Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

No no... Torchlight`a kiedyś kupiłem 3 pełniak na pewno nie dla mnie a o 2 nie wspomnę... ;P gdybym nie miał kupionego Torchlight to bym się cieszył ale tak to miesiąc bez new game :D Ale jak zawsze i tak kupie gazetkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie coś, co trafiło w me gusta. Biorąc pod uwagę cenę (na allegro nie schodzi poniżej 55 zł nówka, a do tego trzeba doliczyć przesyłkę - czyli minimum łącznie 60-65 zł), jest naprawdę dobrze! Oby zawartość była też taka dobra, to macie moją kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

Wszystkie pełne wersje trafiły w moje gusta (prawie każda gra dodana do CD-A podoba mi się, bo wiem, że nie jest to chłam), a już na pewno Torchlight, bo cRPG to mój najulubieńszy gatunek :D Dziękuję wam, będę miała co robić przez następne 3 tyg (testy gimnazjalne, święta, długi weekend) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I.Torchlight PL - Zagram na 1000 %. Najlepszy pełniak w historii CDA !!!! :wub:

II. City Life 2008 Edition - Yyy Ewentualnie można spróbować

III. Superstars V8 Next Challenge - Z tego co czytałem w sieci ta gra jest mocno przeciętna ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko jasne i powiem wam tak:

na pewno zainstaluję demo Crysisa 2 i Dragon Age'a 2,z ciekawości sprawdzę Shoguna i zobaczę co to jest ten World of Padman.

Z pełniaków zainstaluję jedynie Torchlighta,bo grałem kiedyś w demo(było na którejś płytce w CDA) i mi się spodobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, CDA! Grałem w Torchlighta i nie trafił w moje gusta, za szybko się znudził przez co... Zaoszczędzę pieniądze za ten numer :P Jeśli nie ma na płycie czegoś, co mnie interesuje, to wolę najzwyczajniej w świecie kupić Science Fiction za dyszkę :)

ale zobaczymy co za miesiąc, choć teraz to chyba sezon ogórkowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Weeeeeee ^^ pierwsze dwa pełniaki kiepskie, ale już sie nie mogę doczekac chwili gdy zainstaluje Torchlight

Nareszcie doczekałam sie jakiegoś RPGa!! <ociera łezke szczescia>

Tak po prawdzie to jest to hack'n'slash ;)

Eh Torchlight....a oczekiwałem na coś lepszego.

Ja oczekuje, ze skoczysz 3 metry wzwyz bez rozbiegu.

E, nie da się :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przyzwoity jeżeli chodzi o pełniaki. Co prawda w żadnego nie zagram (brak czasu i chęci. Tzn chęci mam, ale tylko na Shifta 2, którego nie mam jeszcze :( )

Za to dziwi mnie jedno - że taki pełniak jak Torchlight jest umieszczony od tak w majowym numerze. Spodziewałbym się, że może być z urodzinowym/specjalnym/świątecznym, ale tak... Plus dla was :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...