych pełniaków :smile: Choć i tak w moje gusta gra nie trafiła. I tak kupuje CDA dla tekstów, więc tragedii dla mnie strasznej nie ma.

Meeega pelniak :D Gralem w demo i bardzo mnie wciagnelo. Bede mogl sie rozluznic po ciaglych sprawdzianach w szkole. Do tego w jezyku polskim, ktory w tej grze konieczny nie jest ale jednak mily dodatek ;) Reszta pewnie bedzie nietknieta.

Eh Torchlight....a oczekiwałem na coś lepszego.

Ja oczekuje, ze skoczysz 3 metry wzwyz bez rozbiegu.

Torchlight jako główny pełniak? Najs :D Miałem okazję mieć do czynienia z tytułem i jako h'n's zapewnia całkiem sporo rozrywki ^_^ IMO jako główny został trafiony świetnie.

Dzięki, CDA! Grałem w Torchlighta i nie trafił w moje gusta, za szybko się znudził przez co... Zaoszczędzę pieniądze za ten numer :P Jeśli nie ma na płycie czegoś, co mnie interesuje, to wolę najzwyczajniej w świecie kupić Science Fiction za dyszkę :)

ale zobaczymy co za miesiąc, choć teraz to chyba sezon ogórkowy...

Guest eldragon93
Weeeeeee ^^ pierwsze dwa pełniaki kiepskie, ale już sie nie mogę doczekac chwili gdy zainstaluje Torchlight

Nareszcie doczekałam sie jakiegoś RPGa!! <ociera łezke szczescia>

Tak po prawdzie to jest to hack'n'slash ;)

Eh Torchlight....a oczekiwałem na coś lepszego.

Ja oczekuje, ze skoczysz 3 metry wzwyz bez rozbiegu.

E, nie da się :P

Numer przyzwoity jeżeli chodzi o pełniaki. Co prawda w żadnego nie zagram (brak czasu i chęci. Tzn chęci mam, ale tylko na Shifta 2, którego nie mam jeszcze :( )

Za to dziwi mnie jedno - że taki pełniak jak Torchlight jest umieszczony od tak w majowym numerze. Spodziewałbym się, że może być z urodzinowym/specjalnym/świątecznym, ale tak... Plus dla was :)